Wróżby na Walentynki

Walentynki to dobry czas, by wziąć sprawy w swoje ręce: wyznać komuś uczucie, postarać się poznać swoją przyszłość i - najważniejsze - tak zaczarować los, by zawsze sprzyjał nam w miłości!!

Wróżba z kwiatem

Kup cebulkę kwiatu (tulipana lub hiacynta), napisz na niej imię swojego ukochanego i zasadź ją w dniu św. Walentego w czerwonej lub różowej doniczce. Podlewaj ją codziennie o wschodzie słońca, mówiąc przy tym: „Jak słońce wschodzi, jak rośnie ten kwiat – tak budzi się nasza miłość”. Jeśli kwiat urośnie i rozkwitnie, to dobra wróżba – spodziewaj się, że wkrótce twój ukochany wyzna ci miłość.

PTAKI

Czekasz na tego jedynego, ale nie masz nikogo konkretnego na oku?

W dniu św. Walentego możesz dowiedzieć się, jaki będzie twój przyszły towarzysz życia. Gdy obudzisz się rankiem 14 lutego, wyjrzyj przez okno. Ptak, którego pierwszego zobaczysz, zdradzi ci, jakie cechy będzie mieć twój wybranek.


reklama


Wróbel – będzie osobą wesołą i towarzyską, choć ubogą.

Wrona – to ktoś dużo starszy, mądry i poważny.

Gołąb – delikatny, wrażliwy, prawdziwy romantyk.

Szczygieł – trafi ci się bardzo bogaty mąż.

Rudzik – będzie zapalonym podróżnikiem.

Rzadki, barwny ptak – ktoś z daleka, może obcokrajowiec.

A jeśli usłyszysz tylko pohukiwanie sowy lub stukot dzięcioła – pisane jest ci życie w pojedynkę...

Laleczki

Z włóczki skręć dwie laleczki albo po prostu małe kulki. Jedna z nich ma symbolizować ciebie, a druga twojego ukochanego. Musi to być konkretna osoba, a nie hipotetyczny „książę z bajki”. Połóż je obok siebie w odległości około 5 cm i dmuchnij z całej siły.

Jeśli laleczki upadną na siebie lub potoczą się w tę samą stronę, wróży to związek z wybranym mężczyzną. Jeśli natomiast potoczą się w przeciwnych kierunkach lub równolegle do siebie, to nie jesteście sobie pisani. Na szczęście wróżbę tę można powtarzać wiele razy – za każdym razem z nową laleczką oznaczającą inną osobę.  


Katarzyna Owczarek
"Wróżka" - wydanie specjalne 2/2012

 

Tagi:

Zobacz także

Wieczór Andrzejkowy pełen magii z OneFuturia

Wieczór Andrzejkowy pełen magii z OneFuturia

OneFuturia zaprasza na magiczny wieczór Andrzejkowy - 30 listopada w Warszawie! »

W internetowym sklepie  z miłością

W internetowym sklepie z miłością

Każdy czeka na motyle, które gdzieś z głębi poderwą się do lotu i obsiądą żebra. Ale ile można czekać. Dlatego coraz więcej kobiet i mężczyzn zakłada konta na portalach randkowych. »

Czy jesteś starą duszą?

Czy jesteś starą duszą?

Nasze dusze przechodzą przez długą drogę do oświecenia. Wracamy tu, by płacić za dawne błędy. Przy każdej reinkarnacji coraz trudniej spotkać nam miłość. »

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019