Siesta w drodze: Lura. Zapraszamy na koncert!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Lury, który odbędzie się 30 września w Progresji w ramach trasy Siesta w Drodze.

 

Siesta w drodze: Lura

 

Lura to jedna z najbardziej siestowych artystek. Urodziła się w Lizbonie. Jej rodzice przyjechali tam z najbardziej rozśpiewanych, najbardziej zielonych wysp na świecie. Studiowała i trenowała pływanie. Gdy miała siedemnaście lat Juka poprosiło ją o zaśpiewanie w duecie oraz śpiewanie chórków na ich płycie. Od tego czasu Lura śpiewa, nagrywa i występuje na całym świecie.

Po raz pierwszy polska publiczność usłyszała jej głos w radiowej Trójce, w audycji Siesta. Marcin Kydryński niejednokrotnie żartował, „że muzyka Lury powinna być tylko dla dorosłych, bo jest tak nieokiełznanie zmysłowa. Odys kazałby się przywiązać do masztu, ale dzieciarnia jak sobie poradzi? Nie sposób oprze ćsię Lurze. Ten głos ciemny, brunatny, pluszowy. Ten puls lędźwiowy, te rozpalone saksofony, te mroczne pożądania wiolonczel.” (fragment z książki Muzyka Moich Ulic – Lizbona. M. Kydryński, Edipresse, 2017).

reklama

Tętniący życiem, cudownie taneczny nowy album artystki jest oparty na charakterystycznym rytmie muzyki z Wysp Zielonego Przylądka. „Herança” to doskonała okazja na zapoznanie się z bogatą kulturą Wysp – zwyczajami oraz tradycjami mieszkańców.

To muzyczna, roztańczona podróż w towarzystwie najbardziej utalentowanej, charyzmatycznej wokalistki Capo Verde. Zapraszamy na koncert!

 

Najnowszy singiel Sabi di Más:

 

Bilety dostępne na stronach: 

 

progresja.com, eventim.pl

oraz stacjonarnie w klubie Progresja, sieci sklepów Empik, Saturn, Media Markt.

Strefa Premium (miejsca siedzące numerowane) - 150 zł

Strefa Standard (miejsca siedzące numerowane) - 110 zł

Otwarcie bram: 18:30

Koncert: 20:00

Progresja ul. Fort Wola 22

Patronem medialnym koncertu jest miesięcznik Wróżka.

 

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl