Jak podrywa Zodiak?

Gdy ktoś zacznie cię adorować, od razu zapytaj go o znak zodiaku. Dzięki temu poznasz prawdziwe intencje uwodziciela i unikniesz rozczarowania!

Jak podrywa Zodiak?

 

Baran szybko przejdzie do konkretów

 

Jest zdecydowany i męski. Sprawia wrażenie idealnego partnera. Koleżanki będą ci zazdrościć takiego samca. Zaradny, władczy, z sukcesami... No, po prostu ideał mężczyzny. Niestety od razu będzie chciał przejść do konkretów, bo to nie typ, co czeka z seksem do piątej randki. Pamiętaj jednak, że Baran uwodziciel może po jednej nocy stracić zainteresowanie tobą. Dlatego najpierw lepiej go poznaj, a dopiero potem wpuść do sypialni.

 

Byk zasypie cię podarunkami

 

Umie korzystać z życia. Zdobędzie cię prezentami, dobrym jedzeniem i sprawną organizacją weekendowych atrakcji. Od razu zauroczy cię wyczuciem mody, kolorów i znajomością dziwnych smaków. Omami cię obietnicami pomocy przy malowaniu, remoncie czy przemeblowaniu. Przejdź szybko do konkretów i od razu umawiaj się z nim na wykonanie tych prac. Jeśli będzie odmawiał, a wyjście do modnej restauracji przekładał w nieskończoność, to znak, że nie traktuje cię poważnie.

 

Bliźnięta - niepoprawni podrywacze

 

Bliźniak to rasowy podrywacz i trudno go od razu zdemaskować, a jeszcze trudniej oprzeć się jego urokowi. Towarzyski, inteligentny, opowie ci o sobie wszystko i będzie dzwonił co godzinę, żeby sprawdzić, co u ciebie i podzielić się najnowszymi plotkami. Będzie sprawiał wrażenie, że świata poza tobą nie widzi. Jeśli jednak zacznie znikać na dzień lub dwa albo nie odbierze od ciebie telefonu przez tydzień, to znak, że omotał już inną i możesz zapomnieć o wszystkich obietnicach, które ci złożył. Najlepiej od razu zacznij sprawdzać to, co o sobie mówi, bo może się okazać, że to same kłamstwa.

reklama

Raczy Don Juan

 

Rak dużo mówi o swoich wzruszeniach, uniesieniach i tym, co czuje na widok pięknego pejzażu. Będzie chciał zrobić na tobie wrażenie nieśmiałego, wrażliwego, bardzo uczuciowego mężczyzny. Nazrywa ci kwiatów na łące i zabierze na oglądanie zachodu słońca na plaży. Kiedy zacznie recytować wiersze i namawiać cię do wspólnego wymyślania imion waszych przyszłych dzieci, niech ci się zapali lampka ostrzegawcza. Zażądaj spotkania z jego rodziną lub zorganizuj obiad ze swoją mamą. Jeśli się nie pojawi i będzie mnożył wymówki, to znaczy, że nie myśli o tobie zbyt serio.


Lew zareklamuje się, jak żaden inny

 

Wszystko ma absolutnie najlepsze, najładniejsze, największe i najwspanialsze. Jego pewność siebie zachwyci cię i sprawi, że szybko zaczniesz snuć wspólne partnerskie plany. Zrób jednak test, by sprawdzić, czy na pewno mu na tobie zależy. Zapisuj przez tydzień wszystkie komplementy, jakie ci prawi. Jeśli nie będzie nic do zanotowania, to znak, że spotkałaś narcyza, który traktuje cię jak lustro do przeglądania się i podziwiania swojego oblicza.

 

Panna roztoczy przed tobą swoje plany

 

Będzie sprawiał wrażenie poukładanego, rozsądnego i życiowego. Roztoczy przed tobą plany dotyczące całego życia, opisze, jak umeblujecie razem wspólne mieszkanie oraz wyliczy, za ile lat skończycie spłacać kredyt na wymarzone gniazdko. Zaoferuje pomoc w sprzątaniu i odmalowaniu sypialni. Jeśli jednak będzie się z nią spóźniał z powodu jakichś „ważnych” spraw, a na pytanie o uczucia zacznie się wymigiwać i powie, że nie jest romantykiem, daj sobie z nim spokój.


Waga jest mistrzem flirtu

 

Trudno się oprzeć jego uśmiechowi i zainteresowaniu, jakim cię obdarzy. Chętnie posłucha o twoich byłych partnerach, doradzi w potrzebie, porozmawia w razie gorszego humoru. Będzie miał jednak problem z podejmowaniem wspólnych decyzji. Kiedy okaże się, że jego planami rządzi mamusia, uciekaj gdzie pieprz rośnie, zanim wciągnie cię w toksyczny trójkąt, w którym ty i twoje potrzeby będziecie na szarym końcu.

 

Skorpion uwiedzie cię seksapilem

 

Omami cię swoim seksapilem i niedostępnością, zniewoli silnymi emocjami. Będzie chciał poznać twoje największe sekrety. Kiedy jednak nie odwzajemni się tym samym, a będzie cię w kółko pouczał, co powinnaś czuć i jak reagować na świat, zapytaj go wprost o jego tajemnice. Jeśli nie wpuści cię do swego świata, to znaczy, że tak naprawdę tylko się bawi twoimi emocjami. Nie daj się wykorzystywać!


Strzelec zaplanuje wspólną przyszłość

 

Roztoczy przed tobą wizję wspólnej podróży dookoła świata, biznesu albo nauki fińskiego. Jego plany mogą się jednak zmieniać co minutę i szybko przestaniesz nadążać. Żeby sprawdzić, czy rzeczywiście mu na tobie zależy, poproś go o pomoc przy wniesieniu mebli lub o przekopanie działki. Jeśli odmówi, wymawiając się brakiem czasu, to znak, że nie zamierza dla ciebie schodzić na ziemię.

Na ten temat

Koziorożec zaimponuje ci podjeściem do życia

 

Biznesmen, nieustannie zajęty załatwianiem wielkich spraw i goniony przez plan dnia, który ma rozpisany od piątej rano do późnych godzin wieczornych. Zaimponuje ci takim poważnym podejściem do życia. Pomyślisz, że jest to idealny kandydat na męża. Jeśli jednak zauważysz, że pracę stawia na pierwszym miejscu i odwleka deklaracje, daj sobie z nim spokój. Inaczej za dziesięć lat dowiesz się, że on potrzebuje więcej czasu, by się na poważnie zaangażować w związek.

 

Wodnik wciągnie cię w swój świat

 

Szybko okaże się, że macie takie samo hobby i lubicie robić te same rzeczy. Poznasz jego znajomych i wsiąkniesz w świat jego pasji. Kiedy jednak odkryjesz, że ma dużo koleżanek i traktuje je równie poważnie jak ciebie, szybko zareaguj. Musisz postawić sprawę jasno, że nie szukasz przyjaciela, lecz partnera. Kiedy rozpocznie filozoficzne dyskusje o miłości, po prostu go zostaw!


Ryby wzruszą cię swoją historią

 

Musi mieć odpowiedni nastrój, aby się z tobą spotkać. Opowie ci o życiowej tragedii, która nie pozwala mu być z tobą tu i teraz. Będzie mówił o karmicznym związku, który was łączy i romansie, który mieliście w przeszłych wcieleniach. Poddaj go jednak trudnej, acz skutecznej próbie i poproś o pomoc w remoncie lub załatwieniu trudnej urzędowej sprawy. Kiedy zorientujesz się, że nie ma dla ciebie czasu, a większość piątkowych i sobotnich wieczorów spędzasz sama, czekając na jego telefon, daj sobie z nim jak najszybciej spokój.


Kiedy najbardziej jesteśmy podatni na słodkie kłamstwa?

 

Podczas letnich pełni Księżyca szukamy romantycznych wzruszeń i nieraz za szybko podejmujemy decyzję o byciu z kimś. Dlatego tego lata szczególnie uważaj w dniach 8–10.07, 6–8.08 oraz 5–7.09, kiedy Luna będzie w pełni, bo wtedy do twojego serca może podstępem wkraść się oszust.


Tekst: Izabela Podlaska-Konkel

Zdjęcia: Shutterstock

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl