Czego potrzebujesz w uczuciach?

Czego potrzebujesz w uczuciach? Jak chciałbyś kochać i być kochany? Wszystkie odpowiedzi są w twojej podświadomości. Ten test pomoże ci je poznać.

Psychotest: czego potrzebujesz w uczuciach?

 

Znajdź spokojne miejsce, usiądź wygodnie, zamknij oczy i przez 5 minut oddychaj głęboko, starając się o niczym nie myśleć. Gdy poczujesz, że jesteś skupiony i wyciszony, otwórz oczy. Przeczytaj uważnie sentencję:

Miłość daje zdrowie, radość, spełnienie i rozwój duchowy.

 

Bez zastanawiania się wybierz jedno słowo – to, które szczególnie do ciebie przemawia. Za każdym razem, w innej sytuacji, może to być inne słowo. Następnie sprawdź, co ono oznacza.

 

Miłość

 

Gdy za bardzo pragniemy miłości, łatwo można ją pomylić z zauroczeniem, pożądaniem lub wdzięcznością. Może dotyczy to ciebie? Czy nie pragniesz zbyt dużo? Oczekujesz nieustannej adoracji albo czekasz na swój ideał, odrzucając każdego nie dość doskonałego? Miłość nie zawsze spada z nieba z hukiem fajerwerków. Często wkrada się po cichu. Daj więc szansę komuś, kto od dawna jest przy tobie, na kogo zawsze możesz liczyć.

 

Daje


Miłość oznacza dawanie. Jeśli to szybko zrozumiesz i, zamiast bezustannie wymagać od partnera, by spełniał twoje oczekiwania, zaakceptujesz go takim, jakim jest, przeżyjecie rozkwit uczuć. Będziecie spędzać ze sobą czas, wspierać się i sobie pomagać. Nie grożą wam kłótnie, bo zrozumiecie się niemal bez słów. A w razie różnicy zdań każde chętnie ustąpi, więc bez trudu znajdziecie kompromis.

reklama


Zdrowie

 

Zanim zaczniesz rozglądać się za nowym partnerem, zrób w swym sercu miłosne porządki. Przeanalizuj swe dotychczasowe związki. Nie po to, by rozdrapywać rany, ale żeby odkryć, czemu wciąż popełniasz te same błędy. Zapytaj siebie, czego naprawdę pragniesz i co stoi ci na przeszkodzie do spełnienia marzeń. Nigdy nie jest za późno na szczerą rozmowę, wybaczenie win. Pamiętaj, że dla partnera warto popracować nad sobą.

 

Radość

 

Pora przegnać rutynę i poszukać mocniejszych wrażeń. Czas na podróże, przygody i realizację najśmielszych fantazji. Życie jest zbyt krótkie, by wciąż czekać, aż ktoś cię zauważy. Rzuć się w wir flirtów i niezobowiązujących romansów. Możesz wspaniale się bawić, uważaj jednak, by nie traktować nikogo przedmiotowo i nie zranić, bo to zawsze w ten czy inny sposób wraca.

 

Spełnienie

 

Czy wiesz, na czym właściwie stoisz? Czujesz się w swoim związku szczęśliwy i spełniony, a może oddaliliście się od siebie? Przyczyna takiej sytuacji rzadko leży po jednej stronie. Jeśli zamykasz się w sobie, nie okazujesz partnerowi uwagi, nie dziw się, że odpowiada tym samym. Wyciągnij do niego rękę, otwórz serce, jest jeszcze szansa, by przywrócić w waszym związku dawną bliskość. Jeżeli od dawna darzysz kogoś uczuciem, zostanie ono odwzajemnione.

 

Rozwój

 

Nie pozostaje ci nic innego, jak spokojnie czekać na rozwój wydarzeń, nie przyspieszając pewnych spraw. Musisz uzbroić się w cierpliwość i pod żadnym pozorem nie wywierać nacisków na nowo poznaną osobę. Pozwól, by ta znajomość rozwijała się w swoim tempie. To dobry czas na wszelkie wspólne inwestycje, np. remont lub kupno mieszkania. A może niedługo będziecie urządzać pokoik dziecięcy?

 

Duchowy

 

Kryzys mija. Zbliżycie się bardziej do siebie, poczujesz, że łączy was prawdziwa duchowa więź. Nie znaczy to, że ta fizyczna strona będzie szwankować, ale seks nabierze teraz nowego, głębszego wymiaru. Nie nastawiaj się na rewolucję. W najbliższym czasie nie poznasz nikogo, kto wywróci twój świat do góry nogami, ale za to masz szansę wspaniale poczuć się sam ze sobą.

Na ten temat


Tekst: Katarzyna Owczarek
Fot. Shutterstock

Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 2/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl