Horoskop miesięczny - lipiec

Dużo będzie działo się w pracy, jeszcze więcej w domu. Bliscy docenią, co robisz i przyklasną twoim pomysłom. Mars w Lwie doda ci pewności siebie i odwagi. Merkury w trygonie pomoże ci pokazać, na co cię stać. Za sprawą Jowisza do wszystkiego podejdziesz z dystansem i humorem. Pokonasz więc kryzys w związku, który zapowiada kwadratura Wenus.

Baranod 21 marca do 19 kwietnia

Uczucia

Wenus w Raku zniechęcić może samotne Barany do wchodzenia w nowe związki. Podejrzliwe i nieufne z obojętnością potraktują czyjeś zaloty. Natarczywych czeka złośliwa riposta. Również stałe związki zawisnąć mogą na włosku, zwłaszcza w czasie opozycji Wenus z Plutonem (19-23 lipca). Być może dlatego, że postanowisz, Baranie, sprawdzić wreszcie, czy słusznie podejrzewasz, że partner cię zdradza. Twój apetyt na seks wzrośnie podczas kwadratury Marsa z Uranem (8-14 lipca). Zechcesz wówczas wypróbować kilka nowych figur lub erotycznych gadżetów. A jeżeli partner nie okaże tym zainteresowania, znajdziesz  innego ochotnika. Ostatnie dni lipca  Wenus w Lwie przyniesie więcej romantycznych klimatów urodzonym w marcu. Być może ośmielisz się wówczas zaprosić kogoś na randkę, a on nie odpowie: nie.

Rodzina

Choć na twoje szalone pomysły bliscy reagują czasem z rezerwą, teraz przyklasną im i jeszcze dorzucą coś od siebie. Za tym  stoi sekstyl Wenus i Urana (6-10 lipca). Jeśli więc chcesz namówić rodzinę na wyprawę autostopem dookoła Afryki – zrób to w tych właśnie dniach. Z przyjaciółmi możecie lekko się poprztykać podczas pełni Księżyca (15-17 lipca). Pójdzie o to, kto wie lepiej i ma rację. Ale wspólni znajomi postarają się załagodzić konflikt i w ostatniej dekadzie miesiąca o nim już zapomnicie. Odezwą się do ciebie dawni koledzy i dalecy krewni, będzie więc okazja do spotkań.

Zdrowie

Będziesz musiał, Baranie, bardziej zatroszczyć się o zdrowie bliskich niż własne, szczególnie jeśli masz urodziny w trzeciej dekadzie. Ktoś z rodziny może złamać rękę, nogę lub obojczyk, w związku z czym wymagać zechce od ciebie pomocy. Nie będzie cię to zresztą wiele kosztować, a twoja energia i wola walki udzielą się poszkodowanemu tak, że szybko wróci do sprawności, bylebyś tylko przestał go męczyć. Mimo ciepłej pory roku uważaj, by się nie przeziębić. Nie rzucaj się na lody czy zimne napoje, gdy jesteś spocony i przegrzany. Za to pij do woli wodę mineralną. Z listkiem mięty i plasterkiem cytryny doskonale ugasi pragnienie.

Kariera

Spadnie na ciebie więcej obowiązków, choć  atmosfera znacznie się poprawi. Będziesz więc pracować ciężej, ale bez stresu i szefa  nad głową. Przeszkody, które pojawić się mogą pod wpływem opozycji Słońca z Saturnem (7-11 lipca), nie zdołają wybić cię z rytmu, a konkurencja, która spróbuje podstawić ci nogę, sama zaplącze się w swoich intrygach. Jednak wymarzony awans otrzyma kto inny. Staraj się nie pokazywać swojego rozgoryczenia, nawet jeśli uważasz, że ty bardziej zasługujesz na wyróżnienie. Weź pod uwagę, że możesz nie wiedzieć wszystkiego. Szukający lepszej pracy mogą się niepokoić, że nie dostają odpowiedzi na swe oferty. Spokojnie, w czasie koniunkcji Marsa z Merkurym (7-9 lipca) twój telefon w końcu zadzwoni. A jeśli nie, najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zorganizować sobie pracę. Pomoże ci w tym kwadratura Marsa z Uranem (8-14 lipca).

Ważne znaki

Rak odda stery w twoje ręce. Zaszalejesz nieźle z Lwem.

Co Ci sprzyja

Trygon Marsa z Jowiszem (21-27 lipca) wyzwoli w tobie gejzer energii. Będziesz  przenosić góry. Gdy 28 lipca Wenus wejdzie do znaku Lwa, przyniesie ci udane randki i korzystne oferty finansowe.

Wystrzegaj się

W czasie opozycji Słońca z Plutonem (12-16 lipca) możesz trafić na przeciwnika, którego nie zdołasz pokonać.
W złe towarzystwo lub zgubne nałogi wciągnąć cię zechce  kwinkunks Marsa z Neptunem (27-31 lipca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019