Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli coraz bliżej

Już za dwa miesiące odbędzie się Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli – 
prawdziwa uczta dla miłośników jogi, doskonałej kuchni i świadomego, pełnego radości życia.

 

Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi   największa otwarta impreza jogowa w Polsce

Zapisy na Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi wciąż trwają. To największa otwarta impreza jogowa w Polsce, która od lat przyciąga zarówno joginów doświadczonych, jak i początkujących. Rejestracja oraz uczestnictwo w samym Maratonie są bezpłatne. Na tych, którzy zdecydują się na udział w całym Festiwalu, czekają cztery dni z jogą oraz warsztatami: kulinarnymi, botaniczno-zielarskimi, kosmetyków naturalnych czy oddechowymi.

– Nasz festiwal ma trzy osie, których atrakcyjność przyciąga z roku na rok coraz więcej osób. Pierwsza oś nie będzie zaskoczeniem: joga – prowadzona przez wspaniałych nauczycieli, jak Wiktor Morgulec, Katarzyna Enerlich, Agnieszka Lasota, Radek Rychlik czy Olga Szemley (joga twarzy); druga to kulinaria, o które zadbają Magda „Surojadek” Olszewska, Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski oraz Małgorzata Sobczyk; trzecia to botanika i zielarstwo, które przybliżą Marzena Andrzejewska i Irena Branbor – mówi Przemysław Kutnyj, rzecznik prasowy kompleksu narciarsko-turystycznego Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla oraz ***Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort.

Najważniejszym elementem jest jednak Maraton Jogi, który odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia o godzinie 14:30. Organizatorzy do głównych atrakcji zaliczają także: Poradnik zdrowego życia Żanety Geltz oraz Koncert na gongi i misy tybetańskie Adama Lisa. Wydarzenie odbędzie się od 23 od 26 sierpnia 2018 r.

Rejestrować można się pod adresem: maratonjogi.pl/zgloszenie
Wydarzenie na FB: facebook.com/events/2079249608982423/

 

Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Ambasadorami wydarzenia są: medalistka olimpijska Oktawia Nowacka, dietetyczka i autorka książki „Wege. Dieta roślinna w praktyce” mgr inż. Iwona Kibil, trener Szymon Urban (znany jako „Muły i Brokuły”), także pisarka Katarzyna Enerlich, autorka bloga Gotuję, nie truję Agnieszka Majewska, autorka bloga Surojadek.com Magdalena Olszewska i oczywiście Wiktor Morgulec.

Organizatorami Festiwalu sąkompleks narciarsko-turystyczny Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla – czyli Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla i ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort – oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.

Magazyn Wróżka jest patronem medialnym wydarzenia.

reklama

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl