Co da Ci szczęście?

Granat to barwa tych, którzy sprawiedliwie rządzą, przestrzegają przepisów prawa. To Twoje cechy!

Pannaod 23 sierpnia do 22 września

Granat to barwa tych, którzy sprawiedliwie rządzą, przestrzegają przepisów prawa. To przecież Twoje cechy i Twój kolor!


Karta tarota: Eremita
Skromny, z ogromnym doświadczeniem i wielką mądrością. W tarocie karta ta mówi o poszukiwaniu prawdy. Pomoże zaprowadzić wokół siebie ład i znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Anioł: Zuriel
Anioł mądrości i życiowych nauk. Jest patronem pokoju, pojednania i prawości charakterów. Szczególną opieką otacza ludzi ciężko i uczciwie pracujących, zapewnia im należną za ich trud zapłatę.

Kamień: Szafir
Zwany jest kamieniem mądrości, bo w życiu Panna kieruje się rozsądkiem. Ma działanie antyseptyczne, więc uchroni ją przed zarazkami.

Symbol: Piramida
Jest znakiem naszej łączności z ziemią i wszechświatem. Daje moc i energię. Jej wizerunek widnieje na banknocie dolarowym i… w podręcznikach zdrowego żywienia.

Talizman: Krzyż Ankh
Ankh w języku starożytnych Egipcjan oznacza życie. Ten znak o wielkiej mocy umieszczano na sarkofagach, bo gwarantować miał przetrwanie duszy po śmierci. Pannie zapewni doskonałe zdrowie, niespożyte siły i dużo szczęścia.

Kolor: Granat
To barwa tych, którzy sprawiedliwie rządzą, a przy tym zawsze przestrzegają przepisów prawa. Dlatego granatowe mundury noszą policjanci.

Runa: Sowilo
Jej kształt przypomina błyskawicę i tak właśnie działa. Dodaje energii i wiary w siebie. Pomoże Pannie porzucić fałszywą skromność i powiedzieć: jestem wspaniała!

Zwierzę: Wiewiórka
To małe, pełne wdzięku zwierzątko jest wzorem zapobiegliwości, z której słynie Panna. Większość czasu spędza, gromadząc zapasy na zimę. Przy okazji pomaga sadzić las – dzięki niej wyrosło niejedno drzewo.

Planeta: Merkury
Patronuje także Bliźniętom, ale u Panny działa inaczej. Zamiast ciągle zmieniać jej zainteresowania, skłania ku cierpliwemu zgłębianiu wiedzy z jednej wybranej dziedziny. Przy jego wsparciu Panna ma szansę stać się prawdziwym ekspertem.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl