Horoskop miesięczny - styczeń

Nie chowaj głowy w piasek, stawaj do rywalizacji. Problemy rozwiązuj na bieżąco, bo grozi ci ich kumulacja. Mars w twoim znaku zapewni ci silniejszą dawkę wrażeń. Do walki o swoje zmobilizują cię kwadratury Słońca i Plutona. Poskrom jednak swe ambicje i nie sięgaj zbyt wysoko, bo Saturn w Koziorożcu tylko czeka, by utrzeć ci nosa.

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Zamiatane pod dywan sprawy, przemilczane problemy, prędzej czy później doprowadzają do kryzysu. Ten moment nadejść może w czasie kwadratury Marsa z Saturnem (18-24 stycznia). Nie uciekaj wówczas, nie rób uników. Spokojnie wysłuchaj, co partner ma do powiedzenia i nie przerywaj, choć może nie być to dla ciebie zbyt miłe. Jeśli trzeba, po prostu przełknij dumę i zdobądź się na przeprosiny. To zdecydowanie poprawi atmosferę i będzie dobrym punktem wyjścia do dalszych rozmów. Opłaci się, bo w czasie trygonu Wenus z Marsem (15-22 stycznia) zapomnicie o urazach i zechcecie spędzać czas wyłącznie w swoich ramionach. Jeśli jesteś, Baranie, singlem, karnawałowe imprezy obiecują ci nie tylko dobrą zabawę. Wiedz, że jest ktoś, kto przychodzi na nie jedynie dla ciebie. Daj się usidlić, a nie pożałujesz.

Rodzina

W domu przygotuj się na armagedon!!! Może się okazać, że coś zawaliłeś, Baranie, nie dopilnowałeś terminów i jakieś procedury już ruszyły. No i teraz się nabiegasz, żeby wszystko poodkręcać. Stale będziesz więc w niedoczasie, a pilnych spraw, zamiast ubywać, zacznie przybywać w postępie geometrycznym! Sytuacja uspokoi się w drugiej połowie miesiąca. Jeśli urodziłeś się, Baranie, w samej końcówce znaku, może cię ogarnąć wtedy pasja dekorowania, zechcesz wymienić zasłony, dywany, bibeloty. Na szczęście raczej nie dasz się ponieść Uranowi i nie przesadzisz z ekstrawagancją.

Zdrowie

Jest tyle prostych sposobów, by opóźnić starzenie, więc nad inwazyjnymi metodami poprawiania urody się jeszcze zastanów. Lepiej oglądać w lustrze swoje zmarszczki niż nienaturalnie wygładzoną i niezdolną do wyrażania emocji twarz. Tym bardziej że za sprawą Wenus w Strzelcu nie będzie schodzić z niej uśmiech. Mars próbuje cię poganiać, ale nie wybiegaj z domu z niedosuszonymi włosami. Więcej czasu stracisz, jeśli się rozchorujesz.

Kariera

Walka z konkurencją, krytykowanie innych i umniejszanie ich zasług pochłania tyle twojego czasu i energii, a mógłbyś je spożytkować, Baranie, o wiele bardziej konstruktywnie niż na utarczki i złośliwości. Jeśli szef cię nie docenia, zrób wszystko, by zaprezentować się jak najlepiej i przebić ze swoimi pomysłami. Taką szansę powinieneś dostać w czasie trygonu Marsa z Jowiszem (22-28 stycznia). Zabieraj wtedy głos na szerszym forum. Pójdzie ci świetnie, szczególnie że nie zbraknie ci wiary w siebie, a to połowa sukcesu. Jeśli masz urodziny w drugiej dekadzie, zastanów się, czego potrzebujesz, żeby zrobić kolejny krok w karierze. Może na przykład idź na jakiś kurs, odśwież obcy język lub naucz się czegoś nowego? Merkury przebywa w Koziorożcu, więc bez problemu pozdajesz wszystkie egzaminy i ustawisz sobie naukową poprzeczkę jeszcze wyżej. Możesz nawet pomyśleć o dodatkowych studiach. Nie musisz teraz zaciskać pasa. Wenus w koniunkcji z Jowiszem (20-24 stycznia) hojnie dorzuci do twego portfela trochę kasy.

Ważne znaki

Bliźnięta przyniosą dobre wieści. Pieniądze pożyczy ci Lew.

Co Ci sprzyja

Szansę na udział w nowym ciekawym projekcie przyniesie ci trygon Merkurego z Uranem (3-5 stycznia). Porozumienie ponad podziałami znajdziesz podczas koniunkcji Słońca z Merkurym (28-31 stycznia).

Wystrzegaj się

Awarie, wypadki i korki mogą cię rozdrażnić podczas kwadratury Marsa z Merkurym (7-9 stycznia). W czasie koniunkcji Merkurego z Saturnem (12-14 stycznia) ktoś będzie próbował podważyć twoje kompetencje.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019