Które znaki zodiaku są najbardziej zazdrosne?

Które znaki zodiaku łatwiej niż inne ulegają nieufności i podejrzliwości? Czy zazdrość jest zapisana w gwiazdach?

Każdy może być Otellem, bo zazdrość dodaje pieprzu miłości. Ale są znaki zodiaku, które łatwiej niż inne ulegają podszeptom demona nieufności i podejrzliwości. Sprawdź, co twój parnter ma zapisane w gwiazdach. Przekonaj się, czy twój facet ma zadatki na zazdrośnika, zanim się z nim zwiążesz na poważnie!

 

SKORPION nie pozwoli ci sporzjeć na innego!

 

Sam zdradza na prawo i lewo, ale tobie nie pozwoli nawet spojrzeć na innego! A jeśli jego sprawność seksualna szwankuje, zaczyna obsesyjnie katować się wizjami, jak jego niezaspokojona partnerka szuka spełnienia z innymi. Będzie się starał zniszczyć twoje poczucie wartości, dopóki nie uwierzysz, że jesteś brzydka, nieatrakcyjna i będziesz wdzięczna, że tylko on cię chce. „Masz szczęście, że na mnie trafiłaś, tylko ja lubię takie małe piersi” – brzmi niewinnie, ale dewastuje ci psychikę.

Pozornie możesz przy nim wszystko. Ale to pułapka! Szybko zorientujesz się, że gdzie się nie ruszysz, tam on pójdzie za tobą. No i skąd wie, z kim i o czym rozmawiałaś przez telefon?! Kamery, podsłuchy, inwigilacja to jego specjalność. Nawet nie kryje się z tym, że przeszukuje twoje kieszenie, czyta maile i SMS-y. 

Aby przetestować twoją wierność, posunie się nawet do wynajęcia prywatnego detektywa. Jeśli w twoim otoczeniu pojawił się nagle przystojny nieznajomy, to na bank jest podstawiony przez zazdrosnego Skorpiona, który jest pewien, że puszczasz go kantem. Potrzebuje tylko dowodów. Gdy je zdobędzie, zniszczy cię. Zszarga ci opinię tak, że Zuckerberg osobiście usunie cię z Facebooka.

 

reklama

BARAN - nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi fala zazdrości

 

Baran nie zachowuje się jak typowy zazdrośnik. Nie kontroluje cię, nie pilnuje. Na co dzień żyje się z nim całkiem dobrze, z wyjątkiem tych nielicznych momentów, gdy mu odbija. Nigdy nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ani co wyzwoli wybuch zazdrości. Furia zalewa mu wtedy oczy i nie trafiają doń żadne tłumaczenia. Jesteś taka, owaka i już! On, Baran ci to mówi, więc się z nim nie spieraj!

Gdy tylko w jego głowie pojawi się cień podejrzenia, przestaje myśleć racjonalnie. Wkurzony, najpierw zrobi awanturę, wyzywając cię od najgorszych, a dopiero potem (ewentualnie) sprawdzi, czy miał powód. Na wszelki wypadek upomni wszystkich facetów w okolicy. Tobie też podbije oko, by nikt nie miał wątpliwości, do kogo należysz. Kiedy już sobie ulży, uspokoi się, a bywa, że nawet przeprasza. Na przykład za to, że musisz szukać nowej pracy, po tym jak w przypływie wściekłości wpadł na zebranie i pobił twojego szefa!

 

Posiadanie to podstawowa potrzeba BYKA

 

Jesteś jego własnością i kropka. Byk jest z natury spokojny, nie robi scen zazdrości. On tylko zabezpiecza się na wszelki wypadek. Zniewoli cię ekonomicznie. Nie pozwoli pracować – że niby nie musisz się męczyć, skoro on zarabia – ale chodzi o to, byś w pracy nie prowokowała facetów. Do sklepu też nie musisz chodzić, przywiozą ci zakupy do domu i wniosą je na czwarte piętro. Byk za wszystko chętnie zapłaci, dopóki nie spotka na schodach postawnego dostawcy z marketu. Do kościoła ewentualnie możesz iść, ale tylko na mszę do starego proboszcza, broń Boże młodego wikarego.

Aby zmniejszyć twoją atrakcyjność, dokarmia cię słodyczami, więc utyjesz 20 kg, w co jemu graj, bo dla Byka kochanego ciała nigdy za wiele. A jeśli – jego zdaniem – zrobisz coś nie tak, ukarze cię, zabierając ci kieszonkowe. I za co kupisz waciki?

 

RAK – panicznie boi się, że cię straci

 

Jego zazdrości nie napędza ani potrzeba kontroli, ani chęć dominowania nad partnerką, tylko strach. On panicznie boi się ciebie stracić. Tym bardziej że sam ma masę kompleksów na punkcie swojego wyglądu i sprawności seksualnej. Stąd już tylko krok do obsesji. Robi więc wszystko, by cię do siebie przywiązać. Najlepiej uzależniając emocjonalnie, w czym jest mistrzem. I wpędzi cię w głębokie poczucie winy. „Ja tu poświęcam się dla ciebie, żyły sobie wypruwam, a ty idziesz spotkać się nie wiadomo z kim?!”.

Jeśli nie ulegniesz emocjonalnym szantażom, wpadnie w nałóg lub w depresję. Jest w stanie posunąć się nawet do próby samobójczej, ewentualnie zapaść na ciężką chorobę. „Jak mogłaś mi to zrobić?!” – gdy to słyszysz, czujesz się podła, nawet jeśli twoją „winą” jest tylko pójście do kiosku po fajki.

Nigdy też nie jesteś sama. Kiedy on jest w pracy, mama, siostra, ciotki chodzą wszędzie z tobą, jako obstawa. Rak chętnie zamknąłby cię w domu. Chciałby mieć z tobą dużo dzieci, żebyś musiała nieustannie się nimi zajmować. Do przedszkola odprowadzi je i przyprowadzi z powrotem niania. A że on coś kręci z tą nianią – cóż, to tylko seks…

 

Na ten temat

LEW chwali się swoją własnością

 

W przeciwieństwie do innych zaborczych znaków Lew nie zamierza zamykać cię w domu. Potrzebuje chwalić się światu swoim diamentem. Musisz mu towarzyszyć podczas spotkań biznesowych i imprez z kolegami, śmiać się wyłącznie z jego dowcipów. Czujesz się jak na smyczy. Wolno ci nosić dość odważne stroje, ale inni mają wiedzieć, że jesteś jego wyłączną własnością.

Pogodzić zazdrość z potrzebą chwalenia się to trudne zadanie i Lew szybko wpada w paranoję. Najbardziej boi się ośmieszenia. Tego, że straci szacunek otoczenia, bo przyprawisz mu rogi. Ten lęk spędza mu sen z powiek, więc zaczyna mieć urojenia. Zauważa, że ludzie dziwnie się na niego patrzą i szepczą coś, gwałtownie milknąc, gdy się zbliża. Jest jednak zbyt dumny, by okazać zazdrość. 

Nie zabroni ci więc wychodzić i spotykać się, z kim chcesz. Ale licz się z tym, że po powrocie zastaniesz go śmiertelnie obrażonego. Ukaże cię swoim chłodem, nie zaszczyci cię nawet spojrzeniem, a co dopiero wyjaśnieniem, o co mu chodzi. Przecież sama powinnaś się domyślić!

 

KOZIOROŻEC to typowy pies ogrodnika

 

Sam seksem za bardzo się nie interesuje, ale nie pozwoli, by bez jego wiedzy zaspokajał cię inny mężczyzna. Nie chodzi mu o zazdrość, ale o władzę absolutną, którą musi nad tobą posiadać. Zamknie cię w domu na klucz lub przykuje do kaloryfera. Albo ułoży ci tak napięty grafik, że nie będziesz mieć czasu, by pomyśleć o zdradzie.

Koziorożec będzie dzwonił do ciebie trzydzieści razy dziennie, zadając podchwytliwe pytania i sprawdzając, gdzie jesteś i co porabiasz. A spróbuj tylko nie odebrać! Nawet jeśli masz niepodważalne alibi, on udowodni ci, że potrzebujesz tylko 25 minut na to, by zrobić zakupy, więc dlaczego zajęło ci to aż 28? Co robiłaś przez pozostałe 3 minuty?

Jego podejrzliwość wzbudzają wszelkie nowe stroje (nowe, czyli takie, które masz przynajmniej od 5 lat) oraz kosmetyki. Przecież możesz chodzić w worku i myć się szarym mydłem. Zdrady – nawet domniemanej – nigdy nie wybaczy. Puści cię w skarpetkach, licząc na to, że będziesz żebrała pod bramą jego posiadłości.


Katarzyna Owczarek
fot. Shutterstock

Źródło: Wróżka nr 3/2017
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl