12 sposobów na wielką kasę!

shutterstock 67890439Chcesz wiedzieć, jaka będzie twoja finansowa przyszłość? Jak zarabiać pieniądze, żeby twój znak cię wspierał, a nie był kulą u nogi – podpowiada astrolog.Wśród znaków, które sprzyjają zasobnemu portfelowi, zdecydowanie wybijają się te należące do żywiołu Ziemi: Byk, Koziorożec i Panna. Ta ostatnia na liście krezusów zajmuje pierwsze miejsce. Bo rozsądna, zapobiegliwa, przewidująca i inteligenta.

Spośród innych znaków zodiaku równie dużo sukcesów na polu bogactwa ma zawzięty Skorpion (żywioł Wody) – mistrz ambicji, nieziemskiej intuicji oraz wyrachowania. A z żywiołu Ognia król luksusu, czyli Lew (uwielbia być na szczycie i mieć kasę) oraz Baran. Ten potrafi zarobić fortunę, pod warunkiem że będzie zdobywał ciągle nowe terytoria i miał okazje do rywalizowania.

Szczęście w kosmogramie zawsze przynosi Jowisz, władca zodiakalnego Strzelca. A jakiej sferze życia błogosławi, zależy od jego miejsca w domach horoskopu (jest ich dwanaście). Więcej zer na koncie przynosi jego obecność w domu II, czyli zasobów materialnych oraz domu X – wyższej kariery. I jego dobre układy ze Słońcem, Wenus i Plutonem.

Jeśli wymienione warunki nie są spełnione, Jowisz – czy też silny znak Strzelca – przyniesie gotówkę pod wpływem łutów szczęścia. Ale nie obędzie się również bez spektakularnych porażek finansowych. Strzelce i wszyscy z dobrymi układami Jowisza zaliczają pieniężne górki i dołki. Ich fortuna kołem się toczy.

reklama

Pieniądze przynosi też dobra obsada planetami domu VIII – spadki, łatwe kredyty, ukryte zasoby i cudze pieniądze. Obecność w domu I Słońca, Wenus czy Marsa obdarza z kolei charyzmą oraz talentem do skutecznego działania, co pozytywnie przekłada się również na niezły stan finansów.

Stały dopływ kasy zapewni natomiast obecność w horoskopie Saturna w dobrych układach z innymi planetami. Saturn najczęściej kojarzy się z wyrzeczeniami i trudami życia, ale jego jaśniejsza strona przynosi wybitne zdolności organizacyjne, dojrzałość, obowiązkowość, a także nadzwyczajną pracowitość.

Właściciel takiego Saturna potrafi inwestować, skonstruować wybitny biznesplan i wytrwale dążyć do celu, jakim jest zdobycie pieniędzy, które są mu potrzebne, by poczuć się w końcu bezpiecznie. To są najważniejsze predyspozycje do bogactwa, które można zobaczyć w horoskopie urodzeniowym. Jednak w każdym można poszukać wskazówek, które podpowiedzą, w jaki sposób możemy skutecznie zdobyć pieniądze. Mówi o tym znak, który znajduje się na szczycie drugiego domu odpowiadającego za zarabianie pieniędzy. I tak:

BARAN zapowiada skłonność do zdobywania pieniędzy w sposób zdecydowany, a nawet raptowny. Taki ktoś wzbogaci się tam, gdzie trzeba zawalczyć o swoje. Pieniądze przyjdą na skutek działań agresywnych i przywódczych. Można zarobić, będąc managerem, przedsiębiorcą, osobą zarządzającą.

BYK to znaczne szanse zarobkowe zdobyte na popularności społecznej, działalności bankowej oraz handlowej, a także rzemiośle artystycznym. Znak ten na szczycie drugiego domu może mieć pewne pieniądze płynące ze sprzedaży płodów rolnych czy dzierżawy ziemi.

Źródło: Wróżka nr 9/2016
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl