Zodiak dziecięcy

Godzinami zastanawia się nad drobiazgami. Uzdolniony artystycznie.

Byczekod 20 kwietnia do 20 maja

W dzieciństwie gruby, ospały, leniwy i mało rozgarnięty. Myśli z trudem, godzinami zastanawia się nad drobiazgami. Uzdolniony artystycznie.

W szkole grzecznie siedzi w pierwszej ławce, pilnie notuje, wpatrzony w nauczycielkę jak w obraz. Na przerwach donosi, co o niej mówią w klasie i kto poszedł na wagary. Nie podpowie i ściągnąć nie da książek nie pożyczy, śniadaniem się nie podzieli. Jeśli mu wpadnie lepszy stopień, domaga się nagrody od rodziców. „Celujący” może mieć najwyżej z zachowania. Choć nie jest błyskotliwy, wkuwa wszystko solidnie.

W życiu zajmuje się tylko tym, co przynosi duże pieniądze. Wśród rabusiów, oszustów i szpiegów wielu jest spod tego znaku. Byk to także człowiek interesu. Nie tylko utrzyma to co zdobył, ale i szczęśliwie pomnoży. Wrodzone poczucie piękna czyni go doskonałym architektem, kucharzem, artystą.

RADA:
Potrzebuje więcej uwagi i cierpliwości ze strony rodziców i nauczycieli niż inne dzieci. Z uporem zadaje trudne pytania i nigdy nie zapomina obietnic, jakie złożyli mu mama i tata!! Lubi jeść – trzeba przestrzegać stałej pory posiłków, inaczej dziecko będzie nerwowe i zaniepokojone, a także otyłe...

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl