Horoskop miesięczny - listopad

Zapragniesz dobrej zabawy i luźnych związków. Konkurencja nie śpi, ale połamie na tobie zęby. Mars doda ci animuszu, lecz narazi na ataki. Wsparcie przyjaciół i partnera zapewni trygon Wenus. Dobrą rękę do pieniędzy da ci Jowisz. Merkury może sprowadzić twoje myślenie na błędne tory, dlatego miej się na baczności.

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Samotne Barany czeka ogromne powodzenie. Umawiaj się więc na randki, zakładaj profile na portalach dla szukających  drugiej połowy i flirtuj. Zawrzesz wiele znajomości, nie będziesz mieć jednak ochoty na poważne związki. Udany miesiąc mają przed sobą stałe pary. Wasze codzienne życie urozmaicą wspólne imprezy i wyjazdy. Czeka was wiele radosnych wydarzeń. Jeśli zaplanowałeś, Baranie, ślub na dni 22-26 listopada, wygrałeś los na loterii. Koniunkcja Wenus z Jowiszem gwarantuje wam szczęście. Masz zamiar się oświadczyć? Wybierz właśnie ten moment i zadbaj o romantyczny nastrój. Gdy 26 listopada Wenus znajdzie się w znaku Koziorożca, staniesz się bardziej wymagający i oschły wobec partnera, co zaowocować może nieporozumieniami. Lepiej odpuścić sobie wtedy randki i zająć się pracą.

Rodzina

To ostatni moment, żeby załatwić ważne rodzinne sprawy, zwłaszcza jeśli wymagają zaangażowania prawnika lub urzędników. Sprzyja ci Jowisz, wszystko powinno więc pójść po twojej myśli, szczególnie jeśli jesteś Baranem z ostatniej dekady. Merkury w Skorpionie ostrzega, że wokół ciebie zgromadzić mogą się toksyczne osoby i wampiry energetyczne. Albo te całkiem materialne. Znajomy nieustannie coś pożycza od ciebie i nie oddaje? Idziecie razem na lunch, a on zawsze „zapomina” portfela? Czas przywołać go do porządku.

Zdrowie

Mars przez dwie pierwsze dekady miesiąca ochroni cię przed infekcją. Możesz więc liczyć na dobre zdrowie, chyba że sam sobie, Baranie, zaszkodzisz przez zbytni pośpiech, nieuwagę i chęć rywalizacji. Tak, to do ciebie, kierowco, nie ścigaj się na drodze. Twoja odporność spadnie po 19 listopada. Niewykluczone, że trzeba spotkać się wówczas z dobrym lekarzem, a to, co usłyszysz, bardzo ci się nie spodoba. Jeżeli jednak chcesz powrócić do pełnego zdrowia, musisz zaakceptować pewne ograniczenia.

Kariera

Losy twojej kariery będą się decydować właśnie teraz, bo konkurencja przystąpi do ataku. Szykuje serię intryg i zakulisowych zagrań. Na szczęście nie jesteś, Baranie, sam. Przekonasz się, na kogo ze współpracowników możesz liczyć. Jeżeli pracujesz na własny rachunek, w czasie kwadratury Marsa z Plutonem (2-8 listopada) ktoś może podkraść ci kluczowego klienta lub duże zlecenie. Ważne więc, byś nie stawiał wszystkiego na jedną kartę. Nie zostaniesz wówczas z niczym. Pragniesz zawodowej odmiany? W czasie opozycji Marsa z Uranem (21-27 listopada) możesz przypadkiem trafić na interesującą ofertę pracy, połączoną ze szkoleniem. Jeżeli urodziłeś się w pierwszej dekadzie, może być to strzał w dziesiątkę. Twoim finansom sprzyja Wenus, jednak jej kwinkunks z Uranem (3-7 listopada) ostrzega, że możesz ulec pokusie hazardu lub zainwestować większą gotówkę, opierając się na optymistycznych założeniach. A nawet jeżeli zarobisz lub wygrasz,  wydasz w czasie jej koniunkcji z Jowiszem (22-26 listopada), ulegając swemu zakupoholizmowi.

Ważne znaki

Byk cię zignoruje. Spotkanie ze Strzelcem poprawi ci humor.

Co Ci sprzyja

Korzystne decyzje pomoże ci podjąć Mars w sekstylu z Jowiszem (9-15 listopada). W czasie nowiu (25-27 listopada) weźmiesz udział w hucznej i bardzo udanej imprezie.

Wystrzegaj się

W zamieszaniu, które spowoduje pełnia Księżyca (11-13 listopada), możesz coś zgubić. Ofiarą emocjonalnego szantażu paść możesz w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020