Co da Ci szczęście?

Wodniku, czy wiesz, że Twoim kolorem jest fiolet, kamieniem meteoryt, a rośliną jemioła?

Wodnikod 20 stycznia do 18 lutego

Wodniku, czy wiesz, że Twoim kolorem jest fiolet, kamieniem meteoryt, a rośliną jemioła? A wiesz, dlaczego?

Talizman: Łapacz snów
To magiczna sieć, która nie pozwala koszmarom przedostać się do świata snów. Wieszając go nad łóżkiem, zapewni sobie same kolorowe sny.

Karta tarota: Gwiazda
Wodnik idzie przez życie, kierując się swoimi ideami – pokoju, nadziei i piękna. Karta ta daje mu natchnienie do tworzenia dzieł wykraczających poza swą epokę.

Runa: Raidho
Wspiera Wodnika w podróżach i przekraczaniu wszelkich granic. Pomaga realizować siebie, płynąć pod prąd, doda mu sił i odwagi do pójścia własną drogą.

Zwierzę: Delfin
Te niezwykłe ssaki są przyjaciółmi ludzi i często ratują tonących. Delfin to inteligencja, piękno, szybkość, mądrość i miłość. Wodniki pokonują wszystkie trudności równie łatwo, jak delfiny wyskakują ponad fale.

Roślina: Jemioła
Rośnie wysoko na drzewach, nie dotykając ziemi i za nic ma pory roku. Jej gałązki powieszone w domu chronią go przed złymi mocami i działaniem nieżyczliwych ludzi.

Anioł: Gabriel
Podsuwa Wodnikom ciekawe, twórcze pomysły. Nagradza tych, którzy nie zwątpili pod wpływem innych ludzi, ale wierzą i ufają swojemu sercu.

Kamień: Meteoryt
Tak oryginalny i z innego świata jak wszystkie Wodniki.

Planeta: Uran
Zsyła przebłyski geniuszu i intuicji. Wodnika czyni odważnym, niezależnym nonkonformistą, obdarza go nieprzeciętnymi talentami i potrzebą odkrywania nowych rzeczy.

Symbol: Pacyfka
Znak pokoju, tolerancji i sprzeciwu wobec przemocy, którym to wartościom hołduje każdy Wodnik. Rozpowszechniona w latach 60. wśród dzieci kwiatów zapowiadała nadejście Ery Wodnika.

Kolor: Fioletowy
Łączy energię czerwieni i spokój błękitu. Symbolizuje duszę i poszukiwanie odpowiedzi na filozoficzne pytania. To kolor tajemnicy i magii.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl