Usta - co mówią o twojej osobowości?

Usta, podobnie jak oczy, są „oknem duszy”. Ich wygląd bywa porównywany do łuku Amora. I kto wie, czy nie ma w tym racji.

 

Co o twojej osobowości mówi kształt ust?

 

Pełne usta

Jesteś pozytywnie nastawiona do świata. Dbasz o rodzinę niczym supermatka. Cenisz przyjaźń i nie jesteś zawistna. Życzysz ludziom jak najlepiej. Uważaj, bo niestety, innym zdarza się wchodzić ci na głowę.

 

Usta pełne i wyraziste

Masz serce na dłoni, jesteś wspaniałomyślna. Chętnie angażujesz się w działalność charytatywną. Zawsze jesteś pierwsza do niesienia pomocy innym, lubisz także się dzielić. Uwaga, czasami dajesz się wykorzystywać innym!

 

Pełne i krótkie  

Jesteś samodzielna i kochasz niezależność, ale z wiekiem coraz częściej garniesz się do innych ludzi. W każdym związku myślisz najpierw o sobie. Ale jeśli zauważysz, że dla partnera ważne są twoje pragnienia, umiesz się zrewanżować.

 

Okrągłe średnio-pełne

Delikatnie napięty łuk Amora mówi, że jesteś zrównoważona, stateczna i poważna. Masz dużo energii i jesteś bardzo aktywna. Ważne dla ciebie jest zachowanie równowagi pomiędzy dawaniem a braniem. Uważasz też, że to, co dajesz, zawsze wraca do ciebie.

 

Pełne, na końcach wąskie

Masz gwiazdorską naturę. Najlepiej się czujesz w samym środku wydarzeń, gdy budzisz zainteresowanie. Nie znosisz być sama, a twoje związki miewają czasami dramatyczny przebieg. A do tego ubisz wyrafinowaną erotykę i jesteś namiętna.

reklama

 

Bardzo wąskie

Nie pozwalasz innym dogonić siebie. Zawsze musisz być na pierwsza. Stanowczo dążysz do celu i konsekwentnie realizujesz podjęte zadania. Masz skłonności do bycia singlem, bo czujesz się najbardziej szczęśliwa, gdy jesteś sama.

 

Wyraziste, lekko zarysowane

Najbardziej znaną właścicielką takich ust jest Julia Roberts. Jak ona, w życiu prywatnym za bardzo się wszystkim martwisz. Lubisz pouczać bliskich. Uważaj, bo zwykle za mało troszczysz się o siebie.


Wyraziste o łagodnym kształcie

Takie usta mają Charlize Theron i Rihanna, a one umieją wyczuć ludzi, odnaleźć się w każdej sytuacji. Kształt górnej wargi wyraża twoją namiętność i prawdziwy erotyczny ogień. Dolna warga, nieco szersza od górnej, zdradza twoją wewnętrzną harmonię oraz uczuciowy charakter. 


Napięty/delikatnie napięty łuk Amora

Taki kształt jest typowy dla osób bardzo uprzejmych oraz usłużnych. Potrafisz w sposób naturalny okazywać innym zainteresowanie, współczucie i poświęcasz im wiele czasu. Jesteś delikatna i taktowna.

 
Górna warga wąska, a dolna pełna


Ponoć taki kształt ust ma ponad 60 procent ludzi! Co on oznacza? Bardzo ważne jest dla ciebie zrobienie kariery, a przez to cierpią twoje związki. Rzadko odpoczywasz i ciągle masz wrażenie, że coś ci przechodzi koło nosa. Nadmiernie koncentrujesz się na sprawach zawodowych, a życie osobiste usuwasz w cień.

Na ten temat

Tekst: Marta Ammer
Fot. Pixabay

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl