Joga Festiwal już za chwilę!

Trzy… dwa… jeden… Joga!!! A konkretnie Joga Festiwal VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli Małej rozpoczyna się już 23 sierpnia.

Już po raz szósty miłośnicy jogi spotkają się podczas Joga Festiwalu VI Górskiego Maratonu Jogi. To nie tylko wydarzenie zarówno dla zaczynających swoją przygodę z jogą, jak i już zaawansowanych. To także szansa na poznanie nowych obszarów zainteresowań. W tym roku organizatorzy koncentrują się na wegekulinariach, a wszystko to w zgodzie z główną intencją spotkania, którą jest zwiększenie świadomości ekologicznej.

Zajęcia z jogi poprowadzą Katarzyna Enerlich (joga funkcjonalna), Agnieszka Lasota (joga dla dzieci), Wiktor Morgulec oraz Radek Rychlik (joga funkcjonalna). Przewidziane są również warsztaty botaniczno-zielarskie Marzeny Andrzejewskiej, Poradnik zdrowego życia Żanety Geltz, Koncert na gongi i misy tybetańskie Adama Lisa, joga twarzy Olgi Szemley, jak i kosmetyków naturalnych oraz warsztaty oddechowe Anny Ryczek wg metody Butejki.

Punktem kulminacyjnym jest Maraton Jogi, który odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia,  o godzinie 14:30.

Rejestrować można się pod adresem:https://bit.ly/2MoNXfO
Wydarzenie na FB: 
https://www.facebook.com/events/2079249608982423/

 Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Ambasadorami wydarzenia są: pisarka Katarzyna Enerlich; medalistka olimpijska Oktawia Nowacka; autorka bloga Gotuję, nie truję Agnieszka Majewska; Wiktor Morgulec oraz trener Szymon Urban (znany jako „Muły i Brokuły”).

Patronami honorowymi Festiwalu są: Akademicki Związek Sportowy, Stowarzyszenie Jogi Akademickiej i Slow Food Polska.

Patroni naszego Festiwalu to również: Stowarzyszenie Happy Evolution Global Association, Muły i Brokuły, Fundacja Szczęśliwi bez cukru, Run Vegan, Akademia Kulinarna Zjedz Buraków, Banki Żywności w Krakowie, Fundacja The Art of Living, Surojadek.com, Oktawia Nowacka.

reklama


Sponsorami wydarzenia są
: Newby, Primavika, Yope, Polsoja, Valsoja, Kryniczanka, Organique.

Organizatorami Festiwalu są
kompleks narciarsko-turystyczny Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla – czyli Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla i ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort – oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.


Magazyn Wróżka 
jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi:

Zobacz także

Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli coraz bliżej

Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli coraz bliżej

Już za dwa miesiące odbędzie się Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli – prawdziwa uczta dla miłośników jogi, doskonałej kuchni i świadomego życia. »

Fit, zero kalorii – obietnica szczupłej sylwetki czy marketingowy chwyt?

Fit, zero kalorii – obietnica szczupłej sylwetki czy marketingowy chwyt?

Czy produkty, które uważamy za zdrowe, rzeczywiście takie są? A jeśli nie, to co z tym fantem zrobić? »

Zdrowie: język powie, co ci dolega

Zdrowie: język powie, co ci dolega

Różowy, sprężysty i wilgotny język świadczy o dobrym zdrowiu. Gorzej wygląda, gdy coś ci dolega. Przyjrzyj się mu w lustrze i już na pierwszy rzut oka zorientujesz się, co to takiego. »

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019