Jak skutecznie uwieść znaki zodiaku?

Zastanawiasz się, jak zdobyć jej/jego serce? Sprawdź, na jakie aspekty w miłości zwracają uwagę poszczególne znaki zodiaku.

 

Jak skutecznie uwieść znaki zodiaku?

 

Żywioł Ognia (Baran, Lew i Strzelec)

 

Dla nich liczy się tylko namiętność. Potrafią związać się z tym, z kim iskrzy, choćby były to nieustanne kłótnie i walka o to, kto rządzi i czy ma rację. Ważne, że potem następuje bardzo namiętne pojednanie.

 

Baran - obudź w nim namiętność, a straci głowę

 

Wątpliwe, czy dokonuje jakiegokolwiek wyboru. Najczęściej bierze, co mu się trafi, kierując się impulsem lub po prostu pożądaniem. A rozbuchana chuć sprawia, że traci zupełnie głowę i podejmuje irracjonalne decyzje. Ani się obejrzy, jak jakiś zdesperowany partner założy mu obrączkę lub zmusi go do tego nieplanowana ciąża. 

Idealny partner: Strzelec

 

Lew - podziwiaj go, wychwalaj, a odda się bez reszty

 

Od partnera wymaga w zasadzie niewiele. Musi być nim, Lwem, absolutnie zauroczony. Nie tylko kochać go, ale wręcz wielbić. Atrakcyjność nie jest, rzecz jasna, bez znaczenia. Jego druga połowa ma być atrakcyjna, ale nie na tyle, by przyćmić jego samego. No i pochodzić oczywiście z wyższych sfer, mile widziane korzenie szlacheckie.

Idealny partner: Waga

 

Strzelec - bądź celem nie do zdobycia

 

Lubi nieustannie gonić króliczka. Kieruje więc swoje zainteresowanie w stronę osób nie do zdobycia, na przykład już związanych lub z innych powodów pozornie poza jego zasięgiem. I tak cię zdobędę, myśli Strzelec i dopina swego. Najlepszy przykład: prezydent Francji Emmanuel Macron i jego żona Brigitte – o 24 lata starsza nauczycielka z liceum. 

Idealny partner: Baran

 

reklama

Żywioł Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec)

 

Znaki te zwiążą się tylko z osobą godną zaufania, która nie oszuka, nie zdradzi, nie przepuści kasy. Wierność i lojalność stawiają na pierwszym miejscu. Nawet, jeśli wyglądają na lekkoducha.

 

Byk - szanse mają jedynie idealni

 

Jego przyszły partner musi być reprezentacyjny. Byk ceni sobie bowiem rzeczy i ludzi z najwyższej półki. Atrakcyjny, wierny, dobrze wychowany, powinien mieć jeszcze rodową posiadłość. Jeśli przy okazji dobrze gotuje i lubi seks, Byk mówi TAK, pewny, że oto znalazł swój ideał. 

Idealny partner: Rak

 

Panna - tylko bez zaskoczeń

 

Zdrowy, pracowity i bez nałogów. Takie ogłoszenie mogłaby dać poszukująca partnera Panna. Dużą wagę przywiązuje ona do higieny. Brudne buty dyskwalifikują w jej oczach każdego. Musi być także dobrze wychowany i zupełnie przewidywalny. Żaden szalony artysta, raczej nudny urzędnik.

Idealny partner: Byk

 

Koziorożec - będzie Twój, jeśli trafisz na szczyt

 

Związek ma być dla niego gwarancją lepszego życia. Wiąże się więc z kimś, kto go nobilituje. Nierzadko z szefem lub z kimś powszechnie szanowanym. Zwłaszcza, jeśli sam ma na tym punkcie kompleksy. Nie jestem doktorem, ale będę panią doktorową, prezesową, kalkuluje Koziorożec.

Idealny partner: Lew

 

Żywioł Powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik)

 

Dla tych znaków nie liczy się wygląd, pochodzenie ani stan konta, tylko porozumienie intelektów. Pociąga je otwarty umysł, tolerancyjność oraz rozmowy na każdy temat.

 

Bliźnięta - ich uczucia zabija tylko nuda

 

Monogamia nie jest dla tego znaku, bo nudno być z jednym i tym samym partnerem. Chyba że trafi mu się człowiek kameleon. Ktoś, kto nieustannie rozwija się, zmienia lub ma tak skomplikowaną osobowość, że Bliźniak może nieustannie odkrywać w nim coś nowego. Gdy przestanie go zaskakiwać, będzie to koniec.

Idealny partner: Wodnik

 

Waga - odda serce najwytrwalszemu

 

Podjęcie tak ważnej życiowej decyzji przekracza jej możliwości. Pozostawia ją więc komuś innemu. Daje się wybrać temu, kto najsilniej o nią zabiega, daje najdroższe perfumy i prawi najlepsze komplementy. Talenty artystyczne i nienaganne maniery zwiększają szanse u Wagi. 

Idealny partner: Ryby

 

Wodnik - zafascynuj go

 

Szuka partnera nietuzinkowego. Jeżeli nie pochodzi z innego kraju lub kultury, musi przynajmniej mieć w sobie coś niezwykłego. Ponadprzeciętną inteligencję, talent lub oryginalną urodę i niebanalny sposób bycia. Wodniki chętnie także eksperymentują z orientacją, wchodząc w związki homoseksualne albo trójkąty.

Idealny partner: Bliźnięta

 

Na ten temat

Żywioł Wody (Rak, Skorpion, Ryby)

 

Znaki te nie bardzo wiedzą, czemu decydują się na związek. Impuls, przeczucie, to nieuchwytne „coś”, co im mówi, że ta osoba jest ich karmiczną drugą połową. I zwykle się nie mylą…

 

Rak - zagwarantuj mu stabilizację

 

Najważniejsze dla niego jest poczucie bezpieczeństwa. Także to, czy partner chce założyć rodzinę i mieć dzieci (im więcej, tym jego wartość w oczach Raka rośnie). Chętnie wiąże się ze starszymi od siebie, bo lubi, gdy ktoś mu matkuje. Kluczowe jest, czy jego rodzina zaakceptuje kandydata. Jeśli nie, odpadnie.

Idealny partner: Koziorożec

 

Skorpion - musisz walczyć lub ulegać

 

Z wieloma uprawia seks, ale stałego partnera wybiera ostrożnie. Skorpion przeciętny weźmie kogoś, kogo może do woli wykorzystywać. Kto przymknie oko na jego zdrady. Ten bardziej wyrobiony szuka kogoś, kto byłby dla niego wyzwaniem. Najpierw prześwietli go lepiej niż CBA.

Idealny partner: Panna

 

Ryby - daj im szczyptę romantyzmu 

 

Gotowe do poświęceń w imię miłości wybierają zwykle skrajnie trudnych partnerów. Takich, którzy uzależnią je od siebie, traktując raczej szorstko. Ten prostak musi jednak czasem być romantycznym księciem z bajki. Wyrecytować wiersz, zachwycić się pięknem zachodu słońca albo czule przytulić. 

Idealny partner: Skorpion

 

Tekst: Katarzyna Owczarek

Ilustracja: Ruth Niedzielska

Źródło: Wróżka nr 7/2017
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl