Kryształy leczą ciało i duszę!

Kontrola emocji, leczenie dolegliwości fizycznych i błogosławiony dotyk, który pomoże Ci odkryć swoją własną duszę - to właśnie moc kryształów. Poznaj 20 kamieni, dzięki którym Twoje życie będzie lepsze i piękniejsze. 


Oto książka dla kobiet pragnących rozpocząć przygodę z naturalnymi kryształami. Te minerały emanują subtelną mocą, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Wystarczy odrobina uważności – czułego przyjrzenia się sobie, swoim potrzebom emocjonalnym i fizycznym – być może skrywanym lub odsuwanym na dalszy plan. Praca z kryształami to twój czas dla siebie.

Poznasz 20 kryształów, szczególnie skutecznych w leczeniu kobiecych dolegliwości fizycznych i trudności emocjonalnych, oraz 10 kryształów dodatkowych. Znajdziesz tu najważniejsze informacje na temat ich dobroczynnych właściwości, a także jasne wskazówki co do właściwego doboru kryształów i sposobów ich stosowania. Odkryjesz ich leczniczą siłę: pomoc w zasypianiu, uśmierzanie bólu menstruacyjnego u nastolatek, łagodzenie lęków, stymulacja płodności, pokonywanie wyzwań w pracy i w miłości, zmagania z menopauzą i wiele, wiele więcej… Kryształy pomagają osiągnąć pełnię kobiecości i poprawić samopoczucie na każdym z czterech etapów życia - w dzieciństwie, latach dojrzewania, w życiu dorosłym (szczególnie w macierzyństwie), a także w wieku seniorskim. Skorzystaj z ich mocy, odkryj siebie i uczyń swoje życie piękniejszym!

 

Catherine Mayet praktykowała leczenie za pomocą kryształów (litoterapię) w Paryżu, Brukseli i Londynie. Jest również grafologiem, geobiologiem i energoterapeutką.

Nathaëlh Remy jest litoterapeutką, terapeutką reiki, zajmuje się również stawianiem tarota. Kryształy są dla niej bramą do świata duchowego i kluczem do rozwoju osobowego.

WRÓŻKA jest patronem medialnym książki.

Kryształy ktore lecza

reklama
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl