Test porannej toalety

To, ile czasu rano siedzimy w łazience, wiele mówi o tym, jakie jesteśmy.

Kobiety, jak mówią badania, między 13. a 64. rokiem życia spędzają rano w łazience przeciętnie około 23 minut. Jednak są takie, które potrafią się ogarnąć w kilka minut, i takie, którym nie wystarczy nawet godzina.

A ty do której grupy kobiet należysz?


Mniej lub około 15 minut

Taka krótka poranna toaleta może oznaczać, że jesteś bardzo pewna siebie i przekonana, że swojej urody nie musisz poprawiać. To oznacza też, że w życiu nie przejmujesz się zbytnio tym, co powiedzą inni. Masz dużo energii i stawiasz czoło przeciwnościom losu. 

Z drugiej strony, kwadrans w łazience może być też sygnałem, że uważasz, że już nic ci nie pomoże. Czyli masz zaniżoną samoocenę, nie akceptujesz swojego ciała i nie odkryłaś jeszcze swojej kobiecości.

Powinnaś jak najszybciej nad tym popracować, bo kobieta nigdy nie będzie szczęśliwa, jeśli nie czuje się atrakcyjna. A uroda to nie tylko odpowiednie wymiary ciała i piękne rysy twarzy. To też sposób, w jaki się nosimy i zachowujemy.

Zastosuj właściwy makijaż, wprowadź więcej kosmetyków i zmień fryzurę. Przejrzyj garderobę i kup nowe, modne rzeczy. Przygotuj wszystko, czego potrzebujesz wieczorem, by rano poświęcić czas tylko dla siebie.

reklama


Więcej niż 20 minut

Bardzo dbasz o wygląd, jesteś zawsze pachnąca i higieniczna. Roztaczasz wokół siebie powiew świeżości, który wielu osobom kojarzy się z dobrą aurą. Ale ma to swoją cenę – za żadne skarby świata nie wyjdziesz z domu bez makijażu, który dodaje ci pewności siebie i, jak twierdzisz, jest zgodny z potrzebami twojego wnętrza. 

A jeśli do tego wstajesz wcześniej, żeby się nie spieszyć, gdyż lubisz poranny spokój, to oznacza, że jesteś obowiązkowa, systematyczna, uporządkowana. Lubisz wyzwania i dążenie do postawionego sobie celu w pracy zawodowej. Jesteś także uzależniona od wielu codziennych rytuałów, zaczynających się właśnie w łazience według schematu – wszystko robię po kolei. 

I dokładnie tak samo poukładane jest też twoje życie emocjonalne. Rzadko kiedy pozwalasz sobie na szaleństwa z partnerem albo na spontaniczne podjęcie decyzji. Popracuj nad tym, bo naprawdę wiele tracisz. 

Ponad 30 minut  

Tyle czasu spędzasz w łazience? Powinnaś to potraktować jako ostrzeżenie. Bo jak to wygląda – stoisz przed lustrem i widzisz same wady. Usta za wąskie, biodra za szerokie. No i ta cera. Próbujesz coś z tym zrobić i wciąż jesteś niezadowolona. A to nie ta szminka, nie ten puder, zły róż na policzki. I ta okropna fryzura... 

Jesteś osobą wiecznie niezadowoloną. Byle głupstwo wyprowadza cię z równowagi. Uważasz, że wszystko robisz źle, że zawsze jest ktoś lepszy od ciebie.

Twoje humory i zrzędzenie dziesiątkują szeregi mężczyzn wokół ciebie!! A przecież w gruncie rzeczy jesteś bardzo ciekawą kobietą. Poradź się życzliwej koleżanki. Ale najpierw porozmawiaj ze sobą i przekonaj siebie, że pogodne usposobienie i uśmiech są najlepszą ozdobą każdej kobiety

Marta Ammer, GM 
fot. shutterstock 

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl