Co da Ci szczęście?

Silny i łagodny jak słoń, pożyteczny i zapobiegliwy jak dzięcioł - oto on Rak!

Rakod 22 czerwca do 22 lipca

Silny i łagodny jak słoń, pożyteczny i zapobiegliwy jak dzięcioł - oto on Rak!

Symbol: znak Om
Święty symbol Wschodu wyraża pierwsze tchnienie Boga. Noszony na szyi lub powtarzany jako mantra pozwoli Rakowi wyciszyć emocje, zapewni wewnętrzny spokój, radość i pełną harmonię życia.

Talizman: słoń
Silny, a jednocześnie niezwykle łagodny. I przede wszystkim mądry, oddany rodzinie, opiekuńczy. Nawet malutka figurka słonia z podniesioną trąbą przyciąga mnóstwo szczęścia.

Runa: Dagaz
Napełni go wiarą i nadzieją na przyszłość.A to połowa sukcesu. Z jej pomocą pogodzi się z tym, na co nie ma wpływu i przestanie zamartwiać się na zapas.

Karta tarota: Rydwan
W tarocie zapowiada podróż i rozwój. Rak boi się działać, woli żyć przeszłością, zamiast kształtować przyszłość. Rydwan da mu odwagę, by pójść naprzód i zmierzyć się z wyzwaniem.

Zwierzę: dzięcioł
Ten ptak o mocnym dziobie, zwany lekarzem drzew, jest pożyteczny i zapobiegliwy. Dziuple, które wykuwa, stają się bezpiecznym domem dla wielu zwierząt. A dom dla Raka to podstawa.

Anioł: Muriel
To anioł domowego spokoju i radości z codziennych, drobnych spraw. Dba, aby Rak i jego bliscy zawsze byli bezpieczni i strzeże, by nikt nie zranił jego uczuć.

Kolor: turkusowy
Jest spokojny i pogodny jak ciepłe morze. Niesie ze sobą potężną dawkę optymizmu, wycisza, daje nadzieję i nastraja do snucia najpiękniejszych marzeń.

Kamień: kamień księżycowy
Od wieków uważany za magiczny. Trzymany w dłoni łagodzi stres, pozwala lepiej zrozumieć siebie i innych. Wrażliwemu Rakowi pomoże rozwinąć zdolności telepatyczne.

Planeta: Księżyc
Rządzi przypływami i odpływami, wzrostem roślin, rytmem natury, naszymi nastrojami i uczuciami. Swojego podopiecznego obdarza intuicją, wrażliwością na potrzeby innych i gotowością niesienia pomocy.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl