Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Kogut

Urodzonych pod tym znakiem czeka więcej szczęścia i spokoju. Przeciwnicy nie zechcą ci szkodzić, szef nie będzie się czepiać. To dobry czas na poważne życiowe decyzje związane ze stabilizacją i inwestycjami w rodzinę. Zajmij się wspólnymi finansami, zrób porządek w sprawach urzędowych, a wszyscy wreszcie poczują się przy tobie spokojnie i bezpiecznie.

Kariera i pieniądze

W pracy nadchodzi czas sukcesów. Warto się starać o awans lub podwyżkę, zwłaszcza jeśli współpracownicy są mniej bystrzy od ciebie. Wykorzystasz, Kogucie, okazję, jaka pojawi się podczas reorganizacji w firmie i wskoczysz na lepsze stanowisko. Twoje inwestycje przyniosą zysk, możesz więc teraz kupować ziemię lub mieszkanie. Uważaj tylko na interesy robione z sąsiadami. Ktoś może oczekiwać, że ty sam o wszystko zadbasz. Spisz umowę, a o nic się potem nie będziesz martwić.

Miłość, rodzina i przyjaciele

W miłości nadchodzi czas zgody i zrozumienia. Możesz wziąć ślub, podjąć ważne decyzje, a partner zawsze będzie cię wspierać. Niektórych może jednak czekać rozłąka spowodowana pracą lub wyjazdem do innego kraju. Uda się ją przetrzymać. Samotne Koguty będą się podobać, posypią się propozycje randek. Dla was wyjazd związany z pracą lub hobby może stać się początkiem ważnej znajomości. W rodzinie więcej spokoju. Poprawią się twoje relacje z osobami o trudnych charakterach. Warto zorganizować rodzinny zjazd lub spotkanie z okazji ważnej rocznicy. Wśród starych znajomych możesz się trochę nudzić, ale będziesz wsparciem dla pewnej nieśmiałej osoby. Dzięki twojemu pośrednictwu zejdzie się jakaś para lub pogodzą się ostro ze sobą skłócone osoby.

Zdrowie

Będzie dość dobre, ale częściej się ruszaj. Jeśli zalegniesz na kanapie, to pogorszy się twoja odporność na zaziębienia i infekcje. Więcej spaceruj i przebywaj na powietrzu, a wzmocnisz swoje siły. Uwaga na żołądek oraz jelita. Pora pożegnać się z tłustym jedzeniem, cukrem i nadmiarem alkoholu. W diecie umieść więcej kiszonek, pij jogurty, a zauważysz, że masz więcej życiowej energii.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

luty, czerwiec i październik. Uważaj w grudniu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019