Jak oczyścić swoją aurę?

Jej kolor świadczy o naszych emocjach, charakterze, sile. Każdy problem ze zdrowiem i czarne myśli brudzą ją i niszczą. Jak sprawić, żeby aura była czysta i świetlista?

 

Jak oczyścić swoją aurę?


Najbardziej widoczna jest przy głowie – szczególnie w słoneczny dzień, jeśli stoimy na jasnym tle i do tego intensywnie myślimy. Gdy nasz mózg pracuje, aura rośnie. Dlatego najłatwiej ją zobaczyć, gdy ktoś czyta, u wykładowców, pacjentów, którzy się boją werdyktu lekarza.

Jeśli chcesz poznać kolor aury swoich bliskich, wpatruj się w przestrzeń nad ich głową. Ludzie głęboko rozwinięci duchowo aż świecą nią cali. Bo aura oplata całe nasze ciało. Chroni nas przed negatywnymi wpływami – złymi myślami ludzi, klątwami.


Różdżka z białej róży

Weź kwiat białej róży, niech stanie się twoją różdżką. Powoli omieć nią przestrzeń nad swoją głową i tuż przy całym ciele.  Jeśli ostatnio trudno było ci się skoncentrować, potrzymaj ją przez chwilę nad głową. Jeśli coś ciebie boli, zatrzymaj się przy bolącym miejscu.

reklama

 

Kąpiel w dymie szałwii

Zapal liście białej szałwii i stań w ich dymie. Im więcej go będzie i im będzie gęstszy, tym lepiej. Trzymając za łodyżki, poruszaj tlącymi się liśćmi w kierunku od ziemi do głowy, po bokach oraz z przodu ciała, zataczając lewoskrętne koła. Ważne, żeby przed tym zabiegiem oczyścić ciało – wykąpać się w wodzie z solą, wetrzeć sól w skórę, odczekać kilka minut i spłukać prysznicem,chłodną wodą.

 

Kryształ w kieszeni

Ametyst ma zdolność przekształcania niskiej energii w pozytywne wibracje. Noś kryształy ametystu w kieszeni. Pamiętaj, by przed użyciem umyć kryształ w strumieniu zimnej wody i naładować go energią słońca. W tym celu połóż go w nasłonecznionym miejscu na cały dzień.

 

Co znaczy kolor aury?


Aureole świętych są zawsze białe, świecą pięknym blaskiem z obrazów. Biały kolor aury świadczy o uduchowieniu, zdolnościach uzdrawiania, boskości i oświeceniu.

Czerwony – nastawienie na cel, zmysłowość, duża intuicja

Zielony – uzdrawianie, współczucie

Pomarańczowy – opiekuńczość, radość, otwartość

Żółty – dużo energii i entuzjazm

Indygo – zdolności jasnowidzenia

Fioletowy – oświecenie i predyspozycje do nauczania innych

Srebrny – aurę w tym kolorze mają niepokorni ideowcy, którzy bronią swej wizji świata do upadłego

Złoty – nieograniczony potencjał

 

Na ten temat

Tekst: KSZ

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl