Co da Ci szczęście?

Nigdy nie rozstają się z ulubionym misiem z dzieciństwa, szkoda im też opuszczać... łóżko!

Rybyod 19 lutego do 20 marca

Nigdy nie rozstają się z ulubionym misiem z dzieciństwa, najchętniej nie wychodziłyby z łóżka, a poza tym mają niezawodną intuicję. Kto to taki? Oczywiście Ryba!!


PRZEDMIOTY

Łóżko
Rybki spędzają w nim najwięcej czasu, nie tylko w objęciach Morfeusza. Seks jest dla nich bardzo ważny, ale nie potrafią kochać się byle gdzie. Potrzebują romantycznej oprawy z kwiatami, świecami i muzyką.

Kompas
Niezwykle silna intuicja prowadzi Ryby niczym niezawodny kompas. Dzięki niej unikają wszelkich życiowych raf, zręcznie lawirując między skałami, o które niejeden Baran czy Byk rozbiłby sobie głowę.

Przytulanka
Nigdy nie rozstają się z ulubionym misiem z dzieciństwa, a swoje biurko w pracy obstawiają drobiazgami, które, jak wierzą, przynoszą im szczęście. Można się z tego śmiać, ale los zawsze Rybom sprzyja.


ZWIERZĘ

Papuga
Każdy, kto dłużej przebywa z Rybami, zauważy, że zaczynają powtarzać jego poglądy, opinie, gesty a nawet sposób ubierania się. Ludzie spod tego znaku po prostu potrzebują wzorować się na silniejszych osobowościach.

DRZEWO

Wierzba płacząca
To pełne wdzięku drzewo podobnie jak Ryby uwielbia wodę. Jej obecność nadaje miejscu tajemniczą i romantyczną aurę. A wyciąg z wierzby – kwas salicylowy – to znany środek uśmierzający ból.

SMAKI

Arbuz
Najlepsze są dla nich pokarmy, które zawierają dużo wody. Arbuz ma jej ponad 90%. Ryby mogą więc objadać się nim bez obaw o linię. A ze względu na właściwości moczopędne arbuz doskonale filtruje nerki.

Goździki
Ryby to zmarzluchy, w dodatku słabego zdrowia. Często łapią infekcje i niemal non stop mają katar. Rozgrzeją je gorące napoje z goździkami, a uwalniające się przy tym olejki eteryczne oczyszczą zatkany nos.

KOLOR

Akwamaryn
Sprzyjają im kamienie w barwach wody – niebieskie, zielone, turkusowe. Akwamaryn, przez swoją nazwę związany z morzem, potęguje w Rybach zdolności mediumiczne.


A POZA TYM...

Cyna
Miękki metal używany do lutowania, jest również składnikiem wielu stopów. Uosabia rybią zdolność do adaptacji i ich elastyczność.

Skrzypce
Jedyny instrument, który ma duszę. I podobnie jak Ryby – wiele czułych strun, które można poruszyć. Wrażliwy słuch i talent muzyczny wyróżniają ludzi spod znaku Ryb. Cała armia kompozytorów urodziła się pod tym znakiem.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl