Miłość i opera. Poznajcie "Dziewczynę z Neapolu"

Nic nie smakuje tak słodko, jak miłość i nie pali żywym ogniem jak zdrada! Oto historia namiętnej i burzliwej miłości rozgrywającej się na największych scenach operowych świata.

„Dziewczyna z Neapolu” to tętniąca namiętnościami i wielką sztuką opowieść, której akcja rozgrywa się na największych scenach operowych świata. Neapol, lata 60. XX wieku. Jedenastoletnia Rosanna Menici śpiewa na przyjęciu, które jej rodzice, urządzili z okazji trzydziestej rocznicy ślubu swoich przyjaciół. Na jej talent zwraca uwagę syn obchodzącej święto pary, Roberto Rossini, uczeń szkoły muzycznej przy mediolańskiej La Scali. Już wkrótce Rosanna zacznie szkolić swój głos pod okiem jednego z najlepszych nauczycieli śpiewu we Włoszech i wyrośnie na wielką śpiewaczkę operową. Z Roberto Rossinim połączy ją olbrzymi talent i jeszcze większe, niemal obsesyjne uczucie.

Uczucie, które na zawsze naznaczy ich życie i życie ich bliskich, całkiem jakby nad ich związkiem ciążyły niezamknięte sprawy z przeszłości…

Zapomniana przeszłość, skomplikowane relacje uczuciowe i mroczne sekrety to znaki rozpoznawcze książek Lucindy Riley. Pisarka rozwijała karięrę aktorską, ale gdy choroba przykuła ją do łóżka, napisała swoją pierwszą książkę. Sukces przyszedł zdumiewająco szybko – jej debiutancka powieść „Dom orchidei” sprzedała się na całym świecie w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Od tamtej pory książki Lucindy Riley regularnie trafiają na światowe listy bestsellerów, tłumaczone są na ponad 30 języków i wydawane w 38 krajach. Teraz możecie poznać perypetie bohaterów "Dziewczyny z Neapolu"!

W świecie muzyki kochać kogoś znaczy wybrać ścieżkę najtrudniejszą z możliwych.

LUCINDA RILEY DZIEWCZYNA Z NEAPOLU TOP png

reklama
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl