Magiczne miejsce: Teatr Sabat

­Szukacie miejsca, w którym będzie magicznie, kolorowo, muzycznie i tanecznie? Ten teatr zapewnia to wszystko!


Teatr Sabat to pierwszy i jedyny jak dotąd teatr rewiowy w Polsce. Stworzony przez Małgorzatę Potocką w 2002 roku jest dzisiaj sercem Warszawy. A ona sama sercem tego teatru. Jest reżyserem i choreografem wszystkich utworów scenicznych. Odgrywa w nim rolę gospodarza, dbając o bliski kontakt z publicznością.

Teatr Sabat jest owocem pasji i miłości Małgorzaty do tańca. Wystawił wiele wspaniałych spektakli na najwyższym światowym poziomie. Jednym z najsłynniejszych jest „Hollywood na Foksal", który łączy muzykę rozrywkową lat 30. ze współczesną. Usłyszeć w nim można m.in. przeboje z filmów „Chicago", „Burleska", „Nine", „Ogniem i mieczem", „Bodyguard" czy „Och, Karol".

Wśród publiczności można spotkać przedstawicieli dyplomacji, zagranicznych delegacji, ludzi biznesu i kultury. Niepowtarzalna atmosfera secesyjnego wnętrza przypomina klimat obrazów Toulouse-Lautreca, paryskiej cyganerii i przedwojennego kabaretu. 

Goście zawsze są witani drinkiem. Przy stolikach, tak jak w restauracji, czuwa obsługa kelnerska. Spektakle kończą się dancingiem, a scena zamienia się w parkiet do tańca. 

Niezapomniana atmosfera Teatru sprawia, że każdy może spędzić tu fantastyczny wieczór.

WR
fot. MATERIAŁY DYSTRYBUTORA

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl