Zodiak dziecięcy

Jest bardzo ufne i bezpośrednie...

Strzelczykod 22 listopada do 21 grudnia

Roznosi dom i nie daje żyć rodzicom. W szkole nauczyciele siwieją, bo Strzelec biega po klasie, robi psikusy kolegom i w toalecie pali papierosy.

Na niczym nie potrafi się skoncentrować. Dopiero gdy grozi mu powtarzanie klasy, przysiada i jako tako zdaje. Zmuszony przez rodziców, może nawet zaliczyć studia. Głupi nie jest, ale tak bardzo interesują go zabawa, sport, towarzystwo lub amory, że do nauki nie ma głowy.

Żądza wiedzy przychodzi mu z wiekiem. Wtedy na gwałt się dokształca na kilku kursach. Robi wszystko, by praca upłynęła mu na podróżach. Doskonale posługuje się też piórem. W każdej sytuacji sobie poradzi, bo wierzy w swoje szczęście. Często na starość zaczyna życie na nowo. Najwięcej utracjuszy, a także bankrutów i hazardzistów jest właśnie wśród Strzelców.

RADA:
Jest bardzo ufne i bezpośrednie, nie będzie miało przed tobą tajemnic, podobnie jak i przed innymi – będzie opowiadać na prawo i lewo, co dzieje się w domu i między rodzicami... Pilnuj więc, by dziecko nie znało pikantnych szczegółów waszego pożycia ;) Jest lubiane za swoją szczerość, prostoduszność i talent do wymyślania dowcipów. Jeśli zabronisz mu spotykać się ze znajomymi lub ruszać się, biegać, uprawiać sporty - będzie bardzo nieszczęśliwe!

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl