Książę Harry i Meghan Markle - co mówią o nich gwiazdy?

Puszczalska, katoliczka, starawa, ciemnoskóra, rozwódka, z plebsu będzie księżną. Meghan Markle udowadnia, że w rodzinie królewskiej może znaleźć się każdy.

 

Książę Harry i Meghan Markle


O Meghan mówią dziś wszyscy To ona usidliła rozrywkowego księcia Harry'ego. Dla nowej roli w życiu zrezygnowała z kariery aktorskiej. I wywołała ferment w konserwatywnych środowiskach Anglii. Gromadzi bowiem zestaw cech, z których tylko jedna wystarczyłaby jeszcze niedawno, by wykluczyć ją jako kandydatkę na księżną. Najłatwiej jest z wiarą – katoliczka Meghan stała się anglikanką, jak książę, żeby w ogóle móc mu powiedzieć sakramentalne „tak”. Ale innych rzeczy już się zmienić nie da. Jest Amerykanką, starszą o 3 lata od narzeczonego, i – co najtrudniejsze do przełknięcia – rozrywkową rozwódką z licznymi romansami na koncie.  

 

Meghan Markle - kobieta po przejściach

 

Dogłębnie przyszłą księżną poznał kanadyjski sportowiec Michael Del Zotto. Romans z nim był powodem rozpadu małżeństwa Meghan z kolegą z planu, Trevorem Engelsonem w 2013 roku. Później spotykała się m.in. ze słynnym szefem kuchni Corym Vitiello, aż w 2016 roku poznała księcia. Wzajemne uczucie wybuchło od pierwszego wejrzenia.

Harrego podbiła jej oryginalna uroda, którą zawdzięcza matce – Afroamerykance, ojciec ma korzenie holendersko-irlandzkie. To właśnie on, z zawodu oświetleniowiec, wkręcił córkę do świata filmu. W produkcjach, w których grała, nie stroniła od rozbieranych scen. Teraz już nie będzie jej wdzięków na ekranie – księżnej to nie przystoi.

reklama

 

Suknia ślubna za dwa miliony

 

Niektórzy wątpią w szczerość uczuć Meghan, sądząc, że to spryciara, która wchodząc do rodziny królewskiej, chce ustawić się na resztę życia. Już zaczyna szastać pieniędzmi brytyjskich podatników, urządzając niezwykle wystawny ślub – jej suknia kosztować ma bagatela 400 tysięcy funtów (ponad 2 miliony złotych!). Brytyjskie media podkreślają podobieństwo przyszłej żony Harry'ego do jego matki, księżnej Diany, ale patrząc na ich horoskopy, trudno się z tym zgodzić.

 

Ślub zaplanowano na 19.05.2018 - co wróży ta data?


Diana była wrażliwym, zodiakalnym Rakiem z Księżycem w miłującym pokój Wodniku. Meghan to kochający poklask Lew, a Księżyc ma w eleganckiej Wadze. Podczas ceremonii zamierza przypomnieć o Dianie, do ślubnego bukietu wybrała piwonie i białe róże – ukochane kwiaty matki Harry'ego. Mówi się, że założy również tiarę, tę samą, w której Lady Di brała ślub. Jej ten klejnot nie przyniósł szczęścia. Może tym razem będzie inaczej.

W czasie gdy Harry i Meghan powiedzą siebie sakramentalne „tak”, Luna stworzy szczęściodajną formację, tzw. wielki trójkąt z Jowiszem i Neptunem. Żeby nie było zbyt różowo, w opozycji ustawi się Pluton, a Uran będzie w kwadraturze z Księżycem i Marsem. Zapowiada to burzliwe małżeństwo, pełne emocji i gwałtownych zachowań. Młodzi będą kłócić się i godzić, rozstawać i wracać, choć możliwe, że niewiele z tego przedostanie się do publicznej wiadomości.

 

Meghan Markle - dwulicowa lwica

 

Słońcu i Merkuremu w kochającym scenę Lwie Meghan Markle zawdzięcza aktorski talent. Jak również wielkie aspiracje. Jak każdy Lew uwielbia zwracać na siebie uwagę i źle przyjmuje krytykę. Wdzięk, urodę i powodzenie u facetów daje jej Księżyc w Wadze. Znajduje się on w koniunkcji z dwiema planetami o całkowicie odmiennej naturze – Jowiszem i Saturnem. Może to skutkować zmiennością nastrojów aktorki, która raz bywa przyjacielska i otwarta, a za chwilę oficjalna i chłodna. Dlatego niektórzy ludzie odbierają ją jako dwulicową. Jedni kochają za dobre serce, inni podejrzewają o interesowność. I coś jest na rzeczy, bo w wyborze partnera nie kieruje się wyłącznie kwestią uczuć.

Wenus w Pannie czyni ją pod tym względem wybredną, ale książę Harry wydaje się spełniać jej oczekiwania. W znaku Panny ma on Słońce i Merkury (ten ostatni w kwadraturze z Uranem odpowiedzialny jest za jego liczne wybryki). Mars Meghan jest w znaku Raka, co oznacza, że bardzo zależy jej na rodzinie. Rodzice rozwiedli się, gdy miała 6 lat, i marzy o tym, by mieć dzieci. Patrząc na to, jakim zainteresowaniem mediów cieszyła się każda ciąża księżnej Kate, Meghan na pewno zrobi wszystko, by wkrótce o niej było równie głośno.

Ascendent ślubu pary w Lwie jednoznacznie wskazuje na rozgłos i przepych uroczystości, i to, że bezapelacyjnie należeć będzie ona do panny młodej, która ma Słońce w tym znaku. Meghan tego dnia zostanie większą gwiazdą, niż gdyby odbierała Oscara. Nie przyćmi jej żadna druhna (jak to było w podczas ślubu Kate, który „skradła” jej siostra Pippa). Księżyc w rodzinnym Raku sprzyjać rychłemu powiększeniu rodziny. Być może nawet już coś jest w drodze?

 

Książę Harry - napalona panna

 

Książę Harry jako zodiakalna Panna jest osobą skromną, ale patronujący temu znakowi Merkury pcha go do zabawy i psot. Księżyc w Byku mówi, że ważne są dla niego potrzeby ciała, w tym seks. W dniu ślubu symbolicznie wejdzie w dorosłość. Jowisz znajdzie się bowiem 19 maja w koniunkcji z jego Saturnem,a Saturn z Jowiszem. Te dwie nawzajem wzmacniające się planety dobrze wróżą trwałości związku, który okazać może się także korzystny dla jego kariery. Żonaty książę traktowany będzie poważniej, a ludzie ze zdziwieniem zauważą, że stał się mężczyzną.

Na ten temat


 

Teskt: KAI

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl