Co da Ci szczęście?

Co pomoże podatną na wpływy Wagę uwolnić od złych przyzwyczajeń i wrogów?

Wagaod 23 września do 22 października

Najważniejsze to zachować umiar, bo wszystko w nadmiarze szkodzi. Dbaj o równowagę energii męskiej i żeńskiej, dnia i nocy, ciała i ducha...

Kamień: Różowy kwarc
Nawet najbardziej zatwardziałe serca otwiera na miłość i bliskość. Pomaga zdobywać sympatię ludzi. Dodaje wiary w siebie i leczy emocjonalne rany.

Karta tarota: Sprawiedliwość
Przedstawia boginię Temidę. Symbolizuje równowagę, harmonię, szczerość i uczciwość w naszym życiu. Pomaga zawsze dokonywać właściwych wyborów.

Runa: Gebo
Najważniejsze to zachować umiar, bo wszystko w nadmiarze szkodzi. Gebo pilnuje, by Waga nie popadała w skrajności i zachowała równowagę w dawaniu i braniu. Odsunie od niej tych, którzy chcieliby ją wykorzystać.

Talizman: Jin-jang
To stary chiński symbol oznaczający połączenie przeciwieństw – energii męskiej i żeńskiej, dnia i nocy, ciała i ducha. Przypomina, że jedno nie może istnieć bez drugiego. Jego moc pomoże zachować wewnętrzną harmonię.

Anioł: Yeiazel
Podatną na wpływy Wagę uwalnia od złych przyzwyczajeń, złego towarzystwa i wrogów. Dodaje sił do walki z nałogami i z jej największą wadą, czyli lenistwem. Jest patronem pisarzy, scenarzystów i poetów.

Symbol: Muszla
To z niej wychodzi bogini piękności na obrazie Botticellego. W niej rodzą się perły. Jej kształt przypomina żeńskie narządy płciowe. Jest metaforą piękna, kobiecości i tajemnicy.

Planeta: Wenus
Jej blask zachwyca na wieczornym lub porannym niebie. Towarzyszy kochankom, malarzom i poetom. Jest planetą piękna, zmysłów i miłości, a artystom przynosi natchnienie.

Kolor: Brzoskwiniowy
Barwa dojrzałych owoców i nieba o brzasku. Czyni Wagę radosną, towarzyską, kieruje jej myśli ku potrzebom innych i daje dziecięcą wrażliwość na piękno.

Zwierzę: Żuraw
Ten smukły, elegancki ptak ma w sobie mnóstwo wdzięku i gracji. Piękny jest jego wygląd, głos i taniec. W Chinach i Japonii to symbol wierności, szczęścia i długowieczności.

Roślina: Rumianek
Kąpiel w nim dodaje kobiecie urody. Dym z palonego suszonego rumianku zapewnia spokój wewnętrzny, pomaga w medytacji i przy bezsenności. A trzymanie suszonych kwiatków razem z kuponem loterii może przynieść wygraną.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl