Zodiak dziecięcy

Ma duże zdolności artystyczne – nierozwijane, marnieją.

Rybkaod 19 lutego do 20 marca

Chudy, płaczliwy, słaby. Rodzice na niego chuchają i dmuchają. Tymczasem maleństwo, wiecznie nieszczęśliwe i chore, obraca to na swoją korzyść, żądając, by wszyscy wokół niego biegali i spełniali życzenia.

Gdy nikt nie widzi, szczypie siostrę lub psa i... zalewa się łzami. Straszny leń, lizus i kłamczuch. W szkole nauczyciele też się dają nabrać. Biedactwo, takie miłe i wątłe – wzdychają i stawiają mu na wyrost dobre stopnie. Radzi sobie więc Rybka doskonale, bo na dodatek tam, gdzie potrzeba wyobraźni, intuicji i skojarzeń, jest najlepsza. Choć trudno mu się dłużej na czymś skoncentrować, często wyróżnia się na lekcjach matematyki i w językach obcych.

Potem szuka kogoś, kto go wyręczy w pracy. Z powodzeniem radzi sobie w służbie zdrowia, w wolnych zawodach, jako artysta sceny lub pióra. Robi karierę na plecach ludzi bogatych i wpływowych.

RADA:
Jest wszechstronnie uzdolnione, choć trudno nakłonić je do systematycznej pracy. Ma duże zdolności artystyczne – nierozwijane, marnieją. To zadanie rodzica, by pomóc dziecku wybrać właściwą drogę rozwoju talentu!! Jednak trzeba to robić naprawdę umiejętnie, wsłuchując się w prawdziwe potrzeby dziecka. Bowiem często biernie poddaje się ono woli rodziców, ponieważ boi się wyrazić swoje zdanie czy nie potrafi określić, czego naprawdę by chciało. Woli obserwować wszystko z bezpiecznej odległości, komentować wydarzenia i nie męczyć się.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl