Czego potrzebują znaki zodiaku, aby być wierne partnerowi?

Wszyscy szukają miłości. Ale kiedy już ją znajdą, stają przed wyzwaniem, jak związek utrzymać i ustrzec się przed zdradą. Czego potrzebują znaki zodiaku, aby być wierne partnerowi?

 

Czego potrzebują znaki zodiaku, aby być wierne partnerowi?

 

Baran potrzebuje nowych wyzwań

 

Aby wierzyć, że jesteś mu przeznaczony, nieustannie potrzebuje nowych wyzwań, on uwielbia pokonywać przeszkody. Dlatego wyznaczaj mu ambitne zadania i nie unikaj trudnych sytuacji w rodzinie, bo wbrew pozorom on tego pragnie, aby czuć, że go potrzebujesz. Walka z teściową z piekła rodem, zbudowanie wielkiej rodzinnej rezydencji czy nieustanna praca nad związkiem zapewnią ci jego wierność. Im więcej będziesz wymagał, tym lepiej.

 

Byk musi czuć się wyjątkowy

 

Potrzebuje miłości jak ryba wody i nie wyobraża sobie samotnej wędrówki przez życie. Na każdym kroku i codziennie musi jednak czuć, że jest dla ciebie tą jedyną i wyjątkową osobą. Obsypuj go więc prezentami, karm smakołykami i wyleguj się z nim w łóżku w niedzielę do południa, a nie pomyśli ani przez chwilę o nikim innym.

 

Bliźnięta nie mogą się nudzić

 

Partner spod Bliźniąt nie może się z tobą nudzić. Inaczej zostawi cię dla kogoś bardziej interesującego i rozmownego. Podsuwaj mu wciąż nowe tematy do przemyśleń, książki, filmy, piosenki. Przepustką do jego serca są wspólne podróże w nieznane. Zapewnią jego oddanie na długie lata. Jeśli kupi sobie rower, pójdź w jego ślady, bo zwiedzanie okolic to jego ulubione zajęcie.

 

Rak marzy o szczęśliwej rodzinie

 

Musi wiedzieć, że wasza miłość jest wyjątkowa, a emocje równie silne jak pierwszego dnia. Wtedy będzie ci wierny. Marzy o tym, żeby poświęcać się rodzinie, jest przywiązany do tradycyjnych wartości. Nigdy więc nie zostawi cię, jeśli będziecie mieli dzieci lub zechcesz wspierać jego własne pociechy i dalszą rodzinę.

reklama

 

Lew pragnie podziwu

 

Doskonale wie, że jest najwspanialszym znakiem zodiaku, ale musi to również usłyszeć od ciebie, najlepiej kilka razy dziennie. Będzie wierny osobie, która go podziwia i wspiera. Jeśli zechcesz również podzielać jego zamiłowanie do luksusu, nigdy cię nie opuści.

 

Panna wierzy w tradycyjne wartości

 

Jest z zasady wierna, bo żyje w świecie, w którym obowiązują tradycyjne wartości. Jeśli się im przeciwstawisz, zacznie mieć wątpliwości, czy jesteś jej przeznaczeniem. Musi cię też za coś szanować, aby być ci wierną. Spodobają się jej sumienność, punktualność, ekologiczne przekonania.

 

Waga potrzebuje wsparcia w trudnych chwilach

 

Nigdy do końca nie jest pewna swoich uczuć. Ale jak powietrza potrzebuje stałego związku. Będzie ci wierna po grób, jeśli nie zostawisz jej samej z trudnymi sprawami, będziesz jej towarzyszył na każdej imprezie i na każdych wakacjach. Ceni rzeczy dobrej jakości, od czasu do czasu wybierz się więc z nią do dobrego sklepu. Jak najczęściej podziwiaj jej gust, wyczucie piękna.


Skorpion wymaga specjalnego traktowania

 

Wierny, jeśli nie zawiedziesz jego zaufania. Zniesie nawet najgorszą prawdę, bo musi się orientować w sytuacji. Nie dla niego seksualny post. Lubi wiedzieć, że konkurencja nie śpi. Wtedy zabiega o partnera. 

Na ten temat

 

Strzelec potrzebuje partnera, z którym będzie realizować swoje pomysły

 

Ma szalone pomysły i jeśli nie będzie mógł ich spełnić, poszuka sobie kogoś innego do pary. Będzie ci wierny, jeśli toczyć z nim zechcesz filozoficzne dysputy i wyruszysz z nim na koniec świata.

 

Koziorożec - na jego miłość trzeba zasłużyć

 

Ale jeśli cię wybierze i z tobą zamieszka, licz na jego wierność po grób. Tylko nie wydaj wspólnych pieniędzy bez jego zgody i rób to, co zaplanował.

 

Wodnik potrzebuje twojej tolerancji

 

Ma wielu znajomych obu płci. Bądź więc tolerancyjny i nie zniechęcaj go do spotkań z przyjaciółmi, bo poszuka sobie bardziej tolerancyjnego partnera. Zazdrość go zniechęca, a wspólne hobby zachęca.  

 

Ryby chcą się zaopiekować partnerem

 

Bardzo kochliwe. Ale pozostają wierne tym, którzy potrzebują ich pomocy. Czasem więc okaż, że sobie nie radzisz. Religia i wiara w duchowość umocnią wasz związek.

 

Tekst: Izabela Podlaska
Fot. Getty Image

Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020