Znaki zodiaku - jakie są ich wady?

Nie składamy się z samych zalet! Gorsze cechy też mamy i warto je znać, żeby łatwiej sobie z nimi radzić. Podpowiedzi szukaj w swoim horoskopie.

Znaki zodiaku - jakie są ich wady?

 

Baran: niecierpliwy


Jesteś bojownikiem, który podbija świat. Ale czasem twoja siła cię niszczy. Atakuje cię gonitwą myśli, bo wszystko musisz mieć natychmiast i idealne. Wszystkich poganiasz, bo w porównaniu z Tobą grzebią się jak mucha w smole. Zanim się ruszą, ciebie już szlak trafia. Ludzie nie zawsze są w stanie czytać w twoich myślach i zrobić coś tak, jak chcesz. Wyluzuj. Szybko nie znaczy dobrze. Zainteresuj się jogą, świadomym oddychaniem albo dużo spaceruj.

Byk: tradycjonalista 


Robisz wszystko, żeby było bezpiecznie i wygodnie. Lubisz czuć grunt pod nogami, a najlepiej jak najwięcej gruntu. Chętnie otaczasz się różnymi dobrami, na których siadasz jak kwoka. Niech no tylko trzeba się czymś podzielić, czymkolwiek – czasem, pieniędzmi, rzeczami, potrafisz stać się nieprzyjemny i groźny. A może zainteresuje cię działalność charytatywna? Przekonasz się, że dawanie może tobie dużo dać.

Bliźnięta: niedyskretne 


Masz liczne talenty, zmysł obserwacji i dar łączenia ludzi. Niestety skłócania ich także. A to dla tego, że nie potrafisz dotrzymać sekretów, uszanować cudzej prywatności. Lepiej uważać na to, o czym mówi się w twojej obecności, bo już za chwilę można o tym przeczytać na Facebooku. No i ta twoja gadatliwość, bez przerwy musisz wyrażać opinie na każdy temat i ciągle przerywać innym. Zamiast gadać, pisz książki, zajmij się dziennikarstwem śledczym, albo wyjedź na medytację zen. Tam zobaczysz, że milczenie jest złotem.

 

reklama


Rak: chimeryczny


Twoje ramię jest zawsze gotowe, żeby ktoś się na nim wypłakał. Ale zajrzyj w głąb swojej duszy – przecież ty to robisz dla siebie. W sieci bliskich czujesz się bezpiecznie. Przeraża cię widmo samotności. A to dlatego, że sam bez przerwy potrzebujesz wsparcia i ciepła. Emocje skaczą ci z góry na dół – a to pękasz ze śmiechu, a to siedzisz w czarnym dole. Jesteś mistrzem w budzeniu poczucia winy. Pamiętaj, że jedyną osobą, która na zawsze z tobą będzie jesteś ty sam. Zostań swoim najlepszym przyjacielem. W sobie znajdź oparcie. Pomoże ci w tym focusing – szukanie emocji w ciele i oswajanie ich.

Lew: ważniak

 

Wiesz czego chcesz i jesteś konsekwentny. Ja, moje – to twoje ulubione słowa. Inni są po to, by podziwiać to, jaki jesteś zdolny i elokwentny. Życie jest sceną, na której ty jesteś głównym aktorem. Fatalnie znosisz krytykę. Zastanów się jednak czy oddanie twego dworu jest szczere? Naucz się dystansować od klakierów. Zanim podejmiesz decyzje, pomyśl czy dla ciebie na pewno jest dobra.


Panna: perfekcjonistka

 

Lubisz działać dla innych, roztaczać klosz ochronny, najlepiej bardzo czysty. Bez przerwy latasz ze ścierą, coś układasz, porządkujesz. Nie tylko w domu i nie tylko rzeczy. Także ludzi. Biada temu, komu się twój porządek nie podoba. Świadomie wykonuj zadania po prostu dobrze, a nie perfekcyjnie. Nie czuj presji.

 

Waga: snobka

 

Dążysz do harmonii i piękna. Tyle, że trudno ci się zdecydować, co wybrać. Wszystko musi być naj – ciuchy, kanapa, partner. Ważne też, by miał kasę. Dla markowych metek dasz się pokroić. Bywasz kapryśna, gardzisz ludźmi źle ubranymi. Spójrz na ludzi głębiej, mogą mieć więcej do zaoferowania niż myślisz.


Skorpion: skryty

 

Potrafisz założyć każdą maskę, by osiągnąć swój cel i usidlić ofiarę. Temu wciśniesz, że jeździsz Ferrari, innemu, że nurkujesz w jaskiniach, jeszcze innego złapiesz na patent z demonem seksu. Możesz się na tym przejechać, bo gdy udawanie ci się znudzi, ktoś bliski ucieknie w popłuchu. Zapisz się na zajęcia teatralne, by w bezpiecznych warunkach dać upust wyobraźni.


Strzelec: zmienny

 

Możesz być wzorem duchowego życia, ideałem by następnego dnia spaść z piedestału i odkryć odwrotną stronę swojego charakteru – zważanie na pozory, świętoszkowatość, brak pokory. Jesteś jak chorągiewka na wietrze. Raz uparcie trzymasz się prawd, by po chwili wyznawać innych bogów. Naucz się czerpać przyjemność z bycia tu i teraz. Pomogą ci w tym treningi mindfulness.

 

Na ten temat

 

Koziorożec: uwielbia dominować

 

Legendarne poczucie odpowiedzialności i solidność. Wszystko za co się weźmiesz wykonujesz z oddaniem. z podłogi, która umyjesz, można jeść. Bardzo dużo wymagasz od siebie, ale też od innych. I przez to możesz tracić ważnych dla siebie ludzi, bo trudno dotrzymać ci kroku. Znajdź coś co cię odpręży – taniec, żeglarstwo, basen, pielęgnowanie ogrodu.


Wodnik: wszystko wie najlepiej

 

Jest czarodziejem – czaruje odwagą, elokwencją, błyskiem w oku. Żyje z głową w chmurach. Kocha wolnośc i równość. I bez przerwy klepie o szczerości. Za wszelką cenę chce być kimś wyjątkowym, a efekt jest taki, że zajmuje pierwsze miejsce wśród egoistów. Tworzy zasady, których sam nie przestrzega. Wymaga dla siebie oddzielnych praw. Boi się kogoś pokochać. Szukaj w ludziach choć cząstki dobra i do niej się przywiązuj. Zauwazysz, że inni też są cenni i ważni.

Ryby: kameleon

 

Żyjesz swoim świecie, pełnym uczuć, szukając duchowych przeżyć. Bywa, że nawet nie wiesz, kim jesteś, bo wszystko zdaje ci się ułudą. Z braku poczucia bezpieczeństwa wchodzisz w dziwne relacje i oddajesz się im bez reszty nie bacząc na to, że są toksyczne. Nic dziwnego, że popadasz w stany depresyjne, czujesz się niezrozumiana, samotna w związkach. Popracuj nad tym, by określić, co jest dla ciebie dobre. Prowadź ze sobą szczere rozmowy. Pytaj siebie – co jest moim celem, co mnie cieszy.

Tekst: KSZ

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl