Panna

Granat to barwa tych, którzy sprawiedliwie rządzą, przestrzegają przepisów prawa. To przecież Twoje cechy i Twój kolor!

Karta tarota: Eremita
Karta tarota: Eremita.
Skromny, z ogromnym doświadczeniem i wielką mądrością. W tarocie karta ta mówi o poszukiwaniu prawdy. Pomoże zaprowadzić wokół siebie ład i znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Anioł: Zuriel.
Anioł mądrości i życiowych nauk. Jest patronem pokoju, pojednania i prawości charakterów. Szczególną opieką otacza ludzi ciężko i uczciwie pracujących, zapewnia im należną za ich trud zapłatę.

Kamień: Szafir.
Zwany jest kamieniem mądrości, bo w życiu Panna kieruje się rozsądkiem. Ma działanie antyseptyczne, więc uchroni ją przed zarazkami.

Symbol: Piramida.
Jest znakiem naszej łączności z ziemią i wszechświatem. Daje moc i energię. Jej wizerunek widnieje na banknocie dolarowym i… w podręcznikach zdrowego żywienia.
   
Talizman: Krzyż AnkhTalizman: Krzyż Ankh.
Ankh w języku starożytnych Egipcjan oznacza życie. Ten znak o wielkiej mocy umieszczano na sarkofagach, bo gwarantować miał przetrwanie duszy po śmierci. Pannie zapewni doskonałe zdrowie, niespożyte siły i dużo szczęścia.

Kolor: Granat.
To barwa tych, którzy sprawiedliwie rządzą, a przy tym zawsze przestrzegają przepisów prawa. Dlatego granatowe mundury noszą policjanci.

reklama

Runa: Sowilo.
Jej kształt przypomina błyskawicę i tak właśnie działa. Dodaje energii i wiary w siebie. Pomoże Pannie porzucić fałszywą skromność i powiedzieć: jestem wspaniała!

Zwierzę: WiewiórkaZwierzę: Wiewiórka.
To małe, pełne wdzięku zwierzątko jest wzorem zapobiegliwości, z której słynie Panna. Większość czasu spędza, gromadząc zapasy na zimę. Przy okazji pomaga sadzić las – dzięki niej wyrosło niejedno drzewo.

Planeta: Merkury.
Patronuje także Bliźniętom, ale u Panny działa inaczej. Zamiast ciągle zmieniać jej zainteresowania, skłania ku cierpliwemu zgłębianiu wiedzy z jednej wybranej dziedziny. Przy jego wsparciu Panna ma szansę stać się prawdziwym ekspertem. 


Fot. Shutterstock.com
"Wróżka" 9/2011

Źródło: Wróżka nr 9/2011
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl