Czy jesteś starą duszą?

Nasze dusze przechodzą przez długą drogę do oświecenia. Wracamy tu, by płacić za dawne błędy, a przy każdej reinkarnacji coraz trudniej spotkać miłość.

 

Stare dusze nie godzą się na kompromisy

 

Rodzimy się, by pracować nad naszą karmą. Im więcej razy tu wracamy, tym bardziej jesteśmy skupieni na swoim wnętrzu. Stare dusze wiedzą, że oparcie mogą znaleźć tylko w sobie. Ludzie lgną do nich, ale im trudno o poczucie bliskości, o to, by jeszcze raz ich serce drgnęło bezwarunkową miłością. Z każdym nowym wcieleniem stają się bardziej wrażliwe, lepiej czują innych, ale też tracą dziecięcą ufność i skłonność do ryzyka. Tyle już przeszły, że dobrze znają siebie, swoje potrzeby i pragnienia. Nie chcą się zmieniać dla nikogo. Stara dusza najlepiej się czuje z tymi, którzy pozwolą jej być sobą.

 

Mają bardzo rozwiniętą intuicję


Nawet stojąc do kogoś tyłem, wiedzą, z kim mają do czynienia. Czują energię ludzi, ich intencje. Wychwycą każdą sztuczność. Starej duszy nie nabierze się ani tonem głosu, ani pięknie dobranymi słowami, ani urodą. Ona patrzy głębiej. Wie, jacy jesteśmy w środku. Tak jakby umiała czytać nasze myśli.

reklama

 

Stare dusze uzdrawiają  


Zbierane przez kolejne wcielenia doświadczenie życiowe oraz współodczuwanie i chęć niesienia pomocy często łączy się u starej duszy z ogromną energią uzdrawiającą. Człowieka, który ma za sobą wiele wcieleń, można poznać po tym, że niemal zawsze ma wręcz gorące dłonie. Przyciąga nieszczęśliwców, osoby potrzebujące wsparcia i opieki. Czasem zamiast szukać prawdziwej miłości, wiążą się z kimś, kogo chcą uratować. Wkłada w tę relację całe serce i mnóstwo energii, a zwykle kończy się to poczuciem klęski. Stąd kolejne rozczarowania i poczucie, że prawdziwa miłość nie jest starej duszy dana.

 

Po czym poznają partnera dla siebie?


Nie przywiązuj się, nie oczekuj, bądź wolny nawet w związku, pragnę twojego spokoju i bezpieczeństwa – jeśli takie są przekonania człowieka, z którym stara dusza umówiła się na randkę, warto wejść w związek. To najprawdopodobniej oznacza, że wybranek też jest starą duszą, być może poznaną już w poprzednich wcieleniach.  

 

Czy jesteś starą duszą?

 

Jesteś starą duszą, jeśli:

1.  Ludzie często mówią ci, że ich uspokajasz.

2. Masz zdolności artystyczne.

3. Nieszczególną wagę przykładasz do materialnej strony życia.

4. Poszukujesz szczęścia we własnym wnętrzu.

5. Od wczesnego dzieciństwa zawsze czułeś się inny. Stałeś trochę z boku.

7. Nieustannie rozmyślasz, analizujesz motywy działania ludzi, mechanizmy rządzące światem.

8. Jedną z twoich głównych cech jest empatia. Czujesz emocje innych ludzi. Wiesz, kiedy kłamią, cierpią, kochają.

9. Masz ciepłe, uzdrawiające dłonie.

Na ten temat


Tekst: KSz

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl