Nadciąga Totalna Magia!

Pamiętaj - czosnek, sól i rozmaryn odpędzają zło. Hoduj róże i lawendę - na szczęście. Zakochuj się, kiedy tylko możesz. I pamiętaj - w każdej z nas jest coś z wiedźmy!

Kiedy Sally i Gillian straciły rodziców, trafiły do domu przy ulicy Ma­gnolii, pod opiekę ciotek – Franny i Jet. Nie były to zwyczajne star­sze panie, ale jak wszystkie kobiety z rodu Owensów miały moc – potrafiły rzucać uroki i zaklęcia, a specjalizowały się w urokach miłosnych… Z tego też powodu okoliczni mieszkańcy straszliwie się ich bali… I przenieśli swój strach na nowo przybyłe siostry.

Dziewczęta dorastały we wrogiej atmosferze, wyszydzane i dręczo­ne. Nic dziwnego, że marzyły tylko o tym, żeby zniknąć. Gillian pierwsza uciekła z domu i korzystała z wolności nie zawsze w roz­sądny sposób, przez co napytała sobie sporo kłopotów. Sally, star­sza i bardziej odpowiedzialna, też wyjechała, tam gdzie nikt jej nie znał, i próbowała prowadzić normalne życie.

Ale klątwa Owensów odnalazła je obie – i los złączył je znowu, za sprawą fatalnego wypadku, tak brzemiennego w skutki, że mogła im pomóc tylko magia...

Poznajcie cudowną opowieść o sile rodzinnych więzów, praktykowaniu magii, otwieraniu się na miłość i nowe doświadczenia. 

Oto "TOTALNA MAGIA" Alice Hoffman. 

Jeśli znacie film z Sandrą Bullock i Nicole Kidman, dajcie się teraz oczarować powieściowej wersji tej historii. 

Książka dostępna jest w księgarniach od 29 stycznia 2020 roku. 

totalna magia11

 

 

 

reklama
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl