Powrót mistrza romantycznych historii

On jest lekarzem marynarki wojennej i ukrywa się przed światem. One mają swoje tajemnice. By je odkryć trzeba zrozumieć znaczenie miłości i przebaczenia. 

Nicholas Sparks, władca serc i wyobraźni rzesz czytelniczek, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych powieściopisarzy na świecie. Jego książki przełożono już na ponad 50 języków i jak dotąd sprzedano w nakładzie ponad 105 milionów egzemplarzy. W 2000 r. Nicholas Sparks został wybrany najseksowniejszym pisarzem przez magazyn „People”, a obecność każdej jego nowej powieści na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” to już reguła.

Jego powieści były też wielokrotnie przenoszone na ekran. Zaczęło się od adaptacji „Listu w butelce”, w której zagrali Kevin Costner i Robin Wright, potem była „Szkoła uczuć” (ekranizacja powieści „Jesienna miłość”). Największy rozgłos zdobył jednak trzeci z kolei film, „Pamiętnik”  ̶  z doborową obsadą, w której nawet w drugoplanowych rolach wystąpiły gwiazdy, m.in.: James Garner, Sam Shepard, Gena Rowlands i Joan Allen. 

Najnowsza powieść Sparksa to "POWRÓT". Jej bohater, Trevor Benson,  nie planował powrotu do New Bern. Kiedy jednak podczas misji w Afganistanie zostaje ciężko ranny, odziedziczony po dziadku dom wydaje się dobrym miejscem na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. A opieka nad niewielką rodzinną pasieką okaże się idealnym nowym zajęciem.

Planując przyszłość, Trevor nie widzi w niej miejsca na miłość do zastępczyni lokalnego szeryfa. A jednak nie jest w stanie oprzeć się pięknej Natalie. Tymczasem ona, choć wyraźnie jest nim zainteresowana, coś ukrywa. Podobnie jak Callie, ponura nastolatka, która prawdopodobnie mogłaby mu pomóc wyjaśnić tajemnicze okoliczności śmierci dziadka.
Odkrywając uroki życia w małym mieście, Trevor nie ustaje w próbach rozwikłania sekretów obu kobiet. A przy okazji poznaje prawdziwe znaczenie słów MIŁOŚĆ i PRZEBACZENIE.

Fani Nicholasa Sparksa będą zachwyceni, a nowi czytelnicy natychmiast zakochają się w jego twórczości!

SPARKS PION

reklama
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl