Horoskop miesięczny - marzec

Gdy inni wymiękną, ty dojdziesz do celu. Tylko nie spiesz się zanadto, byś nie zgubił po drodze miłości.
Słońce wejdzie w twój znak 20 marca wieczorem. Tego dnia określ więc swe najważniejsze cele i cała naprzód! Sukcesy szykuje ci trygon Jowisza. Wenus w sekstylu zadba, byś miał je z kim świętować. 
 

 

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Bądź, Baranie, bardziej krytyczny wobec nowych znajomych, bo zafascynować cię może ktoś, kto szuka tylko jednorazowej przygody. Nawet jeśli myślisz, że jesteś odporny na uwodzicielskie sztuczki, tym razem trafi ci się mistrz w swoim fachu i owinie cię sobie wokół palca. Grozi to najbardziej Baranom z ostatnich dni znaku. Urodzeni w drugiej dekadzie pod wpływem cofającego się Merkurego częściej będą wracać myślami do przeszłości i nie powstrzymają się przed odwiedzaniem profilu swojego eks. Jeśli jesteś w związku, 
w pierwszej połowie miesiąca będziecie z partnerem tak zapracowani, że znalezienie czasu dla siebie okaże się nie lada wyzwaniem. Uda się to dopiero podczas pełni w Wadze (20-22 marca), ale wtedy posprzeczacie się z byle powodu. Całe szczęście, że Wenus w kwadraturze z Marsem pomoże się szybko pogodzić w sypialni.

Rodzina

Niektórzy członkowie rodziny zaczną działać ci na nerwy. Szczególnie źle znosić będziesz obecność dzieci lub wtrącających się teściów. Ich niezapowiedziana wizyta pokrzyżować może twoje towarzyskie plany w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (15-17 marca). Jeśli masz urodziny w pierwszej dekadzie i planujesz przyjęcie, wiedz, że może ci się ono wymknąć spod kontroli. Lepiej więc uprzedź sąsiadów o imprezie i z góry ich przeproś. Dobry czas na wszelkie prace porządkowe, remonty i odświeżanie wystroju mieszkania wyznacza Mars w sekstylu z węzłem księżycowym (19-25 marca).

Zdrowie

Słońce osłabia cię przez pierwsze dwie dekady miesiąca. Dopóki nie skończy się zima, nie powinieneś, Baranie, szarżować, zwłaszcza na drodze i na nartach. Jeśli zdarzy ci się kontuzja, rekonwalescencja będzie długa, pojawić mogą się także nieoczekiwane komplikacje. Spędzaj jak najwięcej czasu, medytując i odpoczywając, nawet jeśli czujesz, że coś może cię ominąć. Niektóre rzeczy lepiej po prostu odpuścić, będziesz zdrowszy i szczęśliwszy.

Kariera

Start w nowy miesiąc okaże się bardzo ciężki. Będziesz, Baranie, senny i trochę niepozbierany. W pracy szykuje się sporo zamieszania, np. okaże się, że trzeba zmienić plany lub wziąć na siebie cudze obowiązki. Na dotychczasowe problemy zawodowe pomoże ci spojrzeć świeżym okiem Mars w sekstylu z Neptunem (7-13 marca). Zdziwisz się, że rozwiązanie przez cały czas miałeś w zasięgu ręki. Barany szukające nowej pracy postawią przyszłemu pracodawcy wysokie wymagania. Mars w Byku każe ci żądać nie tylko pensji z najwyższej półki, ale także udogodnień i bonusów. Jeśli masz własny biznes, będziesz śnić się konkurencji po nocach. Wszystko przez trygon Marsa z Plutonem (17-23 marca), który sprzyja ambitnym wyzwaniom, zwłaszcza wymagającym odwagi i dużego zaangażowania. Do większych zakupów zachęci cię Wenus w sekstylu z Uranem (25-29 marca). Wielką przyjemność sprawią ci spacery po bazarach, targowiskach i wyszukiwanie okazji w second-handach. Musisz jednak uważać na portfel, bo łatwo możesz go przy tym stracić.

Ważne znaki

Nie dogadasz się ze Skorpionem. W nowe miejsce zabierze cię Wodnik.

Co Ci sprzyja

Sekstyl Słońca z Marsem (1-3 marca) obdarzy cię zdecydowaniem, bierz więc sprawy w swoje ręce. W czasie pełni Księżyca (20-22 marca) masz szansę rozpocząć projekt, który za kilka miesięcy da ci wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się

Podczas kwinkunksu Merkurego z Uranem (3-5 marca) możesz zostać zasypany nie swoją robotą. W dwuznacznej sytuacji znajdziesz się w czasie kwadratury Marsa z Wenus (17-23 marca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019