Które znaki wariują na wiosnę?

Komu wiosna uderza do głowy najbardziej? Kochliwemu Baranowi czy towarzyskiemu Bliźniakowi? Generalnie bierze wszystkich facetów, tylko każdego trochę inaczej... ;) 

BARAN 21.03-19.04 

Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w pani, którą spotkał akurat w sklepie. Co nie znaczy, że przestaje darzyć uczuciem swą żonę. A ponieważ jest szczery i nie potrafi udawać, z miejsca ogłasza, że chce związku otwartego. Od tej pory każde z nich może robić, co chce, spotykać się, z kim chce i druga strona nie ma prawa być zazdrosna. Żona, z początku niechętna, zgadza się po wielu namowach. Niestety, okazuje się, że Baranowi tylko się wydawało, iż ma jakieś szanse u nowej pani, i dostaje kosza. Tymczasem jego żona ochoczo używa życia z innymi panami. W końcu załamany Baran błaga ją, by znów było jak dawniej. 

BYK 20.04-20.05 

Wiosną ma wyjątkowe potrzeby. Jako szef zarządza wyjazdowe szkolenie, ale tylko dla wybranych pracownic. Zanim jeszcze dotrze na miejsce, zatrzymuje się w lesie, by z jedną z nich nazbierać grzybów. (Jak to? Jeszcze nie ma grzybów?!) Szkolenie odbywa się w luksusowym pensjonacie. Zaczyna się imprezą integracyjną... w saunie. Podczas kolejnych wieczorów Byk pracuje już indywidualnie z każdą ze swoich asystentek, aby wydobyć ich potencjał. Szkolenie okazuje się owocne i Byk wkrótce musi płacić alimenty, ale na biednego nie trafiło. 

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06 

Osobnik z gruntu towarzyski, wiosną jeszcze chętniej nawiązuje kontakty. Dostrzega mnóstwo atrakcyjnych osób. Ale doba jest za krótka, by ze wszystkimi się spotkać. W dodatku gubi swój kalendarz z telefonami i terminami randek. Nie pamięta, z kim, kiedy się umówił. Próbuje więc z pamięci odtworzyć swój plan wieczoru. I ląduje w jacuzzi z kilkoma osobami jednocześnie. Odpowiednia ilość alkoholu plus umiejętności interpersonalne Bliźniaka czynią cuda i wszyscy są wniebowzięci. Zwłaszcza on sam, bo w dużym gronie czuje się jak ryba w wodzie. 

reklama


RAK 22.06-22.07 

Zwykle zahukany i nieśmiały, z wiosną nabiera odwagi. Wychodzi ze swej skorupy i widzi obok atrakcyjną panią. A nawet kilka. Całe szczęście, że dobrze je zna, bo otwiera się tylko przy najbliższych. Przecież siostra żony czy żona brata jest prawie jak własna małżonka. Podobnie jak synowa i teściowa. Jak ich nie kochać? A jeśli któraś z jego kuzynek za jego sprawą zajdzie w ciążę, cieszy się tym bardziej. To komplikuje relacje. Ale dla Raka najważniejsze, że wszystko zostaje w rodzinie. 

LEW 23.07-22.08 

Wiosną dostaje absolutnego fioła na punkcie ukochanej osoby. Kupuje jej markowe perfumy i ciuchy, by wyglądała najpiękniej na świecie. Obsypuje kwiatami, czekoladkami i biżuterią. Zupełnie nie liczy się z pieniędzmi, bo wie, że taki klejnot wymaga stosownej oprawy. Zabiera ją do kina, do teatru, na koniec świata. Nie szczędzi komplementów, gdyby mógł, nosiłby ją na rękach. Godzinami wpatruje się w jej oczy... w lustrze. No cóż, nie zapominajmy, że jedyną osobą, którą naprawdę kocha Lew, jest on sam. 

PANNA 23.08-22.09 

Gdy nadchodzą cieplejsze dni, osobnik spod tego znaku przestaje być tak logiczny i uporządkowany jak zazwyczaj. Odkrywa zapomnianą i zakurzoną romantyczną stronę swej natury. Nie fascynuje go już newtonowska mechanika, zaczyna doceniać wieloznaczności mechaniki kwantowej. I stosuje logikę rozmytą. Dajmy na to kwestia wierności. Dopóki stała partnerka się nie dowie, jego zdrada to jak kot Schrödingera – jednocześnie jest i go nie ma. Zresztą dla higieny i utrzymania dobrej kondycji trzeba czasem spróbować czegoś/kogoś innego, racjonalizuje pan Panna swoje skoki w bok. Poza tym to nie żadna zdrada tylko eksperyment naukowy. A ten wymaga przecież licznych prób. 

WAGA 23.09-22.10 

Na wiosnę pan Waga zostaje gwałtownie wytrącony z równowagi. Uświadamia sobie, że trzymając się konwenansów, robi się nudny, sztampowy i nieatrakcyjny! Tymczasem on bardzo pragnie poczuć się wyjątkowy. Podejmuje radykalne działania – tatuaż, piercing i opalizująca, tęczowa marynarka to łagodniejsze objawy majowego szaleństwa Wagi. Jednak zamiast zapewnić mu powodzenie u płci przeciwnej, powodują, że staje się obiektem zainteresowania osobników o nieco skomplikowanej orientacji... Cóż, w sumie dla równowagi, czemu nie? 

SKORPION 23.10-21.11 

Chuć bierze go zawsze. Ale że wiosną dopada też inne znaki zodiaku, więc Skorpion tym razem z drapieżnika zmienia się w ofiarę. Przede wszystkim żona. Nie daje mu spokoju, kiedy tylko on wróci do domu. Na wszelki wypadek Skorpion bierze nadgodziny w pracy, ale tu też nie jest w stanie uniknąć molestowania ze strony szefowej, sekretarki i sprzątaczki. Próbuje schronić się w pubie. Niestety, trafia akurat na wieczór panieński. I jeszcze przypominają sobie o nim wszystkie jego byłe i na siłę pchają mu się do łóżka!!! Przerażony, zaszywa się w klasztorze... przynajmniej do lata. 

STRZELEC 22.11-21.12 

Kompletnie traci głowę. Wciąga brzuch, spryskuje się dezodorantem, który wedle reklamy ma działać na kobiety z siłą wodospadu. Zdesperowany strzela oczami na prawo i lewo, zagaduje każdą napotkaną kobietę. Co gorsza, uważa, że nie, to znaczy tak, więc co i raz dostaje z liścia. Gdy dociera do niego, że w mieście nie ma szans, rusza na szlak. Schroniska górskie, pola namiotowe, wiejskie dyskoteki. Co tam się wyprawia! Nawet jeśli Strzelec, zamiast miłosnej zdobyczy zaliczy solidny cios sztachetą, i tak jest pięknie. Byle się działo! 

KOZIOROŻEC 22.12-19.01 

Zawsze pragnie się doskonalić, więc wiosną odkrywa nową ścieżkę osobistego rozwoju. Ma prowadzić do oświecenia przez seks tantryczny. Teorię ma od dawna w małym palcu, przeczytał kilkadziesiąt książek na ten temat. Gorzej z praktyką. Żona po dwudziestej trzeciej zaawansowanej pozycji odmawia współpracy i idzie na L4 (wybity staw barkowy). Ale to go nie zniechęca. Skoro małżonka nie może, znajdzie się ktoś inny, choćby pielęgniarka, bo akurat jest pod ręką. Wspólnie wchodzą na szczyty uniesień, są już blisko nirwany... Niestety właśnie kończy się maj i Koziorożec traci zainteresowanie tematem. 

WODNIK 20.01-18.02 

Niestrudzony eksperymentator postanawia po zimie zrobić coś naprawdę szalonego, nawet jak na niego. Coś, na co stać tylko najprawdziwszych twardzieli. Oświadcza się jednej ze swoich partnerek. Pragnie bowiem sprawdzić na własnej skórze, jak to jest żyć w małżeństwie i dotrzymywać wierności. Jest tak podekscytowany nowym wyzwaniem, że bezzwłocznie daje się zaciągnąć przed ołtarz. A ponieważ małżeństwa zawarte w maju są zwykle nieszczęśliwe, Wodnik już w czerwcu żałuje swej decyzji i rozpoczyna procedurę rozwodową. Ciesząc się, że już wkrótce będzie roz-Wodnikiem. 

RYBY 19.02-20.03 

Romantyczny osobnik puszcza wodze fantazji. Marzy, by znaleźć się na miejscu bohatera „50 twarzy Greya", ale się boi... Rozbudzona erotyczna wyobraźnia nie daje mu jednak spokoju. Chcąc dać upust swym emocjom, tworzy skandaliczne wiersze lub maluje obrazy wywołujące rumieniec na twarzy nawet panienki lżejszych obyczajów. Twórczość ta pobudza go jeszcze bardziej. Podświadomość rozdartego między strachem a pożądaniem pana Ryby tworzy fikcyjną osobowość, alter ego, które wieczorami przejmuje kontrolę nad ciałem. I osobnik ten dosłownie nurza się w rozpuście... 

Katarzyna Owczarek
fot.: shutterstock

Źródło: Wróżka nr 5/2016
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl