Znaki zodiaku – ile w kim wizjonerstwa?

Wszyscy mamy zdolność przewidywania przyszłości, ale nie każdy potrafi ją dostrzec i wykorzystać. Sprawdź, ile znaki zodiaku mają w sobie wizjonerstwa.

 

Szósty zmysł

 

Nazywamy go też intuicją. To głos wewnętrzny, dzięki któremu odczuwamy to wszystko, czego nie ogarniamy rozumem. Dzięki niemu niektórzy ludzie są zdolni do jasnowidzenia. Potrafią odczytywać myśli i zamiary innych osób. Słyszą coś, co nie dociera do ludzi wokół, potrafią nawiązywać kontakt z inną rzeczywistością.

Chyba wszyscy czujemy czasami, że ktoś emanuje dobrą lub złą energią. Bywa też, że telepatycznie odbieramy sygnały od innych osób. Jeśli zdarzy się, że pomyślimy o kimś, z kim dawno nie mieliśmy kontaktu, a następnego dnia ten ktoś się pojawi, nie lekceważmy tej sytuacji, nie myślmy, że to przypadek. Takie osobliwe zdarzenia są oznaką tego, że masz nadzwyczajne zdolności, które należy pielęgnować. Mógłbyś nawet przeistoczyć je w dar jasnowidzenia. Warto nad nim pracować!

 

Znaki zodiaku – ile w kim wizjonerstwa?

 

To, spod jakiego jesteś znaku, ma wielki wpływ na twoje ponadzmysłowe właściwości. Sprawdź, czy twój znak pomaga ci w ich rozwijaniu, czy też przeszkadza.

 

Baran

Najważniejsze dla ciebie jest własne ego, do tego działasz bez zastanowienia. Nie masz cierpliwości, by wsłuchiwać się w siebie czy w swoje przeczucia. Jesteś człowiekiem czynu i nie zwracasz uwagi na to, co podpowiada ci intuicja. Bo też masz jej niewiele. Dzięki temu twoje życie jest mniej skomplikowane.

 

Byk

Z jednej strony bardzo dobrze czujesz się w świecie konkretów, a z drugiej z biegiem lat uświadamiasz sobie, że masz silnie rozwiniętą intuicję. Tłumisz ją, bo tak ci wygodniej. Zdarza się jednak, że przeczuwasz pewne zdarzenia, od których chciałbyś uciec. Nie masz jednak w sobie dość siły, by znieść tę świadomość. Dlatego boisz się swojego daru.

 

Bliźnięta

Jesteś naturą krytyczną, wątpiącą, konsekwentną w myśleniu i działaniu. Analityczny umysł nie pozwala ci uwierzyć, że masz zdolność przepowiadania przyszłości. Gdy twoja intuicja mówi co innego niż rozum, wpadasz w panikę. Niepotrzebnie, bo kiedy zaczynasz czuć i widzieć, co przyniesie ci najbliższa przyszłość, działasz sprawniej. Błyskawicznie dostrzegasz powiązania doznawanych emocji z sytuacją, w której akurat się znajdujesz.

 

Rak

Jesteś wizjonerem czystej krwi i tak odbierają cię bliscy. Bardzo często pozwalasz się prowadzić przez podświadomość. Masz dar wsłuchiwania się we wszystkie swoje odczucia. Potrafisz je wytłumaczyć i znaleźć dla nich miejsce w świecie rzeczywistym. Są jednak dni, gdy mieszają się one z marzeniami, wtedy łatwo zatrzeć granice pomiędzy rzeczywistością a fantazją.

 

reklama

Lew

Masz bogate życie wewnętrzne, którego świat nie docenia, widzi w tobie jedynie próżnego i dumnego osobnika. Często działasz intuicyjnie, ale się do tego nie przyznajesz. Potrafisz też odrzucić  niewygodne przeczucia. To zmniejsza twoje wrodzone predyspozycje. Warto zajrzeć w głąb siebie, bo zawsze jest czas, by nad sobą popracować.

 

Panna

Lubisz wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości, ale nie bardzo wierzysz, że życiem ludzkim mogą kierować jakieś tajemne siły. Twój wrodzony talent do bystrej obserwacji sprawia jednak, że nie możesz tego wykluczyć. W rzeczywistości nie jesteś pozbawiona daru intuicji, tylko wmawiasz sobie, że jej przebłyski to strach przed nieznanym.

 

Waga

Zamiłowanie do piękna i wyrafinowane poczucie estetyki wypierają z twojej podświadomości wszelkie wizje związane z nieprzyjemnymi odczuciami. Dopuszczasz do głosu tylko te  przyjemne. A do tego marzysz, by zawsze się spełniały. Niestety nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. Bo ty, niestety, nie masz w sobie skłonności do przeczuć. Ale za to urodziłaś się z predyspozycją do skutecznego kierowania własnym życiem.

 

Skorpion

Masz olbrzymią siłę duchową i intuicję na tyle dużą, że można powiedzieć, iż czytasz w myślach innych, by spełniać ich życzenia. Podczas gdy najbliżsi zastanawiają się, skąd u ciebie takie wyczucie, ty tylko się uśmiechasz. Najczęściej jednak nie przyznajesz się do tego nawet przed sobą, jak duże masz predyspozycje do zaglądania w przyszłość. Dla ciebie istnieje tylko tu i teraz. A szkoda, bo marnujesz wielki talent.

Na ten temat

Strzelec

Jesteś zafascynowany sprawami nadprzyrodzonymi, w tym darem jasnowidzenia.  Dobrze czułbyś się w roli wieszcza. Przy okazji bardzo chciałbyś zajrzeć we własną przyszłość. Niestety, nie masz aż tak rozwiniętych zdolności wizjonerskich, bo zbyt dużą wagę przykładasz do rzeczywistości i rozumowego odbierania świata. Tymczasem wystarczy więcej luzu (intuicja lubi wewnętrzny spokój), aby zobaczyć, co cię czeka na życiowej drodze. 

 

Koziorożec

Zdrowy rozsądek, nacisk kładziony na praktyczne doświadczenia i żelazna logika w myśleniu nie dopuszczają do głosu jakichkolwiek przeczuć. Wielka szkoda, bo choć z jednej strony osiągasz spore sukcesy w życiu, to z drugiej odbierasz sobie szansę na kontakt z ponadzmysłowym światem. Zamykasz sobie drogę do współpracy z podświadomością i do zaglądania w inne wymiary, czyli drogę do prawdziwego szczęścia.

 

Wodnik

Jesteś intuicyjnym duchem, który uwielbia z pasją spoglądać w przyszłość. Masz zdolności wizjonerskie, a natchnienie rzadko cię opuszcza. Towarzyszy ci ono zarówno podczas załatwiania codziennych spraw, jak i w czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji. Uważasz, że ta niezwykła właściwość przeczuwania czekających cię zdarzeń jest darem z góry, więc lubisz się do niej odwoływać. A co najważniejsze, dobrze się z tym czujesz.

 

Ryby

Masz dar jasnowidzenia, ale niestety go zaniedbujesz. Umiesz czytać w myślach innych, odgadujesz ich zamiary. Na przykład często przeczuwasz, co cię czeka w sprawach zawodowych. Wystarczy, że o czymś pomyślisz, a to zaraz się zdarza. Niestety nie potrafisz tego wykorzystać dla siebie, ani też wyciągnąć wniosków na przyszłość. Szkoda, bo masz ponadzmysłową moc, którą warto rozwijać i z pożytkiem wykorzystywać. Zacznij ją pielęgnować, a przekonasz się wkrótce, że warto.

 

Runa Isa wzmacnia intuicję. Rysuj ją w chwilach zwątpienia!

Teskt: Marta Ammer

Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl