Horoskop miesięczny - marzec

Pozytywne zmiany nadejdą pod koniec miesiąca. Ciesz się, bo wszystko, czego dotkniesz, zamieni się w złoto. Kwadratura Marsa namawia do ryzyka, a Pluton w Koziorożcu sprawi, że nie cofniesz się przed niczym. Niemożliwie upartym uczyni cię kwadratura Saturna. Serce i portfel dla najbliższych pomoże ci otworzyć Wenus w znaku Byka.

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Nie zdołasz uniknąć kłótni. Niewinnie droczyć się i przekomarzać będą tylko świeżo zakochane pary, a pozostałe na serio powalczą o władzę. A że Mars odbierze ci resztki dyplomacji, każde starcie kończyć się będzie głośną awanturą, zwłaszcza podczas jego koniunkcji z Plutonem (20-26 marca). Związki, w których od dawna nie dzieje się najlepiej, właśnie w tych dniach mogą rozpaść się z hukiem, a brudy prać będziecie jeszcze długo, angażując w to wasze rodziny i znajomych. Nawet najbardziej zakochane Barany nie zechcą teraz myśleć o ślubie. To całe zamieszanie związane z kupowaniem obrączek, strojów, organizacją ceremonii skutecznie cię odstraszy. A jeśli, Baranie, niebacznie zdążyłeś już powiedzieć „tak”, zechcesz szukać sposobów, jak się z tego wyplątać. Albo przynajmniej zyskać na czasie.
 
Rodzina

Twoja bezpośredniość okaże się niezbyt dobrze widziana. Nie wyczujesz, Baranie, granicy pomiędzy żartem a złośliwością i  w końcu wyczerpią się rezerwy cierpliwości otoczenia. Możesz być zdziwiony, że ktoś przestał odbierać od ciebie telefony, nie zaprosił cię na imieniny lub usunął ze znajomych na Facebooku. Dla tych, którzy planują kupić, wyremontować bądź wybudować dom, nie ma lepszej okazji niż trygon Wenus z Plutonem (27-31 marca). Nawet jeśli miałoby cię to kosztować mnóstwo pracy i jeszcze więcej nerwów – ostateczny efekt będzie tego wart.
 
Praca i pieniądze

Z najtrudniejszymi zadaniami warto poczekać do wiosny, gdy Słońce doda ci sił i charyzmy. W przeciwnym wypadku możesz popełnić falstart, co bez skrupułów wykorzysta konkurencja. Jeśli masz urodziny w drugiej dekadzie, niewykluczone, że Jowisz w koniunkcji z Marsem (18-24 marca) namówi cię do startu w wyścigu o kierownicze lub dyrektorskie stanowisko. A ty, jak już wystartujesz, to nie przegrasz. Nieharmonijne układy między Słońcem a węzłem księżycowym (22-26 marca) sprawią, że Barany z pierwszej dekady mogą narazić się współpracownikom. Liczyć się musisz z niechęcią, a jeśli jesteś szefem – nawet z buntem podwładnych. Przyciągać będziesz, Baranie,  wyłącznie korzystne okazje, dzięki którym będziesz mógł pozwolić sobie na rzeczy z o wiele wyższej niż dotąd półki. Lecz wszystko, co kupisz, kupisz po to, by się tym chwalić. Mieć lepsze ciuchy niż koleżanka, nowocześniejszy telefon niż szef, większy samochód niż sąsiad.
 
Zdrowie

Słońce sprzyja wyciszeniu i regeneracji. Zastanów się, na co niepotrzebnie marnujesz swój czas i energię, i zrób konieczne porządki w swoim życiu. Doskonały moment na zerwanie z nałogiem, rozpoczęcie diety, a nawet głodówki to koniunkcja Słońca z Neptunem (6-10 marca). Za to ostrożnie powinieneś, Baranie, dawkować sport i wszelki wysiłek fizyczny. Pod wpływem Marsa zechcesz przeceniać swoje siły, co może skończyć się poważną kontuzją. O urodę pomoże ci zadbać Wenus, nie bez pomocy najnowszych kosmetycznych wynalazków. Wypróbuj też naturalne sposoby.
 
Ważne znaki

Bliźnięta zbiją każdy twój argument. Nie zdołasz rozgryźć Skorpiona.

Co Ci sprzyja?

Gotów do wyzwań i ryzyka poczujesz się w czasie nowiu w twoim znaku (23-25 marca). Za sprawą trygonu Wenus z Jowiszem (26-30 marca) przestaniesz się martwić, skąd wziąć pieniądze.
 
Wystrzegaj się!

W czasie koniunkcji Wenus z Uranem (6-10 marca) uznasz, że partner za bardzo cię ogranicza. Gdy Mars znajdzie się w kwadraturze z Plutonem (20-26 marca), uważaj, by sam sobie poważnie nie zaszkodzić.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020