Horoskop miesięczny - luty

Bez trudu uda ci się zrealizować swoje ambicje, pod warunkiem że będziesz wierzyć w to, co robisz. Masz szanse na niezłe zarobki! Mars do 15 lutego przebywa w przyjaznym ci znaku Strzelca. Wszystko, co wymaga energii oraz determinacji, załatwiaj więc w pierwszej połowie miesiąca. Gdy 16 lutego znajdzie się w kwadraturze, twoja przebojowość zmienić może się w agresję.

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Masz, Baranie, sekretny romans? W pierwszym tygodniu miesiąca Wenus przyświeca twoim uczuciom, jednak po 7 lutego ukrywanie prawdy zacznie ci ciążyć. Zapragniesz obwieścić waszą miłość światu, bez względu na konsekwencje. Jednak lepiej powiedzieć „żegnaj”. Bo już w czasie kwadratury Wenus z Jowiszem (21-25 lutego) zauroczyć cię może ktoś nowy i wolny. Znajomość zacznie się burzliwie i będzie mieć przebieg pełen nieoczekiwanych zwrotów. Barany w związkach szczęśliwie przebrną przez uczuciowe zawirowania. Jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie, masz szansę na nowo zakochać się w swoim wieloletnim partnerze. Pomoże ci w tym Mars w trygonie z Uranem (18-24 lutego). Na urodzonych w trzeciej dekadzie działa Saturn. Wybierzesz więc raczej samotność niż mękę w nieudanym związku.
 
Rodzina

Najbliżsi nie będą tym razem tańczyć tak jak im zagrasz. Młodzież zechce ogłosić manifest niezależności, a starsi wyciągną stare pretensje, wydawało się, że zapomniane. Zamiast zakrzykiwać oponentów, postaraj się najpierw wysłuchać ich racji. Może się okazać, że przynajmniej w części się zgadzacie. A  to już coś! Gdy 17 lutego Merkury wejdzie w ruch wsteczny, nie urządzaj ostatkowej imprezy, bo frekwencja raczej nie dopisze. Niektórzy znajomi będą nieuchwytni, inni odwrócą się od ciebie i przejdą na stronę twoich wrogów. To przykre, ale przynajmniej wiesz, na kogo na pewno nie możesz liczyć.
 
Praca i pieniądze

W nowy miesiąc wkroczysz sennie i leniwie. Zrobisz wszystko, by odsunąć od siebie niechciane obowiązki, a pilne zadania zrzucić na współpracowników. Ujdzie ci to płazem tylko dzięki temu, że szef będzie mieć na głowie coś innego, niż patrzeć ci na ręce. Nie przeciągaj jednak struny, bo ktoś  mu o tym doniesie. Po 16 lutego warto się zmobilizować. Daj się zauważyć przełożonym, aktywnie uczestnicząc w spotkaniach, konferencjach, nawet imprezach integracyjnych. Drogę do awansu otworzyć może ci zarówno doskonała prezentacja, jak i pomysłowy skecz. Jeżeli twoja praca przestała sprawiać ci satysfakcję, pełnia we Lwie (8-10 lutego) to dobry moment, by podjąć ważną decyzję. Czy chcesz być dalej w tej firmie, czy przejść do konkurencji? A może sam się, Baranie, nią stać? Poszukiwanie nowego zajęcia i założenie własnej firmy ułatwi ci sekstyl Marsa z Merkurym (25-27 lutego). Wenus zaś pokaże ci, gdzie leżą pieniądze. Będziesz zaskoczony, że tak łatwo po nie sięgnąć.
 
Zdrowie

Lepsze samopoczucie dopisze ci w pierwszej połowie miesiąca. Zaplanuj na ten czas zimowy wyjazd. W ostatniej dekadzie lutego poczujesz się, Baranie, zmęczony i senny. Odezwać się mogą problemy z krążeniem lub układem oddechowym. Akademicka medycyna okaże się w tym wypadku bezradna. Zdecydujesz się więc skorzystać z niekonwencjonalnych metod i przekonasz na własnej skórze, że naprawdę działają. Warunek jest tylko jeden. Wybierz sprawdzony gabinet, a nie pierwszy, który znajdziesz w internecie.
 
Ważne znaki

Byk nie zdoła ci się oprzeć. Pokłócisz się z Panną.

Co Ci sprzyja?

Merkury w sekstylu z Uranem (4-6 lutego) uświadomi ci, co do tej pory robiłeś, Baranie, źle, i pomoże naprawić błędy. Słońce w sekstylu z Marsem (22-26 lutego) sprzyja załatwianiu trudnych spraw. Skutecznie zawalczysz o swoje.
 
Wystrzegaj się!

Spadek nastroju i przemęczenie przyniesie ci nów w znaku Ryb (22-24 lutego). Oszczędzaj się. Podczas kwadratury Wenus z Plutonem (26-29 lutego) możesz stać się nadmiernie podejrzliwy i chorobliwie zazdrosny.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020