Numerologiczny rok drugi: rok ważnych relacji!

Dwójka jest opiekunką miłości i strażniczką ważnych związków. Przez cały rok będzie sprzyjać nawiązywaniu relacji, dlatego doradzamy, z kim trzymać i gdzie szukać wsparcia.

 

Numerologiczny rok drugi:
rok ważnych relacji!

 

Od stycznia jesteśmy pod wpływem wibracji numerologicznej Dwójki, którą mogliśmy poczuć już wcześniej. Od października mieszały się bowiem impulsy starego i nowego roku numerologicznego – Jedynki władającej 2017 oraz Dwójki z 2018! Dlatego przeżywaliśmy wewnętrzne rozterki i zadawaliśmy sobie pytanie – ja czy my? Czy postawić na siebie czy na związki?

Teraz nie ma już wątpliwości – nowe wygrywa. Dwójka jest opiekunką miłości i strażniczką ważnych relacji. Przez cały rok będzie sprzyjać nawiązywaniu koalicji, szukaniu pomocników, czynieniu przysług. W miłości da szansę na trwałość najważniejszej życiowej spółki, czyli małżeństwa. Doradzamy, z kim trzymać, gdzie szukać wsparcia i w jakie relacje inwestować.

Aby się dowiedzieć, co przyniesie ci rok Dwójki, musisz najpierw obliczyć swoją liczbę: zsumuj cyfry składające się na datę urodzenia. Na przykład Jola urodziła się 15.07.1984 roku, zatem jej liczba to 8, ponieważ 1+5+7+1+9+8+4=35, a 3+5=8.

reklama

Jedynka

 

Poszukaj nowego towarzystwa, ludzi o artystycznych duszach i kreatywnym podejściu do życia. Będziesz miała, Jedynko, serdecznie dość starych znajomych, którzy krytykują cię i ciągle wypominają, co ci się w życiu nie udało, choć bardzo się starałaś. Dość toksycznych relacji! Od ludzi w 2018 roku potrzebujesz świeżego spojrzenia i nowych inspiracji. Zapisz się na kursy, wykłady, warsztaty, rozwijaj swoje hobby, nawet te, które znajomi wyśmiewają jako dziwne. Tam znajdziesz osoby, z którymi będziesz często przebywać przez kolejne lata.

Ich się trzymaj: artyści, hobbyści, nauczyciele, profesorowie.
 

Dwójka

 

Zawodowe relacje to w 2018 roku twoje prawdziwe oparcie, dlatego wpisz do kalendarza daty urodzin i imienin wszystkich kumpli z działu. W pracy toczyć się będą ważne rozmowy, nie tylko o pieniądzach, ale i życiowych dylematach. Tu znajdziesz pokrewne dusze, bo połączy was walka o wspólne interesy. A jeśli potrzebujesz pomocy, to ktoś uruchomi wpływowych znajomych, którzy podpowiedzą rozwiązanie problemów.

Ich się trzymaj: współpracownicy, fachowcy, doradcy, osoby z tej samej branży.
 

Trójka

 

W 2018 roku miłość będzie najważniejsza! Oraz znajomi i rodzina partnera. Bardzo łatwo wkupisz się w ich łaski! Ale nie będziesz interesowna, tylko rzeczywiście przyjaźnie nastawiona. Krewni i znajomi partnera zechcą ci pomagać, jeśli o to poprosisz. Zwłaszcza że będą wśród nich różne ważne, a nawet wpływowe osoby. Jeśli pojawiały się między wami konflikty i nieporozumienia, to w 2018 roku uda ci się je załagodzić. Kawały o teściowej ciebie w tym roku nie dotyczą.

Ich się trzymaj: rodzina męża, znajomi krewnych, bliscy sąsiedzi.

 

Czwórka

 

Grunt to rodzinka! Do tego przekonania dojdziesz w 2018 roku. Rodzinne więzi okażą się najtrwalsze i przekonasz się, że na swoich bliskich jednak możesz liczyć. To ważny rok, bo relacje, które źle się układały lub przygasały, uda się uratować. Ktoś, kto sprawiał problemy lub nie wierzył w ciebie, teraz zmieni zdanie. Poczujesz, że jesteś kochana, ale sama też zadbasz o resztę rodzinnej brygady. Razem jesteście nie do ruszenia!

Ich się trzymaj: najbliższa rodzina, przyjaciele najbliższej rodziny, dalsi krewni, sąsiedzi.
 

Piątka

 

Pamiętasz jeszcze swoich przyjaciół ze szkoły? Warto spraw-dzić, co u nich słychać. Przypomnij sobie ich maile lub numery telefonów i zrób imprezę po latach. Wśród nich są osoby, które w 2018 roku będą cię inspirować i wspierać w trudnych momentach. Przekonasz się, że stara przyjaźń nie rdzewieje, a w dodatku ludziom z upływem czasu zdarza się zmieniać
na lepsze! Poparcia, pomocy i wesołego towarzystwa szukaj też wśród kolegów z wojska (jeśli jesteś mężczyzną).

Ich się trzymaj: przyjaciele z dzieciństwa i dawnych lat, starzy znajomi, kumple z wojska lub studiów.
 

Szóstka

 

W 2018 roku będziesz myśleć głównie o pieniądzach, bo w tej dziedzinie najbardziej sprzyja ci szczęście. Twoimi przyjaciółmi będą ci, z którymi zarabiasz kasę! Wspólnicy, współpracownicy, księgowa tworzą twój krąg wsparcia. Ale ciekawe znajomości zawrzesz też na szkoleniach, wyjazdach czy w sieci kontaktów biznesowych. Wyjdź do ludzi, dziel się doświadczeniami. Możesz zaprzyjaźnić się z kimś, kto pracuje w banku, urzędzie czy ważnej instytucji albo jest prawnikiem lub księgowym.

Ich się trzymaj: współpracownicy, prawnicy, księgowi, osoby z kręgów władzy i biznesu.
 

Na ten temat

Siódemka

 

Uważnie dobierasz sobie towarzystwo, a w 2018 roku będziesz jeszcze bardziej wybredna co do ludzi. Nic dziwnego, bo w tym roku różne niepotrzebne znajomości i relacje mogą się zakończyć. Będziesz miała dość marudzenia i narzekania, lepiej będzie ci w samotności. Tylko nie przesadzaj! Pokrewne dusze znajdziesz na kursach i wykładach na temat duchowości, ezoteryki i sztuki. Będziecie rozmawiać na niezwykłe tematy, a jeśli trzeba pomóc, nowi znajomi staną na wysokości zadania.

Ich się trzymaj: ezoterycy, duchowni, jogini, artyści, profesorowie, nauczyciele.
 

Ósemka

 

Jesteś duszą towarzystwa, a w 2018 roku wszyscy będą oczekiwać, że będziesz liderem, że poprowadzisz ich i we wszystkim pomożesz. Nie wywiniesz się od doradzania, wspierania, opie-kowania się, ale za to odczujesz satysfakcję z bycia potrzebną. Na szczęście sama też będziesz mogła liczyć na ludzi w otoczeniu, a szczególnie tych, z którymi łączą cię pasje. Na fitnessie,  jodze, w chórze czy na warsztatach ceramiki są osoby, które myślą podobnie jak ty i jeśli trzeba, potrafią stanąć przy tobie.

Ich się trzymaj: przyjaciele, hobbyści, osoby zaangażowane w swoją dziedzinę, liderzy.
 

Dziewiątka

 

Lubisz święty spokój, ale w 2018 roku nie schowasz się przed ludźmi. To czas zawierania ważnych znajomości, otrzymasz więcej wsparcia i pomocy od innych. Proś, a będzie ci dane! Zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym otoczą cię życzliwe osoby. Rozwijaj relacje, zakończ konflikty i do nikogo się nie uprzedzaj. Jesteś samotna? Dobra wiadomość: rok 2018 sprzyja znalezieniu miłości, bo wreszcie się na nią otworzysz.

Ich się trzymaj: partner i jego koledzy, nowe znajomości, wszyscy życzliwi ludzie, starzy przyjaciele, rodzina.
 

Tekst: Miłosława Krogulska
Fot. Shutterstock

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl