Zodiak - jak go zaciągnąć do ołtarza?

Czujesz, że to ten? Sprawdź jego znak zodiaku i zobacz, co zrobić, by przed ołtarzem powiedział Ci „tak”.

Jak go zaciągnąć do ołtarza? Zgodnie z tym, co podpowiada ci jego znak zodiaku!

 

Baran - obudź w nim poczucie rywalizacji

 

Stawiaj przed nim niemożliwe do wykonania zadania i niczego nie ułatwiaj. Jeśli będziesz uległa, straci tobą zainteresowanie. Barana zaobrączkujesz, jeśli będzie czuł, że ma rywala. Nie zapomnij więc rzucić od niechcenia, co słychać u twojego eks i kto robił ci niedawno dwuznaczne propozycje. Koniecznie noś seksowne, krótkie spódniczki i głębokie dekolty. To przywiąże go do ciebie na długie lata.

Byk musi zrobić "dobry" interes

 

Oświadczyny to dla niego nie tylko kwestia uczuć. Musi być przekonany, że żeniąc się z tobą, robi doskonały interes. Od początku znajomości przekonuj go więc, że jesteś warta starań. Nie noś tanich ciuchów, na randki wkładaj wyrafinowaną bieliznę i drogą biżuterię. Na widok świecidełek za pięć złotych może mu przejść ochota na kolejne spotkanie. Pokaż, że potrafisz podejmować praktyczne decyzje, chodź z nim na zakupy. Spraw, żeby docenił twój gust i wyrafinowanie, a nie będzie oglądał się za innymi.

Przekonaj Bliźnięta, że nuda wam nie grozi

 

On nie rozumie, po co w ogóle brać ślub! Nie lubi nudy i monotonii. Musisz go przekonać, że z tobą mu to nie grozi. Zaskakuj go ciekawymi informacjami, zaplanuj podróże, przedstaw go swoim znajomym. Chętnie spędzi z tobą życie, jeśli specjalizujesz się w czymś, z czym on nie daje sobie rady. To mogą być rachunki, planowanie spotkań czy pamiętanie o urodzinach jego krewnych. Znajdź tę dziedzinę, a nie będzie mógł bez ciebie żyć. Zostaniesz jego osobistą asystentką na wieki.

reklama

Rak - chciałby mieć u ciebie jak u mamy

 

Niedoścignionym wzorem kobiety jest jego własna matka. Musisz jak najszybciej ją poznać i zacząć we wszystkim naśladować. Tylko nie rywalizuj w kategorii najlepszej pomidorowej! Ona w tej i innych dziedzinach zawsze będzie niedościgniona. Pozostaje ci pokazać mu, że z tobą będzie miał prawie jak u mamy. Skutecznym sposobem na ślub z Rakiem jest też ciąża. Perspektywa gromadki własnych dzieci tak go ucieszy, że sam zaciągnie cię do ołtarza.

Lew musi wiedzieć, że wybrał najlepszą kobietę

 

Zdobyć go to nie lada wyczyn. Na każdym kroku musisz podkreślać, jaki jest wyjątkowy i wspaniały. Doceniać jego wysiłki, fetować zawodowe sukcesy, stawać z nim ramię w ramię w obronie jego honoru i wspólnych wartości. Największy grzech, jaki możesz popełnić, to go skrytykować – nigdy ci tego nie wybaczy. Bądź zawsze umalowana i dobrze ubrana, nawet kiedy robisz mu rano jajecznicę w kuchni. Lew musi wiedzieć, że ma najpiękniejszą, najbardziej zadbaną kobietę pod słońcem. Wtedy nie będzie zwlekał z oświadczynami.

Panna - wszystko zgodnie z planem

 

On nie jest typem samotnika. Swoją przyszłą rodzinę ma już zaplanowaną w szczegółach. Pozostaje ci tylko wpasować się w to wyobrażenie. Bądź skromna, oszczędna, zaradna. Nie naciągaj go na drogie wakacje i ekstrawaganckie wydatki. Gdy zobaczy, że perfekcyjnie prasujesz i uwielbiasz układanie, zacznie się w tobie jeszcze bardziej zakochiwać. Skończycie przed ołtarzem. Zgodnie z planem.

Postaw Wagę przed faktem dokonanym

 

Ten facet nie wie, czego tak naprawdę chce. Zawsze jest tyle kobiet wokół niego, każda wydaje się piękna i atrakcyjna. Jak sprawić, żeby wybrał właśnie ciebie? No cóż, postaw go przed faktem dokonanym. Bądź zdeterminowana i nie odpuszczaj. Kup suknię ślubną, przypadkowo zaciągnij go do sklepu z obrączkami, zarezerwuj termin. Dopiero przyparty do muru, zgodzi się cię poślubić. I będzie przekonany, że to jego decyzja.

Skorpion - połączy was seks lub wspólny sekret

 

Uwaga! Ma siódmy zmysł i od razu wyczuje, że chcesz go usidlić. Dlatego trzymanie się jednej strategii może ci tylko zaszkodzić. Lepiej wyczuć, czego najbardziej na świecie się boi (co nie będzie łatwe) i w odpowiednim momencie uratować go wbrew jemu samemu. Wspólny sekret też połączy was na wieki. Jest jeszcze prostszy sposób: seks. Zawsze, wszędzie, o każdej porze i w każdej możliwej pozycji. To go przekona, że znalazł kobietę swojego życia.

Na ten temat

Strzelec nie może się z tobą nudzić

 

Ten pan chce, żeby małżeństwo wyglądało jak podróż na kraniec świata. Nie może się nudzić, a rytuały i stabilizacja to dla niego znak, że miłość wygasła. Aby przekonał się, że jesteś mu przeznaczona, musicie dużo razem podróżować, nigdy nie umawiać się na randki w tym samym miejscu i mieć tę samą filozofię życia. Może ci też pomóc opinia jego przyjaciół, którzy przekonają go, że życie z tobą nigdy nie będzie nudne.

Koziorożec musi się do ciebie przyzwyczaić

 

Zapomnij o szybkim ślubie! On potrzebuje czasu, żeby... się do ciebie przyzwyczaić. Nie oczekuj, że stanie się to w ciągu pierwszych trzech, czterech lat waszej znajomości. Pozostaje czekać. Kiedy przedstawi cię znajomym i rodzinie, to będzie znak, że ma wobec ciebie poważne zamiary. Nie zrób mu wstydu, wykaż się taktem i nienagannymi manierami, a zostaniesz poważną kandydatką na żonę. Za kolejnych kilka lat, oczywiście.

Skuś Wodnika perspektywą podróży poślubnej

 

Da się zaobrączkować tylko wtedy, gdy absolutnie nie będzie mógł bez ciebie żyć. Ceni niezależność bardziej niż rodzinne szczęście. Udowodnij mu, że może mieć i jedno, i drugie: wolność i domowe pielesze, w których dbać będzie o niego wyrozumiała żona. Zgadzaj się na wizyty jego kolegów, granie po nocach, dziwne pory posiłków i ekstrawaganckie hobby. Skusić go może też perspektywa podróży poślubnej dookoła świata lub chociaż w jakieś egzotyczne miejsce.

Ryby - udowodnij mu, że jesteście sobie przeznaczeni

 

Pokaż mu, że wierzysz, iż wasze spotkanie nie było przypadkowe (bo miałaś sen, że go spotkasz), a wasza relacja może być karmiczna. On chce być jak średniowieczny rycerz, który wybawia swoją wybrankę z kolejnych opresji. Dlatego musisz cały czas wpadać w tarapaty, z których tylko on będzie cię mógł uratować. Jeśli zobaczy, że sama przepychasz zlewozmywak w kuchni i zmieniasz koło w samochodzie, przestanie się starać. I zacznie wątpić, czy jesteś mu przeznaczona.

 

Tekst: Miłosława Krogulska

Fot. Pixabay

Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl