Jak Zodiak walczy o swoje?

Kto stara się za wszelką cenę uniknąć konfliktu, a kto nie będzie się oglądał na innych? Sprawdź, jak znaki zodiaku walczą o swoje.

Jak Zodiak walczy o swoje?

 

Baran działa szybko i nie ogląda się na innych

 

Dyskutowanie tylko zmniejsza szansę na twoją wygraną. To, co inni dopiero planują, ty zrobisz w pięć minut. Ze wszystkich znaków Zodiaku jesteś najbardziej waleczny, lepiej się z tobą nie spierać, bo rzadko przegrywasz. Mierz jednak siły na zamiary i nie porywaj się na coś, co pochłonie cały twój czas. Ambicja bywa twoim największym wrogiem. Nie zawsze chodzi o to, żeby być we wszystkim pierwszym i najlepszym.

 

Byk zostanie twoim wrogiem do końca świata

 

Trudno cię zdenerwować. Jesteś cierpliwy i powoli ruszasz z miejsca. Kiedy jednak ktoś nadepnie ci na odcisk, zostanie twoim wrogiem do końca świata. Najskuteczniejszą byczą bronią jest cierpliwość i obstawanie przy swoim. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Spokojem i rzeczowymi argumentami zdobędziesz to, na czym ci zależy.

 

Bliźnięta wymyślą niebanalne rozwiązanie

 

Twoim atutem jest zmienność i umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach. Rzadko wpadasz w tarapaty. Jeśli jednak na twojej drodze pojawią się przeszkody, natychmiast wymyślisz niebanalne rozwiązanie. Zapisuj wszystkie pomysły, jakie przyjdą ci do głowy, nawet te najbardziej odlotowe. Intelektem i sprytem pokonasz przeciwnika, który na koniec będzie się wstydził, że wie mniej niż ty. Sam poda się do dymisji.

 

Rak zmiękczy twoje serce

 

Unikasz konfliktów, bo jesteś bardzo wrażliwą osobą i każda zmiana w otoczeniu wywołuje w tobie niepokój. Jeśli jednak ktoś zajdzie ci za skórę i będziesz musiał się bronić, osacz go swoimi emocjami. Mów o nich, okazuj je, nie duś w sobie tego, co czujesz. Potęga twojego płaczu potrafi zmiękczyć każde serce.

 

reklama

Lew udowodni, że zadarłeś z nieodpowiednią osobą

 

Każdą przeszkodę traktujesz jak życiowe wyzwanie. Lubisz pokonywać trudności i udowadniać wrogom, że zadarli z nieodpowiednią osobą. Masz silną osobowość i ludzie z zasady wierzą w to, co mówisz. W razie problemów nakrzycz na kogoś. Siła twojego głosu jest tak porażająca, że nikt nie ośmieli ci się przeciwstawić. 

 

Panna wykorzysta zebrane dowody

 

Rzadko walczysz o swoje i samą siebie winisz za wszystko złe, co cię w życiu spotyka. Masz jednak wyjątkową zdolność do znajdowania niedoskonałości tam, gdzie inni ich nie widzą. Tak zgromadzone haki pozwolą ci pokonać przeciwnika, kiedy najmniej się tego spodziewa. Twoją bronią są liczby, zapamiętane szczegóły, schowane w szufladzie dowody rzeczowe, które w ostateczności przekonają nawet sędziego na rozprawie, że racja jest po twojej stronie.

 

Waga zmusi cię do kompromisu

 

Jesteś megaciężkim przeciwnikiem dla tych, którzy lubią się kłócić czy złościć. Taką ostoję spokoju trudno bowiem w ogóle wyprowadzić z życiowej równowagi. Ewentualnego agresora namówisz, byście razem szukali najlepszego rozwiązania. Biedak, zamiast walczyć, będzie musiał z tobą współpracować. Twoją największą bronią jest uśmiech, uczynność i nieustępliwość w szukaniu kompromisu. Możesz pracować zawodowo jako negocjator czy mediator, bo każdego potrafisz przekonać, by zrobił jak ty chcesz i myślał, że to był jego pomysł.

 

Skorpion zaplanuje zemstę

 

Emocje ukrywasz głęboko. I z pozoru nie robią na tobie wrażenia obelgi przeciwnika czy piętrzące się problemy. Potrafisz udawać, że nic cię to nie obchodzi i dzięki temu możesz wygrać. Obojętność, siła spokoju i nieokazywanie emocji dadzą ci przewagę w każdej trudnej sprawie. Umiesz również odkrywać cudze tajemnice, by w odpowiedniej chwili zrobić z nich użytek. Zbyt szybkie, ale połowiczne zwycięstwo nie sprawi ci satysfakcji. Cierpliwie czekasz na zemstę i nieraz dopiero po latach bierzesz odwet na tych, którzy ci podpadli czymś błahym.

 

Na ten temat

Strzelec łatwo się nie podda

 

Lubisz dyskutować, spierać się, a nawet walczyć i rywalizować z kimś do upadłego, możesz mieć więc w życiu sporo przeciwników. Nie chowasz jednak zbyt długo urazy, a po gorących dyskusjach czy pojedynkach nie zostają w tobie negatywne emocje. Pokonujesz wroga, grając w otwarte karty. Nie lubisz sekretów ani tajemnic. Nie uczestniczysz w spiskach i zmowach milczenia. Twoim największym atutem jest nieuleczalny optymizm i podejmowanie ciągle nowych wyzwań. Nawet jeśli coś się raz nie udało, nie poddajesz się, z nadzieją patrzysz w przyszłość i robisz swoje.

 

Koziorożec wygra siłą swoich argumentów

 

Do wszystkiego jesteś świetnie przygotowany, znasz przepisy i trudno wytknąć ci jakiś błąd. Perfekcjonisty – jakim jesteś – żaden przeciwnik nie zaskoczy znienacka. Dekoncentrujesz się tylko, kiedy zbyt wiele spraw dzieje się naraz. Walcz o swoje z przepisami w ręku. Nikt wtedy nie będzie w stanie zbić twoich prawnych argumentów.

 

Wodnik potrzebuje wsparcia najbliższych

 

O prawa innych walczysz zajadle i do upadłego. O swoje sprawy nie zawsze jednak umiesz zadbać. Kiedy na horyzoncie pojawi się wróg, nie bij się sam, tylko proś o wsparcie przyjaciół, razem skuteczniej pokonacie trudności. A Tobie będzie raźniej, bo tak naprawdę nie lubisz sporów. Szybko się uczysz i rzadko popełniasz te same błędy. Dlatego w życiu więcej masz przyjaciół niż wrogów.

 

Ryby spokojnie wyjaśnią sytuację

 

Jesteś osobą wrażliwą i nie lubisz sytuacji konfliktowych. Nieraz może ci się wydawać, że ktoś ci źle życzy. Ale nie zawsze jesteś pewny, czy to wydarzyło się naprawdę, czy tylko ci się przyśniło. Najlepszą strategią dla ciebie jest więc płynąć z prądem. Nie walcz z przeciwnikiem silniejszym od siebie. Kiedy pojawią się kłopoty, przeczekaj i staraj się spokojnie wyjaśnić sytuację. Przeważnie szybko okazuje się, że problemy same się rozwiążą lub ktoś pomoże ci wydostać się z tarapatów.

 

Teskt: Izabela Podlaska-Konkel

Fot. Shutterstock

Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl