Magia, klątwa, miłość! Oto "Zasady Magii"!

Nowy Jork, początek lat 60tych ubiegłego stulecia. Susanna Owens wraz z mężem wychowuje trójkę dzieci, które niebezpiecznie wyrastają ponad przeciętność.

 

Zadziorna Franny o skórze białej jak mleko i włosach czerwonych jak krew potrafi komunikować się z ptakami. Piękna i nieśmiała Jet umie czytać ludziom w myślach. Ich brat Vincent obdarzony jest niezwykłą charyzmą i nie ma kobiety, która nie zwróciłaby na niego uwagi. Susanna od początku ustaliła zasady dla swoich dzieci: żadnych spacerów przy księżycu, żadnych czerwonych butów, żadnych czarnych ubrań, żadnych kotów ani kruków, żadnych świec, żadnych książek o magii. A co najważniejsze: nigdy, przenigdy nie wolno im się zakochać! Ale zasady są po to, by je łamać a młodzi Owensowie gotowi są zaryzykować wszystko, żeby odkryć, kim są naprawdę.

Gdy Franny kończy 17 lat zgodnie ze zwyczajem zostaje zaproszona do rodzinnej posiadłości, gdzie rezyduje ciotka Isabelle. Rodzeństwo podąża wraz z nią. Na miejscu nie tylko poznają zakazane w domu tajniki magii, ale i dowiadują się o rodzinnej klątwie. Oto ponad trzysta lat temu Maria Owens cudem uniknęła śmierci w niesławnych procesach czarownic w Salem. Co gorsza, uwiódł ją, a następnie porzucił jeden z sędziów tego ponurego spektaklu. Od tej pory ktokolwiek zakocha się dziewczynie z rodu Owensów, zginie. 

Czy bohaterom uda się przełamać klątwę? Jak skorzystają ze swych magicznych mocy? I wreszcie - czy wbrew wszystkiemu odnajdą miłość?

Przeczytajcie ZASADY MAGII Alice Hoffman

 

Alice Hoffman jest autorką trzydziestu powieści, tłumaczonych na wiele języków. Jej powieść "Totalna Magia" , opisująca dalsze losy bohaterek "Zasad Magii", stała się w kanwą filmu z Sandrą Bullock i Nicole Kidman. Wkrótce powstanie serial na podstawie obu książek. 

 

ZASADY MAGII DOSTĘPNE SĄ W KSIĘGARNIACH OD 16 PAŹDZIERNIKA 2019. 

 

To jedna z tych książek, przez które mknie się z prędkością błyskawicy, a potem oszczędza czterdzieści ostatnich stron, by jak najdłużej przeciągnąć rozkosz lektury.

USA Today

 

okladka 

reklama
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl