Horoskop miesięczny - maj

Poczujesz, że szczęście jest w zasięgu ręki, a sprawy zmierzają ku pozytywnemu finałowi. Będziesz mieć wiele powodów do zadowolenia. Wenus w twoim znaku przyniesie ci nową miłość. Natomiast Jowisz ze znaku Strzelca wspiera pięknym trygonem wszystkie twoje poczynania. Za sprawą sekstylu Marsa znajdziesz się dokładnie tam, gdzie sobie wymarzysz.

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Przyjemnie zapowiada się życie Baranów, które znalazły już swą drugą połowę. Jeśli z upływem lat temperatura uczuć w waszym związku zdążyła opaść, żar na nowo pomoże ci wzniecić sekstyl Marsa z Wenus (12-16 maja). Partner stanie się otwarty na twoje pomysły i sam dorzuci coś od siebie. W sypialni więc na pewno nie będziecie się nudzić. Jeśli wciąż nie możecie zdecydować się na ślub, trygon Jowisza z Wenus (7-11 maja) rozwieje resztki wątpliwości. Wenus sprawi, że wolne Barany będą się cieszyć wielkim powodzeniem. Nawet jeśli nie w głowie ci flirty, nie opędzisz się od propozycji. Jednak pod wpływem kwadratury Saturna możesz nie zauważyć, że ktoś cię uwodzi. Nie myśl, że chodzi mu wyłącznie o jakiś film w kinie czy wystawę sztuki. Chodzi przede wszystkim o ciebie.

Rodzina

Na początku maja ciekaw będziesz, Baranie, co słychać u znajomych, ale tych nieco zapomnianych. Przypadkiem możesz nawet na nich wpaść. Merkury pomoże ci odświeżyć dawne kontakty i zorganizować udane spotkanie. W drugiej dekadzie miesiąca więcej czasu poświęcisz na rodzinne sprawy. Do nudziarzy i krytykantów nie będziesz mieć jednak cierpliwości, dlatego unikaj ludzi, których towarzystwo cię denerwuje. Gdy w drugiej połowie maja Wenus znajdzie się w znaku Byka, zapragniesz luksusów. Wybierzesz się do sklepu po wygodniejsze meble lub zaczniesz rozglądać się za większym mieszkaniem.

Zdrowie

Nie próbuj, Baranie, być mądrzejszy od lekarza. Słuchaj jego zaleceń, zamiast czerpać wiedzę medyczną z internetu. Trzymaj zaleconą dietę, przyjmuj leki i rób kontrolne badania. Stres rozładuj dużą dawką ruchu, co podziała również oczyszczająco na ciało i umysł. Do 14 maja sprzyja ci Wenus. Nie warto odkładać więc zabiegów u kosmetyczki, bo właśnie teraz twoja skóra chłonie substancje odżywcze jak gąbka. Chcesz poczuć się atrakcyjnie? Zafunduj sobie masaż aromatycznymi olejkami.

Kariera

Będziesz miał, Baranie, mnóstwo pomysłów, choć niektóre mogą nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Nie wściekaj się. Lepiej pożegnać się z marzeniami na tym etapie niż odpaść tuż przed metą. Jeśli urodziłeś się na przełomie drugiej i trzeciej dekady, licz na wsparcie wysoko postawionych osób. Jeżeli więc szef odmówi ci podwyżki, spróbuj apelować do wyższej instancji. Ale przede wszystkim zadbaj o to, by miał za co cię nagradzać. Sumiennie wykonuj swoje obowiązki i wychodź z propozycjami na zebraniach. Jeżeli szukasz nowej pracy, sprzyja ci trygon Merkurego z Jowiszem (1-5 maja). Bez trudu znajdziesz wówczas nowe zajęcie, które nie tylko da ci lepsze pieniądze, ale też pozwoli realizować się na nowych polach. Może trzeba będzie się przekwalifikować, ale co to, Baranie, dla ciebie? Gdy Wenus spotka się z Uranem w Byku (16-20 maja), warto przejrzeć domowe zakamarki. Może masz na strychu lub w piwnicy stary mebel czy wyblakły obraz, za który ktoś gotów będzie zapłacić niezłą kasę?

Ważne znaki

Wodnik da ci popalić. Twoje nadzieje obudzi Koziorożec.

Co Ci sprzyja

W czasie sekstylu Merkurego z Marsem (1-3 maja) wpadniesz na dobre pomysły, które zapewnią ci kasę i uznanie.Opozycja Marsa z Jowiszem (3-9 maja) skłoni cię do odważnych, działań, których nie pożałujesz.

Wystrzegaj się

Strzeż się niepotrzebnych wydatków i pochopnych  obietnic podczas kwadratury Wenus z Plutonem (4-8 maja). Przeszkody, rozczarowania i ogólnie kiepski nastrój przynieść może ci kwadratura Wenus z Saturnem (5-9 maja).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019