Kolczyki: od sztyftów po wiszące. Jakie wybrać?

 kolczyki

1. Kolczyki Sztyftowe:

Klasyczne i uniwersalne, kolczyki sztyftowe są popularne ze względu na swoją prostotę i elegancję. Składają się z dwóch części: przedniej (ozdobnej) i tylniej (zapięcia), która przechodzi przez dziurkę w uchu. Mogą przyjmować różne kształty i wzory, od prostych kulek po delikatne kamienie szlachetne lub nawet małe motywy takie jak serduszka czy gwiazdki.

2. Kolczyki Koła:

Kolczyki w kształcie koła są modne i eleganckie, dodając subtelny element geometryczny do każdego stroju. Koła mogą być płaskie lub trójwymiarowe, a także mogą być ozdobione kamieniami lub innymi ozdobami. Są doskonałym wyborem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, dodając delikatnego blasku do każdej stylizacji.

3. Kolczyki Wiszące:

Kolczyki wiszące to doskonały sposób na dodanie ruchu i dynamiki do Twojego looku. Mogą przyjmować różne formy, od delikatnych wiszących łańcuszków po bardziej rozbudowane wzory z kroplami czy zawieszkami. Kolczyki wiszące są idealne na wieczorne wyjścia lub na specjalne okazje, dodając subtelnej elegancji i wdzięku.

Srebro vs. Złoto: Co Wybrać?

Wybór między srebrem a złotem zależy od osobistych preferencji, budżetu i stylu życia. Oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę:

- Styl i Preferencje: Srebro ma tendencję do dodawania chłodniejszego tonu do stroju, podczas gdy złoto jest cieplejsze i bardziej tradycyjne. Wybierz materiał, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i preferencji.

- Budżet: Srebro jest zazwyczaj tańsze od złota, co sprawia, że jest bardziej dostępne dla osób o ograniczonym budżecie. Jednakże, warto również wziąć pod uwagę trwałość i wartość inwestycji, jaką stanowi złoto. Można również prześledzić okazje w sklepach online. Dla przykładu kod rabatowy Pandora może obniżyć wartość zakupu o 20-30 % a to daje już bardzo wyraźną zniżkę. Aktualne kody rabatowe i promocje do sklepów znajdziesz na Rabatio.com. 

- Alergie i Reakcje Skórne: Osoby z wrażliwą skórą mogą być bardziej podatne na reakcje alergiczne na srebro, podczas gdy złoto jest zazwyczaj mniej alergogenne.

Warto również pamiętać, że zarówno srebro, jak i złoto można poddać procesom galwanizacji, co pozwala na uzyskanie różnych kolorów i wykończeń, takich jak złoto różane czy srebro rodowane.

Podsumowując, wybór kolczyków zależy głównie od osobistych preferencji i stylu, jak również od indywidualnych potrzeb i ograniczeń budżetowych. Bez względu na to, czy decydujesz się na kolczyki sztyftowe, koła czy wiszące, ważne jest, aby wybrać wzór i materiał, który najlepiej wyraża Twój własny styl i osobowość.

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl