Horoskop miesięczny - wrzesień

Trzymaj się planu, a unikniesz komplikacji. Problemy zawodowe się rozwiążą. Mars w Pannie radzi działać rozważnie. To nie jest czas na ryzyko i eksperymenty. Chyba że z modą. Tu odwagi doda ci Wenus w opozycji. Merkury w Wadze pomoże ci znaleźć sprzymierzeńców.

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Małe zamieszanie w uczuciach szykuje się w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (5-7 września). Być może twoje składane w żartach obietnice ktoś weźmie na poważnie. Nie obejdzie się bez scen, a tobie zrobi się głupio. Nie chciałeś przecież, Baranie, żeby tak wyszło. Lepszy czas w relacjach nastanie wraz z wejściem Wenus do znaku Wagi (po 15 września). Single mogą spotkać wówczas miłość życia, zwłaszcza jeśli urodzili się w pierwszej dekadzie. Baranom w stałych związkach będzie dobrze. Na pewno nie znudzicie się swoim towarzystwem. Nów w Wadze (27-29 września) obiecuje okazje do wspólnych wyjść, na których będą ci zazdrościć twojej drugiej połowy. Jeśli masz urodziny w drugiej dekadzie, w czasie trygonu Marsa z Saturnem (6-12 września) możecie podjąć decyzję kluczową dla waszej wspólnej przyszłości

Rodzina

Więcej uwagi poświęć sprawom domowym. Być może po urlopie w jakimś pięknym miejscu dojdziesz do wniosku, że u siebie możesz urządzić podobnie. W ruch pójdą wiertarka i młotek. Energii do przeróbek ci nie zabraknie, obiecuje Słońce w koniunkcji z Marsem (1-6 września). Z sukcesem załatwisz też sprawy rodzinne, które wymagają wyjaśnienia lub uporządkowania. Wskazane są spokój i ostrożność, by nikomu nie nadepnąć na odcisk. Nie jesteś teraz wzorem taktu, więc lepiej ugryź się czasem w język. A nawet bardzo często.

Zdrowie

Mars radzi zatroszczyć się o kondycję. Ale nie ma dobrej formy bez zdrowej diety. Pilnuj więc nie tylko planu treningów, ale także tego, co kładziesz na talerz. A jeśli masz problem z liczeniem kalorii czy określaniem zawartości poszczególnych składników, skorzystaj z gotowej diety, np. pudełkowej. Wigor i radość życia odzyskasz w trzeciej dekadzie miesiąca. Duży wpływ będzie miał na to mniejszy rozmiar twoich ubrań. Skoro o tym mowa – czas na wymianę garderoby. Kto powiedział, że jesień musisz przywitać na szaroburo? Postaw na kolor! Także na głowie. Chyba znudził ci się już ten sam od lat odcień włosów.

Kariera

Czekają cię poważne zmiany. Czyżby reorganizacja w firmie? W związku z tym będziesz mieć pełne ręce roboty i jeszcze biegać, załatwiać jakieś sprawy organizacyjne, oczywiście za darmo i po godzinach. Najgorętszy okres to pierwsza dekada miesiąca. Choć może być trochę nerwowo, staraj się zachować spokój. Bądź, Baranie, elastyczny i reaguj na to, co się dzieje. Nie wstydź się prosić o pomoc, jeśli się nie wyrabiasz. Merkury w Wadze (po 14 września) pomoże ci dobrze zainwestować pieniądze w kursy i szkolenia. Nowi znajomi, których przyniesie wejście Słońca do znaku Wagi (23 września), to szansa na nową pracę. Powiedz im więc, czym się zajmujesz,  może znają kogoś, kto właśnie ciebie szuka. Okazje do dobrego zarobku w tym miesiącu cię ominą. Co nie znaczy, że zbiedniejesz. W twoim portfelu może zostać więcej, bo nauczysz się oszczędności. Merkury w trygonie z Saturnem (4-6 września) pomoże ci znaleźć dziurę, przez którą uciekały dotąd twoje pieniądze.

Ważne znaki

Połącz swe siły ze Strzelcem. Razem pokonacie Lwa.

Co Ci sprzyja

W czasie trygonu Marsa z węzłem księżycowym (8-14 września) spotkasz fascynujące osoby 
i przeżyjesz wspaniałą przygodę. Trygon Marsa z Plutonem (16-22 września) obdarzy cię odwagą i zmysłem do interesów.

Wystrzegaj się

Podczas koniunkcji Marsa ze Słońcem (1-6 września) będziesz się wściekać bez powodu. Skłonność do nieprzemyślanych działań może ci zaszkodzić w czasie kwadratury Marsa z Jowiszem (9-15 września).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube