Co da Ci szczęście?

Co sprzyja Koziorożcowi? Smok, Diabeł, Skrzyp, Czerń, Klepsydra... Sprawdź, dlaczego!

Koziorożecod 22 grudnia do 19 stycznia

Sprawdź, co Ci sprzyja, Koziorożcu, jaka roślina doda Ci sił, jaki kamień Cię ochroni, w jaki kolor powinieneś się ubierać!

Karta tarota: Diabeł
Symbolizuje pokusę, grzech i zmysłowe rozkosze. Skłonnych do nadmiernej oszczędności i ascezy uczy korzystać z przyjemności życia.

Talizman: Smok
Jest przeznaczony dla ludzi o naprawdę silnym charakterze. Jego wizerunek zapewnia w życiu radość, zdrowie, powodzenie i ochronę.

RunaIsa
Oznacza lód. Pomaga wyciszyć emocje, uspokoić myśli, zamiast rozpraszać swoją energię na nerwowe działania, skoncentrować się na tym, co najważniejsze.

Kamień: Kryształ górski
Sprzyja koncentracji, pomaga oczyścić umysł przed pracą czy nauką. Trzymany blisko komputera lub innego sprzętu elektronicznego chroni przed szkodliwym promieniowaniem.

Roślina: Skrzyp
Jest jedną z najstarszych roślin na Ziemi. Pomaga goić się ranom i złamanym kościom, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci, opóźnia proces starzenia.

Anioł: Harhel
Pobudza do myślenia. Za mądrość i aktywną działalność nagradza fortuną. Jest patronem finansistów oraz naukowców.

Symbol: Klepsydra
Znak przemijania i czasu. Symbolizuje kruchość ludzkiego życia, ale także cykliczność – klepsydrę można odwrócić.

Kolor: Czarny
Pomaga utrzymać dystans, skoncentrować się na sobie, na własnym wnętrzu. To barwa ochronna, ale także symbol siły.

Planeta: Saturn
Zwany Chronosem – władcą czasu – swoich podopiecznych obdarza opanowaniem i cierpliwością. Sprawia, że czas działa na ich korzyść, więc Koziorożce długo zachowują młodość.

Zwierzę: Niedźwiedź
To duże i silne zwierzę wydaje się powolne i łagodne, lecz to tylko pozory. Kocha spokój, ale gdy zostanie sprowokowany, potrafi być śmiertelnie niebezpieczny.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl