Jak mści się Zodiak?

W afekcie czy na chłodno? Boleśnie, a może wcale? Warto to wiedzieć, zanim dasz poszczególnym znakom zodiaku powód do zemsty.

Jak mści się Zodiak?

 

Baran na zadany cios z automatu odpowiada ciosem

 

Nie ma głowy do tego, by snuć intrygę i kombinować po nocach, jak tu celnie kogoś trafić. Baran reaguje. Nie zastanawia się, kogo bardziej zaboli. Musi przede wszystkim ulżyć sobie. Da w zęby, podpali rzeczy niewiernego partnera, wyrzuci je przez okno, poprzecina opony w samochodzie. Złość przejdzie mu niemal natychmiast i uzna sprawę za zamkniętą. Rachunki wyrównane, może więc dalej utrzymywać dobre kontakty lub nawet dać sobie drugą szansę. Baran pomoże też leczyć siniaki, które sam komuś nabił, i znów są najlepszymi kumplami. 

 

Zemsta Byka bywa rozłożona na lata

 

Komfort i wygoda to najwyższe wartości dla tego osobnika. Po co więc napięcia, jakie wprowadza świadomość niezałatwionej sprawy? Nie daruje tylko, jeśli podniesiesz rękę na jego własność – okradniesz, oszukasz w interesach czy odbierzesz partnera, w którego tyle zainwestował. W odwecie on odbierze ci to, co dla ciebie najcenniejsze: klientów, małżonka, dom, firmę. Może to potrwać jakiś czas, ale Byk jest cierpliwy. Jego zemsta bywa rozłożona na lata i zakrojona na wielką skalę.

 

Bliźnięta ośmieszą cię, zepsują opinię w realu i w wirtualu

 

Zadrzeć z Bliźniakiem to jak narazić się paparazzim. Jeśli zechce się na tobie zemścić, możesz tylko zmienić nazwisko i wyprowadzić się na drugi koniec świata. Wszystkie twoje sekrety znajdą się bowiem na pierwszych stronach gazet, rozdmuchane tak, że zdementowanie czegokolwiek przyniesie tylko przeciwny skutek. To właśnie zdradzona Bliźniaczka o kochanku, który ją zostawił, rozgłasza, że miał krótki rozum i jeszcze krótsze przyrodzenie. 

 

Rak przez lata będzie karmić wyobraźnię wizją zadośćuczynienia

 

Ten pamiętliwy osobnik nigdy nie wybacza. A jego zemsta może być straszna, choć nie wyzwie cię na ubitą ziemię. Zraniony zamknie się w sobie i uderzy nawet po latach. Zemści się
nie tylko na tobie, ale też na twoich potomkach za winy twoich przodków. Jest zawzięty, jak Edmund Dantes z książki „Hrabia Monte Christo” Aleksandra Dumasa.

reklama

Lew wiele jest w stanie wybaczyć, jeśli tylko nie uraziłeś jego ego

 

Nie podkopałeś autorytetu lub, nie daj Boże, nie ośmieszyłeś. Nie pokaże, że cierpi. Dumnie podniesie głowę i odejdzie majestatycznym krokiem. Przy najbliższej okazji wyzwie cię
na pojedynek. Na zebraniu udowodni twoją niekompetencję, ośmieszy przy znajomych. Lew mści się teatralnie, przy jak najliczniejszej publiczności. Nie może być przy tym cienia wątpliwości, że to on, Lew, wygra i obroni swój honor. Jeśli dasz mu wygrać, doskonale się dogadacie.

 

Panna planuje zemstę, jak rozgrywkę szachową

 

W większości przypadków udaje jej się samą siebie przekonać, że zemsta jest nieracjonalna. Chyba że analiza zysków i strat wykaże, że przyniesie jej jednak jakieś wymierne korzyści lub ciebie czegoś nauczy. Wówczas z czystego obowiązku podejmie się tego niewdzięcznego zadania. Zaplanuje je w najdrobniejszych szczegółach. Sprytnie zastawi pułapki, precyzyjnie ustali cele ataku. Aż stracisz grunt pod nogami.

 

Waga do ostatniej chwili waha się, czy ci wybaczyć, czy zniszczyć życie

 

Pokojowo nastawiona daje duży kredyt zaufania i naprawdę bardzo trzeba się napracować, by sprowokować jej zemstę. Jeśli zdecyduje się na odwet, przeprowadza go w białych rękawiczkach, używając do tego innych ludzi, których owija sobie wokół palca, rozkochuje i namawia, aby pomścili jej cześć. Sama w tym czasie nie przestaje słodko się do ciebie uśmiechać. Przecież to, co ci się przydarza, nie ma z nią nic wspólnego. Ot, sprawiedliwość losu.


Skorpion nie daruje żadnej zniewagi, to naczelny mściciel Zodiaku

 

Podpaść można mu za wszystko i za nic, a mści się najdotkliwiej. Cierpliwie czeka na odpowiedni moment, by zaatakować, jednocześnie zbierając o tobie wszystkie informacje i szukając haka. Uderza w najbardziej czuły punkt. Ale nie załatwi cię od razu, będzie bawić się tobą jak kot myszą. Jego zemsta ma często związek z seksem. Uwiedzie ci np. partnera, wrzuci do sieci film z twojej sypialni bądź umieści twój numer na stronie agencji towarzyskiej.

 

Na ten temat

Strzelec wybacza i zapomina

 

Jest tyle ciekawszych zajęć niż knucie zemsty. Jeśli jednak za mocno mu się narazisz, rozprawi się z tobą po swojemu. Wyzwie cię np. na sportową rywalizację: rozgrywkę w kosza, rowerowy maraton po górach czy ekstremalny marsz po kolana w bagnie. Przeczołga cię, zamęczy i jeszcze będzie mieć przy tym ubaw. Po wszystkim zaś podacie sobie spocone dłonie i uznacie całą sprawę między wami za niebyłą.

 

Jeśli złamiesz reguły Koziorożca czeka cię kara

 

Wymierza ją na zimno, bez jakichkolwiek emocji i bez litości. Nie ma więc z tego najmniejszej satysfakcji, po prostu uważa, że robi to, co powinien. Spisuje listę swoich strat, także moralnych, i kwot, które w związku z tym musisz mu oddać. Jest bezwzględny w egzekwowaniu tego, co uważa, że mu się należy. Będzie ciągał cię po sądach i nie spocznie, dopóki nie zlicytuje cię komornik.

 

Wodnik jest ponad tak przyziemne sprawy jak chęć wyrównania rachunków

 

Jedyny sposób, by być naprawdę wolnym, to wybaczyć i zapomnieć. Gdy jednak zbyt mocno zaleziesz mu za skórę lub trafisz na mniej rozwinięty duchowo typ Wodnika, musisz liczyć się z tym, że urządzenia przestaną z tobą współpracować. Stracisz hasło do konta w banku, twój telefon znajdzie się w bazie podejrzanych o terroryzm, a zraszacze sufitowe uruchamiać się będą samoistnie co godzinę.

 

Ryby najchętniej powierzają zemstę mocom mroku

 

Doskonale czują się w roli ofiary, lubią wzbudzać współczucie. Z taką postawą trudno o chęć zemsty. Ryba wierzy zresztą w prawo karmy. Zostawia więc przeznaczeniu to, kiedy i w jaki sposób zechce ukarać cię za twoje winy. Jeżeli jednak los za bardzo się nie spieszy i wciąż wiedzie ci się świetnie, musi wziąć sprawy w swoje ręce. Zemsty dokonuje za pomocą czarnej magii, rzucanych klątw i nakłuwanych igłami laleczek wudu. W efekcie wypadają ci włosy i tracisz potencję.

Tekst: Katarzyna Owczarek

Fot. Shutterstock

Źródło: Wróżka nr 6/2017
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl