Odpędź pecha

Wydaje ci się, że wszystko sprzysięgło się przeciwko tobie? Znów ktoś cię oszukał, ominęła cię jakaś niesamowita okazja, kolejny związek okazał się porażką? Odwróć swój los i spraw, by pech omijał cię szerokim łukiem!

Weź niemalowane guzki z czterema dziurkami, kolorowe nici i koraliki. Następnie zastanów się dobrze, którą sferę życia najbardziej chciałabyś uleczyć. Dużymi literami napisz na kartce papieru związane z nią życzenia. np. „Chcę mieć szczęście w miłości i znaleźć dobrego, kochającego mężczyznę". Albo: „Chcę, by w pracy szef zauważył moje osiągnięcia i mnie za nie nagrodził". Zapisując te pragnienia, lepiej się na nich skoncentrujesz i mocniej uwierzysz w ich spełnienie.

W zależności od tego, który aspekt życia jest dla ciebie teraz najważniejszy i w którym niepowodzenia dały się najmocniej we znaki, wybierz odpowiedni kolor nici i koralików (im więcej dana sfera potrzebuje wsparcia, tym więcej koralików).

Czerwone, jeśli potrzebujesz szczęścia w miłości.
Niebieskie, jeśli chcesz poprawić swoje życie zawodowe.
Żółte, jeśli masz trudne relacje z ludźmi.

reklama


Zielone, jeśli z rąk wymykają ci się życiowe okazje.
Pomarańczowe, gdy borykasz się z niepowodzeniami z dziećmi.
Fioletowe, jeżeli szwankuje ci zdrowie.

Teraz na wybranej nici zawiąż duży supeł. Nicią przeszywaj guzik na krzyż i jak mantrę wypowiadaj słowa zaklęcia, przetykane słowami afirmacji twoich marzeń, np.: Precz pechu, odejdź ode mnie, żegnaj. Znajdę szczęście w miłości. Precz pechu, odejdź ode mnie, żegnaj. Dostanę podwyżkę w pracy. Precz pechu, odejdź ode mnie, żegnaj. Pokonam chorobę.

Gdy przeszyjesz guzik krzyżykiem, nanizaj na pozostałą nitkę kolorowe koraliki, za każdym razem wspierając tę sferę życia, którą określa kolor korala. Nawlekając fioletowe, mówisz: „Będę zdrowa, będę zdrowa"; czerwone: „Będę kochana, będę kochana"; żółte: „Będę lubiana, będę lubiana" itd.

Kiedy nawleczesz wszystkie koraliki, weź drugi guzik i końcem nici ponownie przeszyj krzyżyk. Zamykam się na ciebie pechu. Odejdź! Bądź przeklęty!"

Kolorowy sznurek noś zawsze przy sobie – w torebce czy w kieszeni. I ilekroć będziesz zaklinać los, by coś się udało, ściskaj go w lewej dłoni.

WR
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 10/2014
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl