Czas na nowe życie. Czas na ZAMIANĘ!

Pracująca w londyńskiej korporacji Leena marzy o chwili wytchnienia na sielskiej prowincji; Eileen, jej mieszkająca w Yorkshire babcia, chciałaby znów zaznać wielkiej miłości. Co je spotka, jeśli zaczną żyć całkowicie innym życiem niż dotychczas? Zupełnie nie to, czego się spodziewały!

Kiedy ambitna Leena Cotton zostaje wysłana na przymusowy dwumiesięczny urlop po spektakularnej porażce w pracy, ucieka do wiejskiego domu swojej babci, Eileen. Babcia Leeny wkrótce skończy osiemdziesiąt lat i właśnie została singielką. Chciałaby dostać drugą szansę na miłość, ale mała wioska w Yorkshire nie oferuje wielu odpowiednich kawalerów.

Na szczęście Leena wpada na genialny pomysł – na dwa miesiące zamienią się domami. Eileen przeniesie się do jej mieszkania w Londynie, by szukać w stolicy swojej drugiej połówki, tymczasem Leena zaopiekuje się jej wiejskim domostwem. Jednak plotkujący sąsiedzi, natrętni członkowie rodziny, przebojowi współlokatorzy i pułapki kryjące się w randkowymi online sprawią, że ta prosta zamiana okaże się o wiele bardziej kłopotliwa, niż którakolwiek z nich mogłaby się spodziewać.

Leena dowiaduje się, że związek na odległość nie jest wcale tak romantyczny, jak się spodziewała, a pewien irytująco doskonały – i zabójczo przystojny – nauczyciel zrobi wszystko, by do reszty zrujnować jej wizerunek w oczach mieszkańców wioski. Tymczasem w Londynie Eileen cieszy się popularnością wśród nowych znajomych, ale czy na pewno znajdzie wśród nich miłość?

Nie spodziewa się, że jej wybranek może znajdować się znacznie bliżej, niż mogłaby podejrzewać.

Błyskotliwa proza Beth O'Leary zyskała liczne grono czytelników na całym świecie - również w Polsce. "ZAMIANA" już wkrótce trafi także na ekrany – prawa do wersji filmowej właśnie kupiła firma producencka należąca do Stephena Spilberga, a w rolę Leeny wcieli się znana z serialu „Wspaniała pani Maisel”, zdobywczyni nagrody Emmy i dwóch Złotych Globów, Rachel Brosnahan. 

 olearymale

reklama
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl