Numerologiczny rok drugi: rok ważnych relacji!

Dwójka jest opiekunką miłości i strażniczką ważnych związków. Przez cały rok będzie sprzyjać nawiązywaniu relacji, dlatego doradzamy, z kim trzymać i gdzie szukać wsparcia.

 

Numerologiczny rok drugi:
rok ważnych relacji!

 

Od stycznia jesteśmy pod wpływem wibracji numerologicznej Dwójki, którą mogliśmy poczuć już wcześniej. Od października mieszały się bowiem impulsy starego i nowego roku numerologicznego – Jedynki władającej 2017 oraz Dwójki z 2018! Dlatego przeżywaliśmy wewnętrzne rozterki i zadawaliśmy sobie pytanie – ja czy my? Czy postawić na siebie czy na związki?

Teraz nie ma już wątpliwości – nowe wygrywa. Dwójka jest opiekunką miłości i strażniczką ważnych relacji. Przez cały rok będzie sprzyjać nawiązywaniu koalicji, szukaniu pomocników, czynieniu przysług. W miłości da szansę na trwałość najważniejszej życiowej spółki, czyli małżeństwa. Doradzamy, z kim trzymać, gdzie szukać wsparcia i w jakie relacje inwestować.

Aby się dowiedzieć, co przyniesie ci rok Dwójki, musisz najpierw obliczyć swoją liczbę: zsumuj cyfry składające się na datę urodzenia. Na przykład Jola urodziła się 15.07.1984 roku, zatem jej liczba to 8, ponieważ 1+5+7+1+9+8+4=35, a 3+5=8.

reklama

Jedynka

 

Poszukaj nowego towarzystwa, ludzi o artystycznych duszach i kreatywnym podejściu do życia. Będziesz miała, Jedynko, serdecznie dość starych znajomych, którzy krytykują cię i ciągle wypominają, co ci się w życiu nie udało, choć bardzo się starałaś. Dość toksycznych relacji! Od ludzi w 2018 roku potrzebujesz świeżego spojrzenia i nowych inspiracji. Zapisz się na kursy, wykłady, warsztaty, rozwijaj swoje hobby, nawet te, które znajomi wyśmiewają jako dziwne. Tam znajdziesz osoby, z którymi będziesz często przebywać przez kolejne lata.

Ich się trzymaj: artyści, hobbyści, nauczyciele, profesorowie.
 

Dwójka

 

Zawodowe relacje to w 2018 roku twoje prawdziwe oparcie, dlatego wpisz do kalendarza daty urodzin i imienin wszystkich kumpli z działu. W pracy toczyć się będą ważne rozmowy, nie tylko o pieniądzach, ale i życiowych dylematach. Tu znajdziesz pokrewne dusze, bo połączy was walka o wspólne interesy. A jeśli potrzebujesz pomocy, to ktoś uruchomi wpływowych znajomych, którzy podpowiedzą rozwiązanie problemów.

Ich się trzymaj: współpracownicy, fachowcy, doradcy, osoby z tej samej branży.
 

Trójka

 

W 2018 roku miłość będzie najważniejsza! Oraz znajomi i rodzina partnera. Bardzo łatwo wkupisz się w ich łaski! Ale nie będziesz interesowna, tylko rzeczywiście przyjaźnie nastawiona. Krewni i znajomi partnera zechcą ci pomagać, jeśli o to poprosisz. Zwłaszcza że będą wśród nich różne ważne, a nawet wpływowe osoby. Jeśli pojawiały się między wami konflikty i nieporozumienia, to w 2018 roku uda ci się je załagodzić. Kawały o teściowej ciebie w tym roku nie dotyczą.

Ich się trzymaj: rodzina męża, znajomi krewnych, bliscy sąsiedzi.

 

Czwórka

 

Grunt to rodzinka! Do tego przekonania dojdziesz w 2018 roku. Rodzinne więzi okażą się najtrwalsze i przekonasz się, że na swoich bliskich jednak możesz liczyć. To ważny rok, bo relacje, które źle się układały lub przygasały, uda się uratować. Ktoś, kto sprawiał problemy lub nie wierzył w ciebie, teraz zmieni zdanie. Poczujesz, że jesteś kochana, ale sama też zadbasz o resztę rodzinnej brygady. Razem jesteście nie do ruszenia!

Ich się trzymaj: najbliższa rodzina, przyjaciele najbliższej rodziny, dalsi krewni, sąsiedzi.
 

Piątka

 

Pamiętasz jeszcze swoich przyjaciół ze szkoły? Warto spraw-dzić, co u nich słychać. Przypomnij sobie ich maile lub numery telefonów i zrób imprezę po latach. Wśród nich są osoby, które w 2018 roku będą cię inspirować i wspierać w trudnych momentach. Przekonasz się, że stara przyjaźń nie rdzewieje, a w dodatku ludziom z upływem czasu zdarza się zmieniać
na lepsze! Poparcia, pomocy i wesołego towarzystwa szukaj też wśród kolegów z wojska (jeśli jesteś mężczyzną).

Ich się trzymaj: przyjaciele z dzieciństwa i dawnych lat, starzy znajomi, kumple z wojska lub studiów.
 

Szóstka

 

W 2018 roku będziesz myśleć głównie o pieniądzach, bo w tej dziedzinie najbardziej sprzyja ci szczęście. Twoimi przyjaciółmi będą ci, z którymi zarabiasz kasę! Wspólnicy, współpracownicy, księgowa tworzą twój krąg wsparcia. Ale ciekawe znajomości zawrzesz też na szkoleniach, wyjazdach czy w sieci kontaktów biznesowych. Wyjdź do ludzi, dziel się doświadczeniami. Możesz zaprzyjaźnić się z kimś, kto pracuje w banku, urzędzie czy ważnej instytucji albo jest prawnikiem lub księgowym.

Ich się trzymaj: współpracownicy, prawnicy, księgowi, osoby z kręgów władzy i biznesu.
 

Na ten temat

Siódemka

 

Uważnie dobierasz sobie towarzystwo, a w 2018 roku będziesz jeszcze bardziej wybredna co do ludzi. Nic dziwnego, bo w tym roku różne niepotrzebne znajomości i relacje mogą się zakończyć. Będziesz miała dość marudzenia i narzekania, lepiej będzie ci w samotności. Tylko nie przesadzaj! Pokrewne dusze znajdziesz na kursach i wykładach na temat duchowości, ezoteryki i sztuki. Będziecie rozmawiać na niezwykłe tematy, a jeśli trzeba pomóc, nowi znajomi staną na wysokości zadania.

Ich się trzymaj: ezoterycy, duchowni, jogini, artyści, profesorowie, nauczyciele.
 

Ósemka

 

Jesteś duszą towarzystwa, a w 2018 roku wszyscy będą oczekiwać, że będziesz liderem, że poprowadzisz ich i we wszystkim pomożesz. Nie wywiniesz się od doradzania, wspierania, opie-kowania się, ale za to odczujesz satysfakcję z bycia potrzebną. Na szczęście sama też będziesz mogła liczyć na ludzi w otoczeniu, a szczególnie tych, z którymi łączą cię pasje. Na fitnessie,  jodze, w chórze czy na warsztatach ceramiki są osoby, które myślą podobnie jak ty i jeśli trzeba, potrafią stanąć przy tobie.

Ich się trzymaj: przyjaciele, hobbyści, osoby zaangażowane w swoją dziedzinę, liderzy.
 

Dziewiątka

 

Lubisz święty spokój, ale w 2018 roku nie schowasz się przed ludźmi. To czas zawierania ważnych znajomości, otrzymasz więcej wsparcia i pomocy od innych. Proś, a będzie ci dane! Zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym otoczą cię życzliwe osoby. Rozwijaj relacje, zakończ konflikty i do nikogo się nie uprzedzaj. Jesteś samotna? Dobra wiadomość: rok 2018 sprzyja znalezieniu miłości, bo wreszcie się na nią otworzysz.

Ich się trzymaj: partner i jego koledzy, nowe znajomości, wszyscy życzliwi ludzie, starzy przyjaciele, rodzina.
 

Tekst: Miłosława Krogulska
Fot. Shutterstock

Tagi:

Zobacz także

Wieczór Andrzejkowy pełen magii z OneFuturia

Wieczór Andrzejkowy pełen magii z OneFuturia

OneFuturia zaprasza na magiczny wieczór Andrzejkowy - 30 listopada w Warszawie! »

W internetowym sklepie  z miłością

W internetowym sklepie z miłością

Każdy czeka na motyle, które gdzieś z głębi poderwą się do lotu i obsiądą żebra. Ale ile można czekać. Dlatego coraz więcej kobiet i mężczyzn zakłada konta na portalach randkowych. »

Czy jesteś starą duszą?

Czy jesteś starą duszą?

Nasze dusze przechodzą przez długą drogę do oświecenia. Wracamy tu, by płacić za dawne błędy. Przy każdej reinkarnacji coraz trudniej spotkać nam miłość. »

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019